לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2008, 13:35
  basonhhh basonhhh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.08
שמתם לב...? ,הגברים האכותיים ברובם הם הומואים, וזה גם שווה כלכלית!!

בד"כ הם משכילים , עובדים ומרוויחים יפה ואין להם אישה שתבלבל את המוח,
והרבה זוגות גם לוקחים אם פונדקאית אז יש להם גם ילד אחד לפחות.
אני מכיר כמה כאלה ויש להם חיים מדהימים (לילד הקטן לקחו בנתיים מטפלת בשכר).
תאוריה: בעתיד רוב הגברים יחיו אחד עם השני ויקימו בית ויביאו ילד מאישה פונדקאית ויחיו טוב עם משכורת גבוהה יחסית של שניהם, וקריירה אישית.

ובוא נצא מנקודת הנחה שאחד מהם יהיה דו מיני אז לשם "הפורקן" הם יזמין "בחורה" פעם ב... וישלם לה את ה-300 ש"ח...הגיוני לא?

ככה אני רואה את העתיד.....גברים יפים ,אכותיים, טובים ובעלי עבודה וכסף חיים ביחד עם ילדים (אם הם רוצים) ולא מפסידים שום הנאה של החיים!! ובד"כ גבר מבין גבר יותר מאישה! ולא קשור להומו או סטרייט.

מה דעתכם הגברים?

נערך לאחרונה ע"י basonhhh בתאריך 11-11-2008 בשעה 13:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2008, 09:54

ראשית אני לא הומו בניגוד למה שחשבת!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בקיצור, אם נופל לי לידך..."

שנית אני מסתכל היום על החיים מבחינה סוציולוגית, נפשית וכלכלית ולא רואה פן חיובי שהאישה בעלת משקל חיובי בו כאשר מתקיימים התנאים שציינתי אפילו לא בהקשר של קיום חיים משותפים שברובם תחת קורת גג אחת רק גברים ולא גבר ואישה ואם הילד הוא פקטור אז העליתי את נושא הפונדקאות ובראיה שלי ניתן לעשות באישה שימוש לגיטימי ואישי רק לצורך הגברי, הועיל ובמציאות של היום הגבר הוא בד"כ מרוויח הרבה כסף (אני גם כזה) ויש לי גם חברים שמשכרים יפה מאוד וכל הזמן "בוכים" שהאישה "מוצצת" להם את הדם קרי הכסף, אז בחיים השותפים כפי שאני רואה ניתן יהיה לקיים חיים אפילו שאתה לא הומו אולם וודאי שזה היה למי שהוא כן הומו או דו מיני לקיים חיים כאלה גם במסגרת משפחתית רחבה של ילדים ואפילו בחירת מין היילוד, וככה הגבר הוא השולט במערכת בצורה מלאה והאישה היא סוג של "כלי" בחיים שלו, גם בפן של ילודה וגם "בהנאה".
ישן 12-11-2008, 12:53
צלמית המשתמש של jolynana
  jolynana jolynana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.03
תשמע
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי basonhhh שמתחילה ב "ראליסט!"

אני חושב שאם תרחיב מעט את טווח הראייה מהנשים ש"מוצצות לך את הדם" ו "שאתה משתמש בהן בתור כלי" תמצא שיש נשים (באמת אני לא משקר) שהן שותפות מלאות לחיים! כאלה שמרוויחות כסף מטפלות בבית יש להם רצונות תחביבים הן נושמות בכוחות עצמן וחלקן אפילו נראה טוב
אני חושב שזה יופי שאתה מרוויח הרבה כסף כי אתה תצטרך אותו. תקנה אולי מקלדת שמסננת את השטויות שלך יש אחת של לוג'יטק או אולי תשכיר אישה פונדקאית שתקשיב לשטויות הפונדקאיות שלך
דיי
על פי החלטת המושבעים הצודקת והכוח שהופקד בידי ע"י המדינה אני שולח אותך בזה למאסר בלי אפשרות לחנינה לכל החיים !
חיים ? מה אתה מתכוון חיים ? אין לי חיים !
ילד , הנשמה שלך מוטב כי היא שייכת לישו ,מממממ... כי הישבן שלך שייך לי !

ישן 12-11-2008, 16:18

גם אם נצא מנקודת הנחה שאתה צודק!!!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי jolynana שמתחילה ב "תשמע"

למה לי חפש אם המתריה ברורה שכן ברור לכל הדעות שגבר מסתדר טוב עם גבר ללא קשר לנטיות שלו אגב בניגוד לנשים שרוב הזמן לא מסתדרות אחת עם השניה דוגמא יפה לכך ראיתי בטירונות פעם של בההבדל בבסיס של בנות לבסיס של בנים כיצד אצל הבנים אחד עוזר ותורם לשני ואצל הנשים אחת "אוכלת" ומרכלות על השניה! לא סתם אומרים "אישה לאישה זאב", אני אישית לא נפגעתי מנשים ואף יש לי ידידות , אבל כאשר אני בוחן קיום אורך חיים על כל המשמעויות שלו אני רואה במבנה שהצגתי כיתרון על פני המודל המשפחתי המוכר והרבתי.
כמובן שכול אחד יעשה את השיקול והבחירה שלו ואין לי כוונה לשדל איזה מבנה אלא אני רק מציג השקפה של מודל משפחתי שבעיניי טוב יותר לגבר ואני כמובן מסתכל מהיבט גברי

נערך לאחרונה ע"י basonhhh בתאריך 12-11-2008 בשעה 16:21.
ישן 12-11-2008, 18:44

ידידי לא הבנת...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא מבין מה קשור יחסים..."

1. כל העניין הוא ליצור "מסה" של הון מבחינה כלכלית 2 גברים מרוויחים יותר ומסתדרים יותר טוב.

2. ניתן להשתמש באישה לצרכים נקודתיים קרי ילודה והנאה.

3. וכל מה שמסביב ושיוצר לרוב את "הכאוס" להשאיר בחוץ וככה גם לא צריך להגיע למצב שקרוב לחצי בארץ גרושים וגרושות , ויש שמספר פעמים!, וכל עניין המשמורת וכמובן המזונות וכו'.

4. הרעיון בבסיסו כלכלי שכן אם לקחת דוגמאות קיימות של אשה+גבר מול גבר+גבר הם מרוויחים בממוצע 150% יותר!, וזה בדוק גם כאשר קיים שימוש של פונדקאות ושאר ההוצאות הכרוכות בכך, המודל שהצעתי אומנם מתאים למי שמרוויח יפה! והוא גם עונה על "חוקי הטבע" המגדירים לגבר אפשרות בין מינית רחבה ולא מוגבלת כאשר אישה מוגבלת בילודה אחת למשך שנה שלמה! וזה בעיניי תפקידה בעולם!.
ישן 13-11-2008, 09:44
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
האמת היא...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי basonhhh שמתחילה ב "ידידי לא הבנת..."

שאם כבר מדברים - זה הרבה יותר ריאלי ההפך - שתי נשים שגרות יחד ומקיימות משק בית, את הגברים אפשר להחזיק בכלובים, במרכזי רבייה יחודיים שיאפשרו לקחת מהם זרע במקרה הצורך (ככה הם גם לא יתפסו מקומות עבודה שבהם נשים יכולות להיות הרבה יותר יעילות), וכל התיאוריה נעשית הרבה יותר פשוטה! ובטח בהמשך גם ימצאו את הדרך לרביה אנדרוגינית אצל בני אדם - ובכלל לא יהיה צורך בגברים, גם ככה אין לנשים שימוש בהם מעבר לאיבר מסויים. אתה רואה, זה הרבה יותר הגיוני ככה.

(הצלחתי, לא? זה מעוות כמו התיאוריה המקורית? או שאני צריכה להמשיך לפתח?)

ישן 13-11-2008, 10:52

לא עניין של דיכוי אלא זה חוקי הטבע
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "שאלת את עצמך פעם למה? יכול..."

1. אישה תפקידה להוליד ילדים במחזור חד פעמי של שנה שלמה!

2. גבר מרובה "זרעונים" תפקידו להפרות והוא לא מוגבל ואלו עובדות של חוקי הטבע!

3. מכל אספקט אישה חלשה יותר מגבר פיזית ונפשית והיא מותאמת להולדה וגידול ילדים!.

4. הגברים אלו שמפתחים ובונים, אבל כל הדיון כאן הוא לא מי יותר טוב!

5. מה שאני מדגים פה זו הוכחה לאפשרות חיים טובה יותר של הגברים בעולם וכמובן בארץ- מודל עתידי!.

6. לראיה , גברים בדורינו לא ממהרים להתחתן והם חושבים על זה רק בסביבות ה-30 + שלהם בניגוד לנשים שמגיעות לגיל "בלות" לרוב בסביבות גיל 24 ומעלה! בעיקר מבחינה חיצונית.

7. אני לדוגמא בן 28 מרוויח טוב! עובד ונהנה מכל העולמות ובכלל לא ממהר להתחתן למרות שהציעו לי כמה פעמים (המין השני) לצורך הבהרה חח, אבל כעת אני עושה כסף בעיקר חוסך ומשקיע ולא מוצא סיבה להתחתן כאשר אם פעם בדור שם ההורים שלי גם למי שלא היה הומו הייתה סיבה טובה לצורך פורקן מיני אז גם מי שסטרייט יכול בקלות רבה למצוא בחורה לליה וזהו בלי מחוייבות! וזה לא יהיה חריג והוא לא צריך לממן אותה כל החיים מה שקורה בפועל לרוב המוחץ של הנשים, אולי רוב הגברים מדחיקים את הטזה אבל זו גם עובדה כי גם בדור ההורים שלי שהתחתנו בגיל 21 וזה היה נפוץ היה מצב כלכלי לא משהו בלשוןן המעטה!.
שוב כל העניין מבחינתי הוא כלכלי והצלחה חברתית בעתיד! בלי לשקוע.
כל העניין מבחינת הגבר (למי שלא הומו) שיקול מיני, אולם בדורנו ואפשר לצפות בזה גם בטלויזיה הבחורות הפכו להיות מתירנות ולא מוגבלות ואם את לא כזאת יש מאות שכן וזאת עובדה אז למה להכנס למיטה חולה?

נערך לאחרונה ע"י basonhhh בתאריך 13-11-2008 בשעה 10:55.
ישן 13-11-2008, 11:05
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי basonhhh שמתחילה ב "לא עניין של דיכוי אלא זה חוקי הטבע"

גברים גם המציאו את העינויים הכי קשים לנשים - מחוך וחזיה!
גברים הם הם הסיבה למלחמות
גברים נחוצים לצורך זרעם בלבד - את כל השאר נשים יכולות לעשות לבד (כן, גם לתכנן ולהמציא דברים...)
גברים הם לא היגייניים ולא אסתטיים
תפקיד הגברים בעולם הוא אך ורק לפרנס
להמשיך?

תבין, לכל מטבע שני צדדים, ולהפוך את הנשים לעם של עבדים של הגברים זו שוביניסטיות מגעילה, ואני מקווה שתיחסם על פגיעה בציבור הגולשות באתר:

ציטוט:
ולא רואה פן חיובי שהאישה בעלת משקל חיובי בו

ציטוט:
ניתן לעשות באישה שימוש לגיטימי ואישי רק לצורך הגברי

ציטוט:
האישה היא סוג של "כלי" בחיים שלו

ציטוט:
נשים שמגיעות לגיל "בלות" לרוב בסביבות גיל 24 ומעלה!

אדוני - הגעת למקום הלא נכון.... יש פה מנהלת אשה, ואני בספק רב אם היא רוצה שיראו בה "כלי" או "יעשו בה שימוש"
.
אנחנו לא רכוש של אף אחד! ואתה האחרון שנשים צריכות להצטדק בפניו.....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 13-11-2008, 11:15

או יייייייההה
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "גברים גם המציאו את העינויים..."

1. כן אני באמת רואה נשים מרמות שקי מלט ובונות בניינים, או אפילו מתקינות מזגנים, תשתיות כגון חשמל , ביוב (שלא תלכו בטעות לשדות) , ממש.....

קצת שפיות ולצורך המחשה אחרונה...
לאור התאוריה שהעלו פה על חיים על אישה+אישה

אישה ממוצעת מבזבזת את המשכורת שלה (גם בהנחה שהיא עובדה ומשתכרת בגפה) לפני שהיא הרוויחה אותו אז את מדברת על בניה וחיסכון והשקעות?

אישה = מוצרים חודשיים: קוסמטיקה- הגיינה - קרמים- איפור- מסכות- מספרה- בגדים ועוד הרשימה ארוכה.... מוציאה בין מאות לאלפי שקלים ואני מדבר על אישה ממוצעת!

גבר ממוצע ואני מדבר על עצמי לא מוציא על אלו יותר מ-152 ש"ח בחודש.

טוב עזבי לא בא לי להתווכח רק הבהתי דעתי מי שרוצה יקבל ומי שלא אולי בעתיד! כבר היום הגבר לא ממהר להתחתן והממוצע של הגברים 34 ומעלה!
ישן 13-11-2008, 11:44
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  

לא, לא, התיאוריה שלי מתרחשת במציאות...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי basonhhh שמתחילה ב "או יייייייההה"

לא בפנטזיה שלך, איפה שנשים לא מסוגלות להסתדר לבד... וזה בלי שלקחתי אותנו למקומות כמו אפריקה, שבהן כל מה שהגברים עושים זה להשתכר מוויסקי ביצור עצמי, ולחכות שהאשה תחזור מהעבודה עם הטוריה, עצי ההסקה, הבלוקים לבניין הבית וכו'.

הממוצעים שלך? צר לי להגיד לך, אבל הם גם באים מאותה הפנטזיה שלך. הרי כידוע נשים הן הרבה יותר מעשיות ואקונומיות בנושאי משק בית ובכלל, ולכן משקי הבית של הנשים יהיו הרבה יותר חסכנים ויעילים, מה שייעל את כל החברה וייתן יציבות כלכלית. כמובן שגם ברגע שיתאפשר לנשים לעסוק בתכנון ובנייה וכל שאר תהליכי התשתית החברתית ללא שיחסמו בשל דעות קדומות חברתיות, ירשם שיפור גם בכל התחומים האלו, יעילות התכנון והביצוע תגדל ודברים יתוכננו עם מחשבה רחבה. כך תגדל גם האיכות של מחקר המדעי, רמת החינוך תעלה, האלימות תפחת וכלכלת העולם תתחיל להשתקם.

כפי שציינת, לנשים חשיבות חברתית גבוהה, מכיוון שהן מותאמות לשאת ילדים וכך בעצם מהוות את בסיס החברה האנושית, בעוד הגברים מותאמים להפרות בלבד, ומכך אכן שהתועלת היחידה בגברים זה ככלי הפריה, וככאלו אין צורך להחזיק יותר מדי מהם, או לתת להם להסתובב חופשי. כדאי להשאיר רק את המוצלחים ולהחזיק אותם בתנאי השבחה, כך יהיה ניתן גם להיפטר מהדגימה הגברית הממוצעת שמתחילה להקריח ולגדל כרס בגיל 24 ולכן לא תואמת את האשה היעילה בהרבה שרק מגיעה לשיאה לקראת סוף שנות השלושים-תחילת הארבעים שלה.

בקיצור - אני חושבת שבדבריך אתה תומך ומוכיח כי אכן המודל הנשי הוא הנכון לעתיד האנושי.

(נו, איך אני? איך אני? אני עוד אשכנע את עצמי בסוף...
...נא, אין סיכוי, מעוות מדי)

ישן 13-11-2008, 12:21
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  

בוודאי שאני אערבב אותו טוב...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי basonhhh שמתחילה ב "כן ראינו כבר מה קרה כשהיה פה ראש ממשלה- אישה!"

אבל רק אחרי שאני אוסיף לו את שאר הרכיבים הדרושים כדי להפוך אותו לבטון אני אוכל לצקת איתו משהו... זה לא הולך כל כך טוב אם שמים רק מלט

את התקרה אני אצק רק אחרי שאני אעשה את התפסנות. בפעם האחרונה נאלצתי לשבור ולהוציא עמוד תמיכה שלם מכיוון שאחד העובדים אצלנו יצק אותו בלי לעשות תפסנות קודם. למרות שאישית אני מעדיפה לטייח, סתם מחבבת משהו בתנועה של שני השפכטלים. למרות שגם שליכתא זה בסדר. ריצוף, לעומת זאת, זה יותר מתיש, כל הפילוס וזה, אבל בפעם האחרונה שעשיתי את זה זה דווקא השתלם, יצאה רצפה יפהפיה למרות שריצוף באבנים הוא יותר מסובך, אם אתה עובר בתחנה מרכזית באר שבע תוכל לראות אותו שם באחת החנויות.

אז מה היה לנו?

ישן 14-11-2008, 23:53
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי basonhhh שמתחילה ב "כן ראינו כבר מה קרה כשהיה פה ראש ממשלה- אישה!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי basonhhh
אגב אל תשכחי לערבב טוב את המלט לפני שאת יוצקת אותו לשלד של התקרה, בבנין החדש שאת וחברותייך הולכות לבנות.

אם היית חי בבריה"מ,היית עד למה שנשים מסוגלות לעשות.ללדת זה רק אחד מתחומי ההתמחות שלהן.אחר כך יש בנייה,עבודה בשדה,כביסה,הכנת אוכל.
יש הרבה פונקציות לנשים,כן,כן...
אלא ש לך,כפי הנראה,הפונקציה הכי חשובה זה הפאלוס שלך.וכסף.סקס-כסף-סקס-כסף.
אתה לא רק מתייחס לאישה כמו לבהמה(לפחות זה מה שמשתקף מדעותיך כאן),אלא שאתה רואה את עצמך כחלק מהטבע הפראי,שההתפתחות היחידה שחלה עליו היא היכולת להרוויח הון ולזיין לאנשים את השכל ואת מה שבין הרגליים.

ציטוט:
. מכל אספקט אישה חלשה יותר מגבר פיזית ונפשית והיא מותאמת להולדה וגידול ילדים!.

בולשיט.מה שאישה יכולה לעבור,לא כל שוורצנגר יצליח בו.לסבול את הכאבים בלידה זה לא משחק ילדים.אלא שאתה רואה בעשיית ילדים את התפקיד היחיד שיש לאישה,לכן אתה בשמחה נותן לה ב "מתנה" את כל הסבל הזה.
מבחינה נפשית זה גם שטות גמורה,כמובן.לנשים יש נקודות תורפה אחרות,אלא שזה לא אומר,שהן יותר חלשות מגברים.
מבחינה פיזית זוהי עוד המצאה מעניינת משלך.מי חי יותר,אישה או גבר?ברב המקומות אישה חייה יותר בכ-3-5 שנים.זאת ביאולוגיה,זה לא קשור רק לתנאי חיים נבדלים.

ציטוט:
מה שאני מדגים פה זו הוכחה לאפשרות חיים טובה יותר של הגברים בעולם וכמובן בארץ- מודל עתידי!.

לנשים יש מקום בכל הסיפור של החיים הטובים האלה,או שהן ככה..בצד..מפטפטות,מעשנות..?

ישן 14-11-2008, 09:51

מה לעשות המציאות כואבת
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "גברים גם המציאו את העינויים..."

האוץ!!

בכל מקרה את תראי שבנים הקרובות הדעה שלי תהיה יותר ויתר ממשית וזה כבר מתחיל מזה שגברים לא "רצים" ללהתחתן ורובם מתחתנים רק בגיל 35+ , ולאו דווקא חיים עם האישה אלא משלמים לה מה שנקרא "מזונות" וניא בסוף הופכת לסוג כזה של אדם כפי שציינתי הרי מה קורה עם כל אותן נשים, אז אומנם הן מקבלות כסף עד גיל 18-21 (תלוי) אבל לאחר מכן הן מגלות שהן הפסידו את "החיים הטובים" והן בגיל הבלות ולעיתים גם הילדים לא ממש שמים עליהן , אלא מקרצצים אחרי :המפרנס" קרי האבא והוא כבר בעמדה גבוהה, אז את יודעת מה גם אם המודל הזה לא קיים בדיוק כעת הוא קרוב להיות גם לפי מציאות שאישה הופכת להיות חד-הורית! היא למעשה משרתת של הגבר כי מבחינתו הטיבעית יש לו ילדים!
אאאההה וגם מטפלת! אז המזונות זה כמו השכר שלה.
והוא את החיים שלו יכול להמשיך ולבנות בכיף.
ישן 13-11-2008, 17:10
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי basonhhh שמתחילה ב "לא עניין של דיכוי אלא זה חוקי הטבע"

תגיד, שמעת שיש מדינות שבהן נותנים לנשים להצביע????? אשכרה להצביע לפרלמנט!!!!!
הגישה שלך היא עיסקית נטו, מה שמוביל אותי למסקנה הבלתי נמנעת שאף פעם בחיים שלך
לא הרגשת מה היא אהבת אמת (ואני ממש מקווה שאני טועה). אהבה לא נמדדת בכמה כסף
כל בן זוג מכניס לחשבון הבנק (אתה יודע שיש נשים שמרוויחות יותר מגברים? גליה מאור למשל)
וכמה הוא מוציא ממנו. במערכת יחסים טובה מקבלים דברים שאי אפשר למדוד בכלל בשווי כספי.
החלטת שנשים או זוגיות לא מתאימים לך? סבבה. אבל למה אתה מנסה לתת להחלטה שלך תירוץ
פסבדו מדעי?

ישן 13-11-2008, 13:45
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי basonhhh שמתחילה ב "שמתם לב...? ,הגברים האכותיים ברובם הם הומואים, וזה גם שווה כלכלית!!"

אתה יודע מה? אני חושב שאתה צודק!

אתה מביא פה תיאוריה מאד מעניינת, ואני חושב שכדאי להתחיל לנסות אותה כבר היום.

יש לי רק כמה נקודות שמחייבות הבהרה.
גברים יפים, מרוויחים טוב ומשכילים. כל אחת מהתכונות האלה מאפיינת בערך 5% מהאוכלוסיה.
ובחישוב פשוט החיבור של 3 הגורמים האלה מותיר לנו בערך 1% שממלא את ההגדרה שלך.

אולי בבועה בה אתה חי אין גברים מה99% הנותרים, ולכן אתה לא רואה את הבעיה.
אבל במקומות בהם אני מסתובב אני נתקל גם בשאר העולם, ובהם גם חלק מאותם 99%.

מה עושים איתם?
לאן ילכו כל הגברים הלא יפים?
מה יעשו כל הפועלים שמרוויחים בקושי משכורת מינימום?
מה יעשו כל הגברים בעלי השכלה ים תיכונית?

ואם יורשה לי להציע כמה הצעות לחזון שלך?!
הרי יש בעולם הרבה יותר נשים ממה שנצטרך, אולי אפשר לארגן תחרויות צייד במועדון הגייז היאפי שלך?
אפשר אחר כך לתלות את הראשים של הנשים שתפסנו לקישוט בסלון...

אהה.. ונעה
אני אשמח להשתמש בשירותי התיקונים שאת יודעת לעשות.
אני כבר קופץ להום סנטר לקנות עבורך מלונה ושק בונזו בשבילך. יש טעם מיוחד שאת מעדיפה?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:22

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר