לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2009, 21:59
צלמית המשתמש של e13290
  e13290 e13290 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי tmankita שמתחילה ב "דבר אחד אני לא מבין למה אני..."

הסיבה אותה חיל הים מציג היא שאדם רחב אופקים יפקד טוב יותר. התואר מוציא אותך קצת מהבועה של הצבא ונותן לך זווית אחרת על הדברים.

תכלס - אני אישית לא חושב שהתואר הזה הכרחי והייתי מעדיף לסיים את הקורס מוקדם יותר, לחתום פחות קבע ואם וכאשר אחליט להישאר בחיל - לצאת לתואר בתחום שמעניין אותי ולחזור לקבע (ראה תוכנית אופק).

אבל, וזה אבל חשוב - יש לתואר הזה יתרונות.

1. קצין אקדמאי מרוויח יותר כסף. לא זוכר סכומים, אבל זה הפרש דיי משמעותי.
2. במהלך הקורס, השבעה חודשים האלה בהם אתה קצת מתאוור הם פינוק לא נורמלי (נראה לי לפחות).
3. התואר הזה אמנם לא מקנה מקצוע אבל תואר ראשון הוא בסיס טוב למשך לימודים אקדמים, בכל מקצוע.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2009, 17:04
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי tmankita שמתחילה ב "קודם כל תודהה רבה לעוזריםם! ..."

עושה רושם אולי שאתה סתם מנסה לקמבן תואר דרך חובלים - אם זה ככה תדע שכישלון במסלול די מובטח לאנשים כאלה.אני לא מבין מה הבעיה כאן. את כל האינפורמציה כבר יש לך, ועדיין אתה שואל שאלות...

הבנו את הקטע אחי, תאמין לי הבנו - אתה רוצה לעסוק באלקטרוניקה. סבבה. אם אתה רוצה גם לפקד על ספינות ו\או צוללות, אז בכלל מצאת פיתרון ענק במסלול חובלים. אם לא, אז מה לך ולחובלים?

רוצה להיות מהנדס אלקטרוניקה? לך לעתודה ותלמד חשמל, בכיף יקחו אותך אם יש לך ציונים טובים. רוצה להיות חובל? סבבה, אז מה זה משנה מה אתה לומד בתואר?

עושה רושם שאתה מחפש שמישהו יגיד לך "מה יותר שווה" או איך לצאת הכי מרווח מכל הסיפור - אלה דברים שרק אתה יכול לענות עליהם. בחיים אין גם וגם וגם, הכל פשרה חביבי.

שתדע גם שתמיד קיימת האופציה של תואר שני. ואולי זה יותר קשה להתקבל, ואולי תצטרך לעשות סמסטר\שנה אקסטרה כדי להשלים קורסי חובה, אבל התואר השני לא חייב להיות קשור למה שלמדת לתואר ראשון. משמע, גם עם הBA הכללי שיהיה לך דרך חובלים תוכל בעתיד ללמוד הנדסה.

ועוד דבר - מה יקרה אם תתקבל לקורס חובלים ולא ישבצו אותך במגמת אלקטרוניקה, וכמה שתבקש יגידו "לא, אין מצב אתה עובר לחשמל." תפרוש? תחשוב טוב טוב כי שום דבר לא מובטח וחייבים להיות גמישים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר