לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2008, 17:09
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
או שלא יכריז כלום..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "אם רו"מ יכריז זאת לפני..."

אולמרט חישק את ביבי.
אולמרט העיר את הדב הסורי מתרדמתו ואף סלל עבור אסד הבן אפילו את ה"יציאה" מרצח חרירי..למורת רוחם של האמריקאים - הרואים בו תומך טרור מובהק.
בינתיים, זה לא מעט זמן שהתורכים והגרמנים כבר בוחשים בקדירה, נציגים ישראלים וסורים ב-level נמוך נפגשים בכל מיני בירות אירופאיות "עלומות" והמונה דופק..

לביבי אין את קופות השרצים (כמו לאולמרט) הרודפות אחריו ומדרבנות אותו להוביל את המדינה התהומה, כך שמבחינתו, תעצר ההתקדמות במשא ומתן, אבל גם הוא לא יוכל להימנע מלשתף אנשיו בתהליך שכבר החל..ואולי זה אף עדיף אסטרטגית עבורנו.
אנחנו לא ממש יודעים היכן נמצא התהליך.
מי יודע מה האדון אולמרט כבר הבטיח בשמנו לאסד?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2008, 14:56
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אם אכן רצונו של אסעד בשלום, שירד מדרישה אבסורדית זו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי לביאה34 שמתחילה ב "אסד יכול לחכות"

בעת חלוקת המזרח התיכון בין ההשפעה הצרפתית לאנגלית - האנגלים עשו טעויות רבות וקשות בקביעת גבולות פלסטינה-א"י בצפון, אותם ירשה מדינת ישראל. יחד עם זאת הם התעקשו והשיגו, שקו הגבול יהיה רחוק מקו המים בכנרת ולו אך ב - 10 מטרים מזרחה (אם אינני טועה), על מנת שלא לאפשר לסורים כל מגע עם הכנרת. על פי החוק הבינלאומי מי שיושב על גדות: ים, ימה, אגם, נחל ונהר, יש לו זכויות בו כמו: שיט, דיג, פיתוח, בניה וכו'.

אף אחד מראשי הממשלות שדנו עם הסורים בסוגיית השלום, לא ויתר על תנאי זה ואני תקווה, שאף ראש ממשלה בעתיד לא יוותר.

הקביעה שלך ש"ביבי הוא המנהיג היחידי שלא יכנע לשטויות של המנהיגים הערבים שחושבים שאם הם הצליחו לכופף את מנהיגי קדימה והעבודה, יצליחו גם איתו. לא, זה לא יקרה" - אין כל ביסוס. אם מי מראשי הממשלה הקודמים היה מוותר לסורים על דרישותיהם - מזמן היה לנו שלום עם סוריה ו.........

אני רוצה להדגיש בעבור כל המלעיזים, שאני נגד הדרישה הסורית לגבי גבולנו המזרחי איתה, אפילו במחיר השהיית הסכם שלום איתם. אני רוצה גם להזכיר, בהזדמנות זו, שכל הסכם עם סוריה, חייב בתקופת הכשרה, של 10, 20 ואפילו 30 שנה טרם פנויו המוחלט של השטח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר