לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2009, 16:05
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בג"ץ יאשר לאנשי זו ארצנו להפגין ובלבד ויצעדו בשולי העיר וימנעו מלהניף דגלי ישראל"

אתחיל מזה שההפגנה לא עושה לי טוב, אם כבר שיפגינו עם שני הדגלים גם במחסום ארז, גם בשדרות, גם באשקלון, גם בירושלים ואז גם בתל אביב.
להפגין איפה שאנשים מנסים לבלות ולצאת לבארים זו סוג של פחדנות וכמובן שנכתב בציניות כואבת.

אבל חייבים להבין שבית המשפט אכן מנותק וזה גם לטובה.
אותו בית משפט יבטל כתב אישום אם יוכח שהמשטרה לא כיבדה זכויות בסיסיות של עצור וזה יכול לפעמים לשרת את הצדק, ולפעמים גם לא.
הרשות הפלשתינאית לא הוגדרה עדיין כיישות אויב, או מדינת אויב, או יישות עוינת. למרות מה שקורה, ההגדרה עדיין פתוחה. והיישות לא עוינת על פי חוקי המשפט את ישראל.
לכן אם היתה כרגע הפגנת תמיכה בנורבגיה או תאילנד שבה מונפים הדגלים שלהן, זה הינו הך להנפת דגלי הרשות.
בית המשפט לא מתפקידו לשנות הגדרות שכאלה, האם היישות היא עוינת או לא, הוא רשות שופטת ולא מחוקקת, וטוב שכך, טוב שיש הפרדת רשויות, לא טוב שיש רשויות אחרות שלא מתפקדות.
זו פרשנות משפטית שלי, ואני מניח שהיא קרובה למציאות, ואם מישהו מכיר יותר שיאשר או יבטל.
הרבה פעמים חוקי המשפט עוזרים לנו ומצליחים להגן על הפרט בפלפולים שפעם מפרשים את החוק בפשוטו ופעם בפיתולו, אבל בית משפט לא משנה חוקים והגדרות. לפחות לא בדרך כלל......

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2009, 16:20
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
קשה לי עם הניתוק המשפטי. איכשהו הניתוק משחק כמעט תמיד לידי הרעים,
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתחיל מזה שההפגנה לא עושה לי..."

אם חלילה אסתבך על לא עוול בכפי עם שוטר אלים ואעצר לסופשבוע - קרוב לודאי שזכויותי המשפטיות יהיו קטנות בהרבה משל ברון סמים ותיק. התחושה הקשה כלפי מערכת המשפט נובעת משני כיוונים - האחד היא העובדה כי האזרח הקטן יתקשה למצוא בו צדק [חייב מול בנק כשהרשם ונציגי הבנק כמעט ועובדים ביחד ביום יום / נהג בעבירת תנועה ראשונה מול תובע משטרתי ב30 שניות] אך העבריין הכרוני והאלים ימצא ב'היכל הצדק' תמיד את הפרוצדורה והמפלט [עבריין תנועה סדרתי הזוכה לאיחודי תיקים / ממונפים במליארדים המבצעים עסקות רשלניות ומגיעים להסדרים כאשר נושיהם נותרים ערומים/ הבריון השכונתי הזוכה לקצין מבחן - אם בכלל היה בעובדה כי כיסח את מר כהן 'ענין לציבור']. וכן - גם התחושה הקשה כי ההחלטה אם לנקוט בניתוק משפטיאו בגישת 'בתוך עמי אני יושב' אינן עקביות.

גם ללא קשר לפוליטיקה וגם מבלי שעמדתי בשערי מוסד זה כנאשם או כתובע - אין בי תקווה למצוא בו צדק או פרוש עקבי לחוק. אני יודע כי יש עומס וכי שופטים עובדים קשה אך את השבשבת המשפטית מניע דווקא 'העליון' מזה מעל שני עשורים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר