לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2009, 18:29
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נחשותן שמתחילה ב "התקבלות ליחידה מובחרת - קרובי משפחה"

בעיקרון, אלא אם כן אנחנו מדברים על פרוטקציה מובהקת, זה לא אמור כלל להשפיע על סיכוי קבלתך ליחידה. כולם אמורים להתחיל את הגיבוש כשווי סיכוי, והמיון עצמו אמור למיין - בלי קשר למי אבא שלך ומה הוא עושה.

אבל מה, אף אחד כאן לא מעביר גיבושי שייטת וגם אם היה, לא היה חולק עימנו את תהליך קבלת ההלחטות לגבי מי מתקבל ומי לא. לכן אין לדעת מה משפיע על ההחלטה, הרי היא נעשת מאחורי דלתות סגורות.

עצי לי אליך, תתרכז על המיונים עצמם - כושר גופני, מוטיבציה, תנסה להרשים את המראיינים, etc. עזוב שטויות כמו אבא וסבא.

אולי כשאבא שלך יחזור הביתה תוכל לשאול אותו ולחלוק עם הפורום את התשובה שלו. שיהיה בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2009, 21:07
  morz morz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נחשותן שמתחילה ב "התקבלות ליחידה מובחרת - קרובי משפחה"

חברה אני חושב שכולם מתעלמים מזה,ואולי יגידו שאני חי בסרט או משהוא,

אבל ראשיתם של היחידות המובחרות הנ''ל באו מהמלצות של ראשי הקיבוצים,קרובי משפחה וכו',ככה,רק ככה גייסו מועמדים ליחידות, ליחידות כמו השייטת ומטכ''ל,זה רק ככה,חבר מביא חבר,זה השיטה שהיחידות האלו עובדות,

אולי עכשיו זה פחות בולט כמו פעם אבל בן אדם שיש לו חבר,קרוב,שיכול להמליץ עליו,תיהיה בטוח שהמלצה של לוחם ביחידה,מפקד,קצין תיהיה שווה הרבה יותר מתוצאות בגיבוש,

כמובן שאני לא אומר שאתה יכול לבוא ולעשות שוק ובטוח תתקבל,ממש לא,אבל בן אדם שיבוא ויראה קצת רצינות כלפי היחידה,ויש לו קרוב ,יתקבל,ואני אומר את זה מידע שיש לי מחברים וקרובי משפחה למינהם.

כן קצת קשה לעקל,אבל אל תחשבו שזה רק ככה.

ישן 05-01-2009, 14:03
צלמית המשתמש של נחשותן
  משתמש זכר נחשותן נחשותן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי gza שמתחילה ב "זה בסדר, אל תדאג.. את הגיבוש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gza
זה בסדר, אל תדאג.. את הגיבוש אתה תעבור
גם אם תיהיה לא להיט אתה תעבור...אבל יכול להיות ואני לא פוסל את זה שתיהיה שפיץ על ואז לא בהכרח בגלל אבא שלך אתה תעבור
מה שכן תיהיה בעניין שבמסלול אתה תצטרך להוכיח את עצמך כי במסלול לא עושים הקלות ותנאים מיוחדים ל-בנים של...(ראה דוגמאת בר לב)

אני לא מחפש הטבות חבר, אני רוצה להוכיח את עצמי מבין 200 מלשב"ים ולעבור בכבוד.
אם וכאשר אני אתקבל ליחידה, במסלול תהיה בטוח שאני אשתדל להוכיח את עצמי (שים לב לשם המשתמש שלי, כינוי שהדביקו לי מגיל 3).

תודה שוב לכולם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר