לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2008, 12:36
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
מ- YNET: מי משלם בדייט הראשון ?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3594470,00.html

הבאתי את זה כי נורא נהנתי מהטוקבקים שחלקם נורא מצחיקים. לגופו של עניין, בתור גבר (אומנם ילדותי אבל גבר), אני תמיד משלם ואף פעם לא הייתה לי בעיה עם זה עד שגיליתי שיש כאלה שלא משלמים והאמת שגיליתי את זה רק אחרי שנכנסתי לשנות ה-20 שלי וזה הרס לי כי אחרי שאתה נתקל באנשים שלא משלמים אז אתה מתחיל להרגיש פראייר ואיזה ישראלי לא מקבל פריחה רק מהמחשבה שהוא פראייר או שמישהו חושב עליו שהוא כזה? אני לא רואה את עצמי מפסיק לשלם כי זה נראה לי מביך שאני אוכל במסעדה ופתאום הבחורה (אפילו בת זוג) תשלם עלי.

מה אתם אומרים? קדימה, בנים ובנות. מי בעד? מי נגד? ומה אתם עושים בפועל?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2008, 12:54
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מ- YNET: מי משלם בדייט הראשון ?"

אתה מודע לזה שיש מאות אלפי נשים שיוצאות לבליינד דייט כי בא להם לאכול בחוץ בחינם, לא?
ואם כבר הן קלטו שאתה לא מאותם פרייארים, אז חלק מהן יעבור לשלב ב' הידוע גם כ"עוקץ הכספומט",
איך זה עובד? מאוד פשוט - הסכמתם שאתם מתחלקים בחשבון (למרבית דאבונה), ואז אחרי שעתיים של חיפוש חניה,
ועוד מאה קילומטר של הליכה מהאוטו למסעדה\בר, הגברת לפתע נזכרת, בדיוק כשאתם על מפתן הדלת,
ש"אופס" היא שכחה את הארנק עם הכספומט באוטו. כמובן מתוך ידיעה שאתה לא תחזור עכשיו את כל ההליכה הזו ברגל,
וגם לא תפקיד בידיה את המפתחות של הרכב שלך כדי שהיא תלך להביא לבד - והופלה, גם אם לא התכוונת לשלם עליה, תשלם וחצי

כמובן שיש ויש, אבל בארצנו הקטנטונת לצערי, בנות ידועות לא פעם כנצלניות,
שיקפצו על כל הזדמנות לאוכל\משקה חינם בתמורה לאשליה רגעית שאתה מעניין להן את הציפורן
ישן 16-10-2008, 19:04
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי BUBY שמתחילה ב "לא נתקלתי בבעיה כזו, מעולם לא..."

קבל תתאוריה שלי: זה בגלל שאתה גר ליד טבריה. ככל שאתה גר קרוב יותר לת"א הבנות לובשות פחות וזה בלתי אפשרי לא לחפש להיות עם בחורות כשאתה גר במקומות בהם הן כל כך בפרצוף שלך והן מציגות את הסחורה בכזו טבעיות. כשאתה גר במקום שמרני והן מכוסות אתה פחות מרגיש דרייב לתפוס אותן. אין לך את המצית הזה שידליק לך את הפתיל.

בכל מקרה, אתה לא מפספס יותר מידי. השלב של הדייטים הוא מעיק. להקשיב להן מברברות ולשחק אותה מתעניין ולקבל כל מיני אס.אם.אסים מעצבנים. זה כמו שפסיכולוג יקבל לקוח, הלקוח יזיין לו תשכל ובסוף הפסיכולוג צריך לשלם ללקוח על שהוא בה. אני אוהב להגיע לשלב שרוב הזמן מתמזמזים. הן שותקות כשמתמזמזים. זה נחמד.

אחרי עריכה: גלשתי מהנושא. וכשתצא לדייטים, אתה מתכוון לשלם או לא?

ישן 17-10-2008, 15:42
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מ- YNET: מי משלם בדייט הראשון ?"

זו שאלה בעייתית.

בתור בחורה, הכי אגדי בעולם;
זה לשבת שמסעדה, את "לא רעבה", הוא משכנע אותך בקול שכל בנות המסעדה תשמענה, כי אם זה לא יילך, אז שיהיה רזרבה, "בייבי, אל תעליבי אותי", ובלב הוא אומר "תישארי לא רעבה, רק סלט של שני ירקות עולה פה 50 שקל, יא ווארדי, אני אצטרך למשכן את אחותי שאין לי בסוף". ואז נעתרת לתחנוניו, עושה את עצמה מחפשת ואומרת "יואו... לא בא לי משהו כבד".. אבל בוחרת סטייק אנטריקוט ופלטת סלטים. והוא מתחיל להזיע ומחייך את חיוך ה"בְּרוֹך שלא עשני אישה". והיא כבר מחכה לראות כמה טיפ תשים. אתה לא יודע מה לעשות, היא אוכלת ואוכלת ואוכלת, ואתה שואל את עצמך אם היא עברה ניתוח לשינוי מין, כי ממתי בנות אוכלות כמו גבר אחרי משחק כדורגל?
אתה מנסה לפלרטט איתה, שלפחות סקס יצא מזה, והיא עונה שהיא "אישה אחת לגבר אחד", אבל כשאתה חושב על זה (כמה דקות אח"כ), אתה קולט שהיא לבושה בבגדים שלא יביישו את היצאנית ששכרת שלשום.
ואז מגיע הקטע שהיא משאירה חתיכה קטנה ואומרת "די, אנלא יכולה לסיים", אחרי הארוחה המטורפת שהיא דפקה, ואתה אומר לה באזלת יד "מאמי, תסיימי, חראם יילך לחתולים" והיא מסתכלת עליך וחושבת "חתולים?! הוא כזה... אאוט!"
אתה מנסה להניח את היד שלך באלגנטיות על ברכה ולהחליף את המבט למבט של ההוא מ"מסודרים", אבל היא מסתכלת עליך במבט מפחיד, ואתה לא יודע מה לעשות. "יש לך נקודת חן על המצח?" אתה מתבאס בלב, אבל אומר "חראם על המשכנתא שאצטרך לקחת אחרי האחרוחה הזו" ומתקרב לנשק אותה ומנסה להוכיח את יכולותיך המגוונות וללטף את ברכה תוך כדי, ואז היא נעמדת וצורחת "סוטטטהההה!" והולכת.
"איזה באסה" אתה חושב ומסתכל על כל בנות המסעדה המסתכלות עליך בשנאה, "הלך גם הרזרבה.."
וזה השלב בו המלצרית קוראת לרב המלצרים ואומרת לו לגשת אליך לתת לך את החשבון כי "היא מפחדת". בסוף אתה כזה בוהה בשטרות שעוזבים אותך ושם בכוונה טיפ של כל האגורות שלך.

אגדי.

באופן מאוד... החלטי, אני לא יוצאת למסעדות בדייטים. הולכים לים או משהו כזה, גג קונים גלידה, ועם על גלידה הוא יתקמצן, אני אחייך ואשלם על שנינו, ואצחק על קמצנותו בכל ההופעות הבאות שלי

יצא לי לשלם פעמיים על גברים, אבל מהרגע שהבנתי שמצד אחד הפמניזם מת כשהוא משלם, והמוסכמה שגבר צריך לשלם מבאסת אותו, פשוט לא הולכים למסעדות ולא לפאבים ופותרים ת'בעיה. מאוחר יותר, הכל הופך להיות שווה השקעה ולשני הצדדים לא אכפת לשלם, עד שזה הופך להיות כיס משותף, ויש ילדים צורחים ברקע.

נערך לאחרונה ע"י Marabiosa בתאריך 17-10-2008 בשעה 15:51.
ישן 11-11-2008, 07:40
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

לדעתי הכל נובע מדיעות קדומות ושוביניסטיות בנוגע לזה שהגבר מרוויח יותר כסף, ושהוא צריך לעבוד ולכלכל את האשה והיא צריכה להיות בבית ולטפל במטבח ובילדים.

אין שום סיבה אמיתית למה הגבר צריך לשלם בדייטים, מלבד התנהגות טווסית שבאה להראות "אחות, קבלי, יש לי כסף, אני יכול לשלם עליך [רמז, אני אשלם עליך גם בעתיד ולכן העתיד הכלכלי שלך מובטח איתי] ולכן כדאי לך להיות איתי". זה יעבוד אולי בדייטים (אני חושב שזה בולשיט אבל אני משוכנע שיש בנות שזה אשכרה יעבוד עליהן).

בגישה הנאורה של היום, גישה בה בנות חושבות שהן יכולות להרוויח כמו גברים (בורח למקום בו אי אפשר להרביץ לי), הן צריכות לשלם על הארוחה שלהן.
בטח ובטח בדייטים. זה מראה שיש אמון ושוויון בין השניים ולא מפלה אף אחד מהצדדים.
בתוך מערכת יחסים קבועה זה כבר אחרת... שם פעם זה משלם ופעם זו משלמת ואם המערכת קבועה גם בחוק, אז זה גם ככה אותו חשבון הבנק

ישן 22-11-2008, 09:05
צלמית המשתמש של jtm
  משתמש זכר jtm jtm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
שלח הודעה דרך ICQ אל jtm שלח הודעה דרך MSN אל jtm

לפני חודש התחלתי ויכוח כזה במוצב שהיינו בו. ישבתי עם שני חברים שלי בחמ"ל ודיברתי איתם על זה. ומה שחשבתי שהוא מובן מאליו בשבילי, ממש לא מסתדר איתם. אני טענתי שאני בחיים לא אשלם על מישהי בדייט ראשון מתוך פרנציפ, והם אמרו בדיוק את ההיפך. אני טענתי שמבחינתי הדייט לא \\נקבע עפ"י מי שמשלם, ושזה סתם נסיון של מלא בנות לאכול בחינם על חשבוננו, ושלדעתי גם אם אני אשלם על מישהי - ואמשיך לעשות את זה קבוע - אז היא לא תעריך אותי ורק תנסה לנצל אותי (ודוקא בהמשך הקשר אין לי בעיה לשלם עליה כשהיא צריכה - כשהיא יודעת שאני לא מנסה להרשים אותה או משהו). הם הסתכלו עלי כאילו נפלתי מהירח. אז בדיוק מולנו ישבו 5 תצפיתניות, ושאלנו אותן, וכולן אמרו שהן לא מוכנות שהגבר ישלם עליהן בדייט ראשון, והתחלנו לשאול אנשים. 9 מתוך 10 בנים אמרו שהם תמיד משלמים על הבחורה. 9 מתוך 10 בנות אמרו שהן לא מוכנות שישלמו עליהן. אבל כשהמשכתי לחקור אותן, כמעט כל הבנות אמרו שמה שבאמת חשוב להן זה שהבן יציע לשלם.

אם אני מתחיל עם מישהי בבאר, אני בחיים אבל לא אקנה לה דרינק. שהיא תקנה לי אם היא רוצה.

נערך לאחרונה ע"י jtm בתאריך 22-11-2008 בשעה 09:09.
ישן 22-11-2008, 12:54
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
זה מאוד פשוט

ג'נטלמן ישלם בדייט הראשון; זה סימבולי וזה מעיד על משהו בסיסי שבחורה רוצה לראות בגבר שמולה - נדיבות וכבוד.
ואני לא אומרת שבחורות לא צריכות להוציא את הארנק, דווקא כן, אבל יש משהו באקט הזה, בדייט הראשון, שחשוב להראות.
אני יכולה להגיד שתמיד, אבל תמיד בדייטים הראשונים שלי הוצאתי את הארנק- רק כי זה לא נראה לי מובן מאליו וכאן הבחור שמולך נבחן - אם הוא נתן לי לשלם, בדייט הבא אחריו, מקסימום השלישי - נוכחתי לדעת כמה קמצן הוא, בכל האספקטים. ואני סולדת קשות מקמצנים/אנשים מחושבים להחריד.
מה שבא בדייטים שאח"כ ? -אני בעד להתחלק/לשלם אחד על השני אבל בלי להתחשבן, אין דבר יותר מגעיל מבחור/ה שמחשבים כמה כל אחד צריך לשלם בסוף הארוחה (אתה אכלת x ואת שתית y).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 22-11-2008 בשעה 13:03.
ישן 23-11-2008, 17:23
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
מה קורה למי שלא מגיעה מוכנה לשלם בדייט הראשון

http://www.mynet.co.il/articles/0,7...3627239,00.html

לא שווה, לא משלם: הכרת בחור באינטרנט ויצאתם לבליינדייט במסעדה? אולי כדאי שתסתפקו בשתיה קלה ולא בארוחת שחיתות. למסקנה זו הגיעה בשבוע שעבר בחורה בת 30 שנפלה קורבן לנוכל שעזב אותה במסעדה עם חשבון של 400 שקלים.

תושב האיזור בשנות ה-30 לחייו, הכיר בחורה בת גילו באחד מאתרי ההיכרויות באינטרנט. לאחר שהתכתבו באתר ודיברו זה עם זו מספר פעמים בטלפון, החליטו השניים להיפגש.

ביום שלישי שעבר, אסף אותה הבחור מאזור השרון ולקח אותה לאחת המסעדות בטיילת בבת ים, שם סעדו השניים את נפשם ללא גבולות ומילאו את שולחנם באוכל
ובשתיה בשווי של 400 שקלים.

בשלב מסויים קם הבחור מכיסאו והודיע כי הוא הולך לשירותים ומיד יחזור. לאחר דקות ארוכות בהן לא שב, קיבלה הבחורה הודעת SMS בה הודיע לה הבחור ללא בושה כי אינה מוצאת חן בעיניו וכי אינו מתכוון לשוב למסעדה. לאחר שעיכלה את עוצמת הדחייה הבינה הבחורה כי בעיה נוספת עומדת לפניה: היא נותרה במסעדה עם חוב של 400 שקלים עבור האוכל שהזמינו, בעוד לא היה עליה אפילו שקל.

בשלב זה נכנס לתמונה בעל המסעדה, שלקח את הבחורה חפוית הראש לתחנת המשטרה בבת ים, שם הגיש תלונה נגד השניים ודרש כי החוב ישולם.

ראש אגף החקירות במשטרת מרחב איילון, סנ"צ ערן קמין: "עד עכשיו החוב לא שולם, אבל בסופו של דבר מישהו יחזיר לו את החוב. או היא או הבחור שהוציא אותה לדייט".

It's Never Lupus

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:38

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר