לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2008, 12:52
צלמית המשתמש של KAKAdosho
  KAKAdosho KAKAdosho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
זיהוי זכויות באזרחות

היי,
אני אמור להכין עבודה לאזרחות, למצוא 10 כתבות, לצין איזו זכות נפגעת\מצויינת בכתבה, להסביר אותה ולבסס..
על כל פנים, נותרו לי רק עוד 2 כתבות להכין, ואני לא ממש בטוח איזו זכות נפגעת שם, אם בכלל...

אני אתמצת את תוכן הכתבות ותאמרו לי אם אתם עולים על משהו-

1) "ארבע שעות עם תינוק מת בידים": תינוק בן 3 חודשים נפטר באופן פתאומי ממות בעריסה, צוות נט"ן שהגיע בבהילות לדירה, קבע את מותו של התינוק. אנשי משטרה שהגיעו לדירה פסקו שהמוות לא מקורו בהתעללות, ונתן היתר קבורה. הוצע למשפחה לקחת את הגופה לבית חולים סורוקה, אך הם ביקשו להגיע אל ביתם בבת ים, וקחת את גופת בנם לביה"ח וולפסון בחולון [לא צויין בפניהם שיש אפשרות להזמין אמבולנס מיוחד עבור עיניין העברת הגופה]..הם נסעו לבית החולים עם בנם המת, ולא זכו להתייחסות מאף אחד בבית החולים במשך 4 שעות...

2) סיפור שאני מניח שרובכם שמעתם, אברהם ביגס בן ה-19 מפלורידה, שתיעד וצילם לייב באינטרנט את התאבדותו, את גסיסתו ואת מותו הסופני, בעוד שהצופים הרבים באינטרנט מעודדים אותו וצוחקים עליו...

אשמח לקבל עזרה בנושא,
תודה =]
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר