לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2009, 21:25
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
דליה איציק כבר לא שוללת ממשלת אחדות

דליה איציק: מקווה שנוכל להקים ממשלה רחבה

21/2/2009, 17:00 פוליטיקו

יו"ר הכנסת התראיינה בערוץ 2 והציגה קו מתון יותר משרת החוץ לגבי חבירה לממשלת נתניהו. "מקווה שקדימה תהיה ראש רציני בממשלה"

תגיות : דליה איציק

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.politico.co.il/uploads/img2351412022009.jpg]

יו"ר הכנסת, חברת הכנסת דליה איציק (קדימה), אמרה הערב (שישי) כי היא לא פוסלת אפשרות של ממשלת אחדות, וזאת לאחר שמנהיגת המפלגה, ציפי לבני, אמרה היום לאחר שהנשיא פרס הטיל את הרכבת הממשלה על בנימין נתניהו כי אין בכוונתה לשבת בממשלת נתניהו. הנשיא פרס נפגש היום גם עם לבני בניסיון להביא להקמתה של ממשלת אחדות.

"אף אחד לא עשה הישג כזה גדול כדי ללכת לאופוזיציה. אני האחרונה לומר שאני לא רוצה ממשלת אחדות", אמרה הערב איציק בראיון בערוץ 2, לאחר שלבני אמרה היום ש "ממשלה רחבה, אין בה ערך אם היא לא מובילה דרך".

איציק סיפרה מהו התרחיש המועדף עליה לימים הקרובים, ואמרה: "אני מקווה שנוכל עכשיו להקים ממשלה רחבה, שקדימה היא ראש רציני שם. זאת גם בשל גודלה וגם כי עכשיו אנחנו רוצים להשפיע". לגבי עמדתו של יו"ר הליכוד, שמתוכנן להיפגש ביום ראשון הקרוב עם לבני, אמרה איציק: "אני משוכנעת שאם נתניהו ינהל מו"מ בראש פתוח, כשהוא יודע שקדימה מאוחדת, נוכל לחיות בממשלה לא רחבה מאוד, אבל עם שלושה או ארבעה ראשים". לדברי איציק, "אנחנו מתעקשים על קווי היסוד - שמדברים עם הפלסטינים, מתקדמים איתם, מנסים למצוא פתרונות - זו האג'נדה שלנו. על הנושאים האזרחיים אנחנו לרוב מסכימים על ליברמן".

לאחר ששוחח עם הנשיא, שמעון פרס, שהטיל עליו את מלאכת הרכבת הממשלה, קרא נתניהו ללבני וליו"ר העבודה, אהוד ברק, להצטרף לממשלתו ו"להניח את הפוליטיקה בצד". "יש לנו גישות שונות בתחומים חשובים, אבל אנחנו שותפים ברצון לפעול למען טובת המדינה ועתידה. לכן אני מאמין שמול גדול השעה אנחנו יכולים למצוא קו משותף, דרך משותפת שבה נוכל להביל את המדינה לביטחון ולשגשוג ולשלום", אמר נתניהו. השיחה בין נתניהו ללבני נקבעה ליום ראשון, וזאת לאחר שלבני אמרה לנתניהו בטלפון כי הוא מכיר את עמדותיה. אנשי נתניהו רמזו בימים האחרונים כי ללבני יוצעו שני תיקים בכירים - החוץ והאוצר - וכן תפקיד ממלאת מקום ראש הממשלה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2009, 09:32
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
נא לא להידחף, לא לרוץ כולם יחד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "דליה איציק כבר לא שוללת ממשלת אחדות"

בחור רזה וצנום עבד במכבי אש.

שאלו את הבחור איך אתה כזה רזה וצנום יכול להיות במכבי אש?

הבחור ענה: אתם עוד לא יודעים איזה מעשי גבורה עשיתי, אני הורדתי מקומה החמישית תרנגול הודו מפוטם שהתנפח מעבר לכל פרופורציה ושקל 28 קילו, ולא ידע איך לרדת.

שאלו את הבחור: אנא ספר לנו איך עשית את זה?

הבחור ענה: עשיתי את זה ב3 הליכות.

------------------------------------------

את קדימה אפשר לקבל לממשלת ביבי רק אם יתפצלו ל3 מפלגות. כל אחת בנפרד תוכל להתקבל לממשלה. בינתיים הגברת שמנה מדי.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר