לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2009, 17:08
  princessa_ princessa_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.09
שאלה עזרה דחופה בקשר לנ"מ ולקפ"ס!

ידוע לי שקפ"ס זה כמו קבן אך רק בחיל האוויר.
ידיד שלי נמצא בחיל האוויר, ביחידה קרבית (נ"מ) , הוא כבר 8 חודשים שם והוא עובר משבר שלא נראה חולף .
הוא היה אצל קפסית פעמיים, והיא טוענת כי אין מה לעשות שהצבא רוצה אותו שם, ובפעם השניה היא טענה שהוא מקשה את המציאות שלו .
הוא מנסה להיות חזק, אבל הוא לא יכול הוא הולך לשם כל פעם בעצבות חדשה, במיוחד שאין שם כמעט חיילים, והקצין שלהם טוחן אותם, והחייל המדובר תמים וטוב מידי לכן הוא טוחן גם יותר מידי לפעמיים למען האחרים . יש לציין שבמרץ המפקד שלו מאוד רוצה שהוא יצא למכים, אבל הוא בהתלבטויות נורא קשות בגלל החוסר סימפטיה שלו לתפקיד .
כעת הוא שוב יגש לקפסית אחרי שלא היה אצלה איזה חודש וחצי, חודשיים מה עליו לומר ?
הוא לא רוצה להוריד פרופיל, הוא רוצה לשרת בצהל אבל הוא בס"הכ רוצה לעבור תפקיד,
למה צהל כ"כ מתנכל לחיילים הטובים ? שרוצים לשרת ? שלא יכולים לעשות בעיות על מנת להיכנס לכלא כל פעם, ולעבור גהינום עד שיוציאו אותם מהצבא/יחידה, בס"הכ הוא רוצה לצאת בטוב מהיחידה הזו .
יש להדגיש שהוא באמת חייל מעולה, שלא עושה בעיות, והמפקד לא רוצה לוותר עליו לא נראה לנו שטופס 55 יעזור ...
וממש אנחנו אבודי עצות!
מה עליו לעשות!?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2009, 17:42
  forzamilan forzamilan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי princessa_ שמתחילה ב "עזרה דחופה בקשר לנ"מ ולקפ"ס!"

כן, קפ"ס (קצין פסיכולוגיה) הוא ה'קב"ן' של חיל האויר.
ידיד שלך (או אתה?) נמצא 8 חודשים בסוללה או 8 חודשים בצבא?
הקפ"ס/ית מפעיל שיקול דעת, אבל מההתרשמות שלי עד עכשיו הקפ"סים לא ממהרים להוציא מישהו מהיחידה שלו בגלל שביזות יתר או עצב חזק, זה בטח מאפיין גם את חבריו לפלגה ולא רק אותו אז את רוצה שיעיפו את כל הפלגה ומי ישאר לעשות את העבודה?
"הקצין שלהם טוחן אותם"- נו, בסדר, לוחמים צעירים תמיד נטחנים ולא רק בנ"מ אלא בכל מקום אחר בצבא. לפעמים נופלים על קצין פחות טוב ולפעמים על קצין יותר טוב אבל מה שבטוח, שאחרי מרץ העניינים ישתנו וכראש צוות מאפריל הוא ירגיש קצת יותר חופשי ושקט.
המפקד שלו מאוד רוצה שהוא יצא למ"כים? אז מעריכים אותו מאוד אם ככה.. לא את כולם מוציאים למ"כים והוא כנראה גם עבר איזה גיבושון בהצלחה. אם במרץ הוא מתחיל קורס, אפשר לדעת מי הוא? אני מכיר אותו בהכרח

שלא יוריד פרופיל, אם הוא יהיה לוחם צעיר בתותחנים או שריון, הוא יטחן פחות? לא חושב

הדבר היחיד שיש לי להמליץ זה שיפנה למפקד שלו לקראת תום ה8 חודשים בסוללה ויבקש ממנו יפה להתמיין לאחת משתי היחידות של חרב מגן ואני בטוח שלא יעמדו בדרכו. שם יחכה לו ת"ש מטורף..

מקווה שעזרתי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר