לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2009, 23:26
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
כבר ניתן להכריז, ברכות לביבי על הזכייה בבחירות

אם משהו/י זוכר מה, שאמרתי על ברק והמבצע בעזה טוב תשכחו את זה. האיש הוכיח כמה הוא טיפש שוב. לא יאמן פשוט.

ציפי, ברק ואולמרט שוב הראו כמה הם אווילים בלי מוח פוליטי או חוכמה כל שהיא.
ננתם עכשיו לביבי את הבחירות ליד פשוט והוא יצחק עליכם כל הדרך לבנק.
מי יתן וקדימה תעלם מהמפה מהפוליטית לגמרי! מקים קדימה אריאל שרון, לו היה קם ורואה מה מה ציפי ליבני ואולמרט עשו למפלגה שלו היה חוזר לישון שוב מרוב הלם.
ציפי ליבני הוכיחה שאינה מנהיגנה שוב ושוב ב 2 שנתיים הללו ממלחמת לבנון השנייה עד עופרת יצוקה. ציפי לבני הזאת יותר גרועה מאולמרט פשוט.!
בנוגע לברק, כמו שהוא עזב את האנשים שלו באסון צהלים, הוא הוכיח כיום כמה לא מזיז לו מהבוחרים שלו והחיילים בצבא בנוסף. כל מה שמעניין את ברק זה הכיסא והכסף!

בקיצור נמאסתם לכו הביתה ציפי, ברק ואולמרט נקווה שתשב כמה שנים טובות בכלא על הכסף שלקחת לא כחוק ושאר העבירות עליהן עברת!

ביבי בכל מקרה לא מנהיג ויודע רק לדבר, הוא יפול אחרי שנה ומשהו בשלטון, כמו פעם שעברה ואז ליברמן יעלה לשלטון. זכרו את דבריי! סוף סוף יהיה לנו מנהיג נורמלי.
אני מצביע לליברמן וזהו מעכשיו.
קדימה=ליכוד=קדימה=בדיחה גרועה מאוד. דא ליברמן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2009, 01:18
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מיקו22 שמתחילה ב "אני לא מבין איך לקדימה יש יותר מ 3 מנדטים ?"

רגע אתה חושב שביבי מנהיג?
גם הוא יודע רק לדבר... הסכם וויט, הוא חתם כמו כלב טוב של קלינטון. למה? כי ארה"ב אמרו לו לחתום.
אל תשכח את הקיצוצים שלו לאנשים שאין להם כלום.
ביבי בחיים לא יקבל ממני את הקול שלי, הוא נותן רק לעשירים והוא לא ממש שומר על הביטחון בניגוד למה שאתה מציג כאן בתמונה. האינטיפדה השנייה התחילה בתקופתו, למרות שאוהבי הליכוד לא אוהבים להגיד זאת! עוד מנהיג שרק יודע לדבר. מזכיר לי משום את השלושה שיש לנו היום.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 18-01-2009, 04:43
  פשוט רועי פשוט רועי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כבר ניתן להכריז, ברכות לביבי על הזכייה בבחירות"

זה נכון שכפי שמסתמן ביבי הולך להיות ראש הממשלה הבא,אבל זה הולך להיות אבסורד מדיני,אבל מה שיותר מטריד זה שהציבור רוצה לבחור במנהיג "ימני חזק" ובסוף בוחר בביבי,שימני חזק והוא לא הולכים ביחד,הבן אדם עשוי ממרגרינה ויחתום על כל מה שיאמרו לו,אני יודע שביבי בכלל לא באגף הפוליטי שלי וכנראה שאני לא צריך לדאוג למצביעי הליכוד,אבל זה נראה תמוה בעיני,אני מעדיף כבר לראות מישהו ימני שלא מיצה את עצמו וביזה את עצמו כראש ממשלה.
אני מעדיף כבר לראות אנשים אנטי-דמוקרטיים כדוגמת ליברמן לעומת ביבי.
אותו ביבי שפגע בשכבות החלשות במחשבה קפיטליסטית מובהקת הולך ככל הנראה לזכות באותם הקולות של השכבות החלשות וזה ממש מדהים,אומרים שהציבור לא מטומטם? אני לא בטוח אם הוא מטומטם,אבל אני חושב שהוא כנראה סובל מסקלרוזה כלשהי.
ישן 18-01-2009, 08:41
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אין אימון בימין החילוני. היום הוא ביבי, מחר הוא טיבי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כבר ניתן להכריז, ברכות לביבי על הזכייה בבחירות"

אין אימון בימין החילוני. היום הוא ביבי, מחר הוא טיבי!אל תבזבז את קולך עבור הימין החילוני שאין הבדל גדול בינו לבין השמאל החילוני. הוא מיקם את עצמו בימין כיום אך ורק לטובתו האשית בכדי לזכות בקול שלך. אם ישתלם לו הוא עובר מייד לקצה השני של המפה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 20-01-2009, 08:15
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לחזות ולא לעשות כלום זה חוזה בכוכבים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי mabo19 שמתחילה ב "ביבי חזה את חמאסטן!"

היחידים ש"עלו על בריקדות" ופעלו בכל כוחם למנוע את הטרגדיה הנוראית היו חברי הליכוד הלאומי.

ביבי ניסה להיות יפה נפש. אין הבדל גדול בינו לבין שמעון פרס. גם פרס עכשיו מבין את הנזק העצום שהיה בהסכמי אוסלו והתנתקות לדוגמה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3658493,00.html אבל לפני שנבחר לנשיא היה חשוב לו לרכוב על השמאל ולהתחנף אליו מסיבות אישיות.

החוכמה היא לא רק להבין, אלא גם את האומץ לפעול.

וזה בקשר לנתניהו, ומה עם שאר הליכוד?

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר