לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2008, 00:32
  devilh devilh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
מגעיל נפילה ממועמדות לגאמא-חודש לפני הגיוס

הייתי מועמד במשך המון זמן לאיזשהו קורס ספציפי שמגיעים אליו דרך גאמא (לא אפרט,רק אגיד שזה נחשב לאחד היוקרתיים) והודיעו לי שנפלתי(זה קרה חודש לפני הגיוס-כפי שהם ניסחו את זה-הם מחוייבים לתשובה סופית 30 יום לפני הגיוס).
מילא האכזבה הקשה שהייתה לי...אבל על זה הייתי מתגבר
מה שקרה אחר כך זה מה שמרתיח אותי.
התחילו לזמן אותי לראיונות(לשבחם אני אגיד שהיו כמה ומהר) אבל היה המון בלאגן מסביב לזה....אני לא אכנס לפרטים-שגם זה לגמרי לא בסדר....אבל מה שכן-עשיתי שני ראיונות קשורים(ראיון וראיון המשך) -שאותם לא עברתי,וראיון שלישי-עוד לא התקבלה תשובה.
מהשיחות שלי עם יחידת איתור-מתברר שאם אני לא עובר את הראיון הזה-אני כנראה עף מהמודיעין, וזאת לאחר שהובטח לי באופן אישי,ולכל ההורים והמועמדים האחרים במעמד רשמי יותר-שמי שנופל בשלבים הכל כך מאוחרים-ידאגו לו לשיבוץ טוב בחמן-כי הוא "חומר איכותי".
דבר זה מרתיח אותי-איך יכול להיות שבנאדם שנפל כל כך קרוב לגיוס(שכמובן נדחה....) -נדפק בצורה כזאת???-מה שקורה זה שמי שנפל קודם(ואני מכיר מועמדים אחרים שנפלו חודשיים לפני) קיבלו שיבוץ טוב(בקורס מוכר אחר שנמצא תחת גאמא),ואני שהוחזקתי עד הרגע האחרון-נמצא בסכנה של לעוף מחמן????
זה לא הגיוני,זה לא סביר וזה לא בסדר בשום רמה שהיא!

אחרי שסיפרתי את כל הסיפור-אני רוצה לדעת(בעיקר ממי שבפנים)-האם זה נשמע לכם הגיוני? האם יש בכלל מה לעשות עם זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2008, 19:43
  shut shut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי devilh שמתחילה ב "נפילה ממועמדות לגאמא-חודש לפני הגיוס"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי devilh
הייתי מועמד במשך המון זמן לאיזשהו קורס ספציפי שמגיעים אליו דרך גאמא (לא אפרט,רק אגיד שזה נחשב לאחד היוקרתיים) והודיעו לי שנפלתי(זה קרה חודש לפני הגיוס-כפי שהם ניסחו את זה-הם מחוייבים לתשובה סופית 30 יום לפני הגיוס).
מילא האכזבה הקשה שהייתה לי...אבל על זה הייתי מתגבר
מה שקרה אחר כך זה מה שמרתיח אותי.
התחילו לזמן אותי לראיונות(לשבחם אני אגיד שהיו כמה ומהר) אבל היה המון בלאגן מסביב לזה....אני לא אכנס לפרטים-שגם זה לגמרי לא בסדר....אבל מה שכן-עשיתי שני ראיונות קשורים(ראיון וראיון המשך) -שאותם לא עברתי,וראיון שלישי-עוד לא התקבלה תשובה.
מהשיחות שלי עם יחידת איתור-מתברר שאם אני לא עובר את הראיון הזה-אני כנראה עף מהמודיעין, וזאת לאחר שהובטח לי באופן אישי,ולכל ההורים והמועמדים האחרים במעמד רשמי יותר-שמי שנופל בשלבים הכל כך מאוחרים-ידאגו לו לשיבוץ טוב בחמן-כי הוא "חומר איכותי".
דבר זה מרתיח אותי-איך יכול להיות שבנאדם שנפל כל כך קרוב לגיוס(שכמובן נדחה....) -נדפק בצורה כזאת???-מה שקורה זה שמי שנפל קודם(ואני מכיר מועמדים אחרים שנפלו חודשיים לפני) קיבלו שיבוץ טוב(בקורס מוכר אחר שנמצא תחת גאמא),ואני שהוחזקתי עד הרגע האחרון-נמצא בסכנה של לעוף מחמן????
זה לא הגיוני,זה לא סביר וזה לא בסדר בשום רמה שהיא!

אחרי שסיפרתי את כל הסיפור-אני רוצה לדעת(בעיקר ממי שבפנים)-האם זה נשמע לכם הגיוני? האם יש בכלל מה לעשות עם זה?

קרה לי בידיוק אותו הדבר, מויינתי לאר"מ, עפתי חודש ו20 לפני הגיוס, שלחו אותי לעוד 2-3 ראיונות שעוד מראש זה היה נראה אבוד והוציאו אותי מהחיל, למרות שאמרו לי שאם הפרופיל שלי יתאים לחיל המודיעין יעשו מה שביכולתם לעזור לי, קיבלתי עקב מיגרנות 64, וישר מצאו לי משהו במודיעין ושלחו אותי לראיון, סתם שתדע קיבלתי מנילה ריקה, רק בגלל שהתווכחתי עם אחד האחראיים בקד"צ והסברתי שנפלתי מאר"מ קיבלתי אפשרות לנסות להתמיין לקורס תוכניתנים ועוד איזה 2 דברים שדרושים מיונים, הכל כבר סגור ב99% אחוז מהיחידות.

עכשיו ראיתי שעברת את הריאיון השלישי, מזל טוב!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר