לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2008, 08:42
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "תזכיר לי כמה מחשבים בישראל עם..."

דוגמאות - מחשבים ניידים עם free dos

http://www.1pc.co.il/product_info.php?products_id=7629

http://www.pc-4u.co.il/product.asp?productid=661

http://www.pandas.co.il/product_inf...oducts_id=21592

לגירסאות לינוקס שמיועדות לציבור הרחב יש עדיין בעיה רצינית שלא קשורה לאיכות שלהן
אחוז ההחזרות של מחשבים שמגיעים עם לינוקס גבוה משמעותית מכאלה שמגיעים עם וינדוס
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3608444,00.html

וכדוגמא אישית אני יכול לספר לך על מישהו שהתקשר אליי השבוע, הציעו לו לפטופ עם מפרט בסיסי במחיר טוב
וכשהוא הדליק אותו היתה מותקנת עליו אובונטו, הוא רצה לשאול אותי מה זה ובין היתר שאל אם זה בכלל חוקי
לשווק מחשבים בלי וינדוס ושזו רמאות מבחינתו
אז הדרך עוד ארוכה מאוד...

It's Never Lupus

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2008, 20:52
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אוקיי. אז מצאת בודדים. מתוכם..."

לדעתי המחשבים יוצאים מהמפעל כבר עם מערכת ההפעלה ולא נעשים בהם שינויים בארץ(כולל מקלדת עברית במקור ומערכת הפעלה) אני זוכר שבדקתי עידכוני דרייברים למחשב של DELL וכשהכנסתי את הסיריאל של המחשב קיבלתי הודעה שהמחשב יועד לשוק בישראל, כמו כן במחשב שראיתי לא מזמן של טושיבה היתה מדבקה שהיה כתוב עליה במפורש שהמחשב מיועד לישראל
רוב הלקוחות יעדיפו לקנות מחשב עם מערכת הפעלה ואם הם יתעקשו על משהו זה יהיה על לקבל XP במקום ויסטא
החנויות בארץ לא מחזיקות מלאי או מחזיקות מלאי קטן מאוד ולכן סביר שיחזיקו כזה שנדרש ע"י רוב הצרכנים
לכן כתבתי שכשאתה מבקש בקשה ששונה ממה שנמכר לרוב האנשים יכול להיות מקובל שזמן ההספקה יתארך מכיוון שזה לא קיים במלאי

It's Never Lupus

ישן 04-12-2008, 12:06
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "א. ויסטה זה סטנדרט ( אני לא..."

א. תגדיר סטנדרט - האם רוב המחשבים היום כוללים ויסטא, אם כבר אז XP שולטת בנתח שוק הרבה יותר גבוה
ב. כשקונים מחשב מותג קונים אותו בגלל תמיכת החברה בחומרה שלו, DELL לא יתקנו לך בעיות שנובעות
ממערכת ההפעלה או מהתוכנות המותקנות הם ישלחו אותך ליצרן התוכנה או מקסימום יתקינו לך אימג' מאופס
בעוד שאם מדובר בתקלה ברכיב חומרה הם יחליפו לך אותו בעצם גם אם הוא לא מיוצר על ידם

יכול להיות מקובל שמשווק יגיד שאם אני רוצה מחשב עם מערכת הפעלה אחרת או ללא מערכת הפעלה בכלל
יקח לו יותר זמן לספק את המחשב כי הוא לא מחזיק כזה מלאי(כי הרוב מעדיפים מערכת מותקנת) אבל צריכה
להיות כזו אפשרות

It's Never Lupus

ישן 04-12-2008, 17:01
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "א. סטנדרט זה מה שנמכר בשוק,..."

כל חברה שמוכרת מחשב נותנת תמיכה על חלונות של מיקרוסופט? זה חדש... אפילו מיקרוסופט לא נותנים תמיכה למערכות שלהם בלי תשלום של מאות דולרים על קריאה (חוצפה מצידך להתקל בבאג ולבקש שיפתרו אותו בחינם! הרי, זה לא ששילמת על המוצר... אופס, בעצם...)

אבל כמעט אין אף מחשב נורמלי שאפשר לקנות בלי ויסטה, בגלל מה שכתבתי בתגובתי בסעיף ב'. יוצא שאני נדפק ומופלה לרעה [חייב לבחור מסט קטן מאוד של אפשרויות] רק כי אני לא רוצה לזרוק מאות שקלים לפח הזבל (שזה מה שקורה כשאתה קונה מחשב עם תוכנה שאתה לא רוצה, והדבר הראשון שאתה רוצה - הוא לנקות את ההרד דיסק חזרה למצב חדש, כדי להתקין מערכת הפעלה טובה יותר...)

דומה הדבר לזה שאתה תוציא רשיון נהיגה, ויתנו לך לקנות רק שברולט, שבזבזנית בדלק, כי "זה אמרקיאי, וזה טוב, וזה מה שהאמריקאים אוהבים"...

ישן 04-12-2008, 17:00

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "א. ויסטה זה סטנדרט ( אני לא..."

א. ואם מחר מיקרוסופט תחליט שהסטנדרט הוא מערכת הפעלה שעולה 5000$ ? גם אז הטענה שלך מוצדקת? מאיזה שלב אצלך זה נהיה לא לגיטימי שדוחפים לך מוצר שאתה לא רוצה (תוכנה) יחד עם מוצר שאתה כן רוצה (חומרה) ?

ב. החברה מסוגלת להציע לי הכל. השאלה היא אם היא רוצה. ואם היא לא רוצה, השאלה היא מדוע היא לא רוצה, ומה האינטרס שלה. הרי אני, כלקוח, שלא רוצה את ויסטה, עלול לבחור שלא לקנות בכלל מחשב נייד מתוצרת חברה מסויימת, בגלל הויסטה, כי לא בא לי לבזבז מאות שקלים סתם. אז הם הפסידו לקוח + רווח. זה הרי לא משתלם, לפי ההגיון. ובכל זאת הם עושים את זה. האם יוצא למישהו משהו מזה שהם עושים את זה? האם מישהו מנצל כוח מונופוליסטי וכופה עליהם לצרף את מערכות ההפעלה כך? (דבר שהוא, כך נדמה לי, לא חוקי בכמעט כל מקום בעולם, ושקול ערך לסחיטה באיומים?)

ישן 04-12-2008, 19:48

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "מישהו כאן..."

אוקיי. בוא נאתגר אותך.

אני מעוניין במחשב נייד Ultra Portable. אתה יודע, מהצעצועים האלה שכולם אוהבים: HP Mini, MSI Wind, Asus EEE.

הקאצ' - אני מעוניין במחשב חזק יחסית, כדי שאפשר אשכרה יהיה לעבוד איתו מעבר לגלישה באינטרנט (מה שפוסל את הדגמים שמגיעים עם לינוקס - המחשבים האלה מגיעים עם לינוקס מהסיבה הפשוטה שחלונות פשוט לא מסוגלת לרוץ עליהם! ויסטה, בסיום ההתקנה שלה, תופסת יותר מקום מכל נפח דיסק ה SSD של ה EEE).

אתה מוכן למצוא לי אחד כזה ללא מערכת הפעלה?

דבר נוסף שלא הזכרתי לאורך כל האשכול, אבל חשוב להזכיר אותו. נניח שאני מחליף מחשב כל שנה. וקניתי רשיון חוקי של תוכנת מיקרוסופט (גירסת Retail, המותרת להעברה ממחשב למחשב). ואני מעוניין להשתמש. למה אני צריך לקנות כל פעם את התוכנה מחדש כשאני קונה מחשב? זה לא קצת דומה ללקנות רכב חדש בכל פעם שהמנוע נהיה חלש, במקום פשוט לשים מנוע חדש?

ישן 04-12-2008, 21:36
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
סליחה שאני מתערב
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אוקיי. בוא נאתגר אותך. אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
נניח שאני מחליף מחשב כל שנה. וקניתי רשיון חוקי של תוכנת מיקרוסופט (גירסת Retail, המותרת להעברה ממחשב למחשב). ואני מעוניין להשתמש. למה אני צריך לקנות כל פעם את התוכנה מחדש כשאני קונה מחשב? זה לא קצת דומה ללקנות רכב חדש בכל פעם שהמנוע נהיה חלש, במקום פשוט לשים מנוע חדש?

אבל בהחלט נקודה טובה שלך.
דעתי-
אני חולק על דעתו של "mp3lll" עם כל הכבוד לא ייתכן שהיצרן \ חברה\משווק\חנות\ספק וכו' יכריחו את הצרכנים לרכוש מחשב עם מערכת הפעלה X מבלי שיהייה להם מילה בנושא. אנחנו הצרכנים מעל היצרן נקודה ולא להפך. הוא אמור ללכת לקראתנו ולשרת את הצרכן. שאני רוצה לקנות מחשב לא ייתכן שידחפו לי מערכת הפעלה של "ויסטה" מבלי יהייה מעוניין בכך. וכש90% משוק המחשבים הטובים עם החומרה הבאמת טובה כיום מגיע עם "ויסטה" הטענה של "mp3lll" פשוט לא תופסת.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 04-12-2008 בשעה 21:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר