לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2008, 12:08
  irakraus irakraus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.07
בעיה בהארד דיסק נייד של WESTERN DIGITAL

לפני שנה וחצי נראה לי קניתי My Book שמחובר בUSB והוא 320 GB. קיצר העלתי עליו את כל המידע החשוב שלי לגיבוי וזה והוא תמיד ישב מחובר למחשב לפני כמה ימים יצאתי לטיול קיצר הכל היה סגור איזה שלושה ימים חזרתי והמחשב נתקע במסך הראשון שהווינדווס מנסה להעלות התחלתי לנתק דברים וזה קיצר ניתקתי את ההארד דיסק הכל עבד כמו שצריך קיצר חיברתי את זה אחרי שהכל עלה אז קפץ לי מסך קטן כזה שכאילו קורא את כל מה שיש בהארד דיסק עם הפנס הזה שעובר מצד ימין לצד שמאל, עבד 2 דקות אבל הוא לא קרא שום קבצים, כאילו הוא לא הראה אחוז התקדמות ולא כתב מה הוא מוצא. קיצר טוב זה נגמר וזה באתי להיכנס דרך המחשב שלי לכונן F (ההארד דיסק) קיצר אני בא להיכנס והוא נתקע לדקה 2 ואז אומר לי "the request cannot be preformed because of an i/o device eror"

קיצר יצרתי קשר עם WESTERN DIGITAL הם אמרו שהמכשיר הלך טוב סבבה קיצר אני אקנה חדש לא רציני, שתי שאלות. גם יש לי עדיין אחריות? בערך לפני שנה וחצי קניתי אותו ועוד שאלה. יש דרך להעתיק את כל המידע? הוא ממש חשוב לי אני חייב אותו. איזושהיא דרך מצידי שיעלה כסף, כל דבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2008, 12:28
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "כל זה טוב ויפה אם היו..."

תמיד יש חלופות - זה הרעיון בשוק משוכלל, בתחרות חופשית וכו'. גם בארץ יש חלופות. אני ממש לא פוסל את כל החברות, רק את אלה שמתנהגות כך בצורה עקבית.

WD היתה כזו לפני עשר שנים, היא בוודאי כזו היום, ולצערי היא תהיה כזו (אם תשרוד) גם בעוד עשר שנים.

לפני שאני קונה, אני בודק את רמת השירות של החברה המספקת שירות. אני לא מתעצל להתקשר (בודק זמן המתנה, יחס ועוד). אני לא מתבייש לשאול חברים, מכרים ומוכרים (תתפלא כמה מידע אפשר להוציא ממוכר רציני, שמעדיף לקוח נאמן מרווח מיידי ממכירה). אני לא שוכח לקרוא מהם תנאי האחריות. ואני בוודאי זוכר את כל התלאים שהאכילה אותי חברה כזו או אחרת, ומחליט שלא לקנות מוצר שלה.
ישן 19-08-2008, 12:09
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
אתה מטעה כאן את חברי הפורום בזדון?
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "כל חברה שאינה WD, עדיפה..."

קאנטום מנסיון שלי בעיות אמינות.
מקסטור לא יודע איך הם היום 3 דיסקים שלהם בגודל 40 גגה נהרסו והוחלפו לי במסגרת האחריות.
הרבעי נשבר קצת אחרי תקופת האחריות.
סמסונג- אין לי מושג.
היטאצי\איביאם- היום הבנתי שאין בעיות- בזמנו בעיות אמינות קשות.
W.D בעיות אמינות בעבר, בזמנו לא הייתי מתקרב לדיסקים שלהם- אבל מאז סדרת ה80 גגה 8 בופר יש להם מוצרים לא רעים בכלל, מבחינת אמינות- כאמור מנסיון אישי 2 דיסקים קשחים האחד עובד 6 שנים והשני 4(וזה נחשב הרבה)- לאור השמוש בתובעני שאני עושה בהם.

לגבי סיגגיט- יש ל מספר דיסקים שלהם-
170 מגה, 1500 מגה, 10GB שלושתם עובדים עד היום פורפקט(נכון לפעם האחרונה שבדקתי)
כאשר ה170 מגה הוא משנת 93.

אבל גם לסיגגיט היו סדרות שהיה מומלץ להתרחק מהם.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 19-08-2008 בשעה 12:19.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר