לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2008, 18:24
  איש-המרלבורו איש-המרלבורו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OFERWW2 שמתחילה ב "בוא נשווה את העימות בעזה לגרוזיה"

זה לא קשור לזה, לדעתי, כל הטוקבקיסטים האלה והאנשים שאומרים למה כל הזמן הזה, אנחנו לא מחזירים תשובה, מה אנחנו פחדנים, כל זה לא קשור, האם לא ברור כבר, שמישהו מכר וממשיך למכור אותנו מבפנים, רוצים את האמת בפרצוף אז הינה, לדעתי כל האי- עשייה הזאת סביב עזה היא באה פשוט מהמקום, שמישהו קנה לנו את הפוליטיקאים, ועשה סדר עולמי חדש, השמאל הקיצוני כרגע שולט במדינה, ומביא אותה לחורבן, לא דואגים להסברה בעולם, התקשורת מציטה אש נגד הצבא, וכמובן כולם יודעים שהתקשורת עובדת בצמוד לפוליטיקאים, מה שיוצר מצב שהעולם מפנה נגדנו אצבע מאשימה, אנחנו לא עושים אם זה כלום, כי אנחנו לא השילטון, בעוד השילטון (השמאלי קיצוני) מקבל הרבה (הרבה) כסף, מגורמים חיצוניים להביא לחורבן מדינת ישראל, מבולבלים? גם אנחנו.

בכל אופן זאת הדיעה שלי ואולי אני טועה ואולי אני צודק,
אבל בזמן האחרון אחרי שקראתי כמה ספרים טובים של אנשים ציונים ואמיתיים,
זה מתחיל להתחבר כמו פאזל..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2008, 20:07
  משתמש זכר whiskas2000 whiskas2000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.08
שלח הודעה דרך ICQ אל whiskas2000
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי OFERWW2 שמתחילה ב "[font=Verdana]אמנם לא בשפע..."

אני אסביר לך את ההבדל מנק' המבט שלי , אם תמשיל את עזה לאוסטיה זה בסדר. מה שאי אפשר לעשות זה להשוות אותנו לרוסיה , עם כל הכבוד לישראל ואני חולה על המדינה הזו אנחנו בליגה אחרת לגמרי.
הבעיה הכי גדולה שלנו היא חוסר במשאבים , ברגע שיגמר הדלק הטנקים יעצרו , ברגע שתגמר התחמושת הרובים סתם יהיו מקלות ברזל עם כוונות וואסח. אנחנו תלויים במשאבים חיצוניים מכל העולם ובסיוע מכמה סוגים שאני מאמין בעיקרם זה הדלק והתחמושת כמו שכבר ציינתי.וכאן הבעיה עם דעת הקהל הבינלאומית - כל הטוקבקיסטים שצעוקים שצריך לזרוק ז*ן על כל העולם ולתקוף שוכחים מה יקרה ברגע שיטילו חרם על ישראל(בהנחה שהעולם יראו בנו לא צודקים). אנחנו פשוט נעצור במקום ונחזור לתקופת האבן גם צבאית וגם עורפית.
רוסיה לעומת זאת עתירת משאבים מכל סוג , בהנחה ונניח הם היו מותקפים ע"י מעצמה כמו ארה"ב אפילו הם היו סופגים שבוע שבועיים ראשונים המון אבדות אבל בזמן הזה כל המפעלים שלהם בין אם הם מייצרים מכשירי רדיו או חגורות ומעילים יהפכו למפעלים שמייצרים רק צבא , כוחות המילואים העצומים שלהם יגייסו בעל כורחם(להזכירך שגם ברוסיה יש חוק גיוס חובה למרות שבד"כ נוטים לחשוב שזה לא כך בגלל גודלה). הצבא הסדיר שהוא יותר מקצועי מאשר סתם "סדיר" יעבור לחירום וסה"כ היא סביר להניח תהפוך למכונת מלחמה שיהיה ממש ממש קשה לעצור.
הלוואי שזה היה המצב בישראל , אבל לצערנו המציאות כאן היא אחרת.
ישן 26-12-2008, 21:27
  משתמש זכר whiskas2000 whiskas2000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.08
שלח הודעה דרך ICQ אל whiskas2000
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי OFERWW2 שמתחילה ב "בכלל לא הבנת אותי השוותי..."

ההשוואה הזו ממש מעוותת.. לא נראה לי שאפשר להשוות בצורה הגיונית ככה , או שאני מפספס משהו.

אוסטיה היא חבל ארץ של רוסיה שגובל בגרוזיה אם אני לא טועה , זה לא שהרוסים נלחמו בגרוזיה בדמות אוסטיה , הם פשוט מחצו אותם ישירות בלי לתרץ שום כלום. היה להם אינטרס שבגדול כלל את צינור הנפט שם או משו בסגנון והם תקפו בטענה שהם התקיפו איזה מוצב שלהם שם וקצת אוכלוסיה , שזה כמובן היה כסת"ח לא כסת"ח.
הגזרוזינים ניסו לעשות שריר דווקא בקו הנפט שם ולא מבחינה גיאוגרפית , לא היה להם רצון לכבוש שטחים שם.

אני מקווה שאני לא טועה , אבל אני חושב שזה היה ככה , לכן אני שום מקום להשוואה , התנאים והסיבות שונים לגמרי.
ישן 26-12-2008, 22:22
  nec_000 nec_000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OFERWW2 שמתחילה ב "בוא נשווה את העימות בעזה לגרוזיה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OFERWW2
גרוזיה תקפה באוסטיה למרות שידעה שמאחוריה עומדת רוסיה בעלת הצבא החזק והאכזרי שיש
ובכל זאת תקפה
ובכך הוכיח ראש ממשלת גרוזיה הצעיר כמה הוא "אינטיליגנט".

וכאמור מראש הבעיה שם פחות חמורה מאצלנו סחתיין על האומץ גרוזיה
התכוונת אולי סחתין על הטפשות ?

אנחנו ניצבים לפני בעיה קיומית מעזה
בעיה קיומית ?!?
בו נראה:
תל"ג ישראל שעולה מדי שנה בקצב ממוצע של %5 אצלנו, סדר גודל של אולי הרוג אחד לשנה כתוצאה מירי פצמרים/רקטות של החמאס....
באמת בעיה קיומית - אותי שכנעת
מעניין אם במושגים של כבודו, כשאתה בטעות נחתך מסכין מטבח בעת הכנת סלט,
אתה רץ לחדר מיון וביד השניה כותב צוואה.

מופצצים יום יום העזתים מבודדים אין להם שום תמיכה ישירה משום גורם ( לכאורה חלומה הרטוב של גרוזיה ) ובכל זאת רועדות לנו הביצים
הביצים לא רועדות, פשוט השכל הבגרות והנסיון עובדים אצלנו והיטב.

ואנו לא פועלים להזכירכם מאז תחילת ההפגזות הנוכחיות הרגנו באקט של תקיפה מחבל בודד מתוך עשרות אלפים (חסר משמעות לחלוטין).

משהוא יכול להסביר לי מה הוא חושב על המצב הזה
אני ימני קיצוני
גם אני ימני (אולי לא קיצוני, אבל בהחלט ימני מובהק)

בדעותי אבל אני פשוט לא שולט בזה אני מתחיל להעריץ את החמס הם באמת גיבורים (בינתיים)
אם אתה מעריץ קבוצה מוסלמית קיצונים וטיפשה, שלא מובילה את עמה לשום מקום, עד רבה:
אני ממליץ לכבודו לעבור לצד השני של המתרס, לוותר על אזרחותו הישראלית, להחזיר
לאלתר את תעודת הזהות הכחולה למשרד הפנים הקרוב למקום מגוריך, ולעבור דירה
לעזה. יקבלו אותך שם בזרועות פתוחות.

ישן 27-12-2008, 03:45
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
לא כל כך מסכים,
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי nec_000 שמתחילה ב "[QUOTE=OFERWW2]גרוזיה תקפה..."

"הביצים לא רועדות, פשוט השכל הבגרות והנסיון עובדים אצלנו והיטב."

לדעתי הסיבה העיקרית למצב הלא נעים הזה, זה חד משמעית בעקבות הפוליטיקה.

שים לב שהמפלגה שעדיין עומדת בראשות הממשלה היא מפלגת קדימה, ולמפלגה הזו אין ממש אינטרס להכנס למלחמת אין ברירה עקובה מדם בדרום רגע לפני הבחירות, ולכן אנו מצויים במצב הזה.

לכן אנ מניח שהתגובה הצבאית האמיתית תגיע רק לאחר 2 אירועים אפשריים:

1.פגיעה קשה בחיי אזרחים ישראלים (לצערי רק משהו בסדר גודל של פיגוע תופת עם מספר רב של נפגעים, או פגיעה קטלנית של רקטה מעזה).

2.בתום מערכת הבחירות.

אני מקווה שהתגובה הצבאית תגיע כמה שיותר מהר, ושלא נצטרך להמתין לאירועים הנ"ל.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

נערך לאחרונה ע"י AtlantisNumenor בתאריך 27-12-2008 בשעה 03:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר