לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2009, 14:07
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
הגישה שלך לגבי "הנחות" למתנדבים הינה שגויה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי danielkrim שמתחילה ב "לא רוצה להתנדב!!!! שירות צבאי..."

מתנדב עושה טירונות מקוצרת ורשאי להשתחרר אחרי שנתיים. אף אחד לא ימנע בעדך מלשרת שלש שנים. כדאי להזכיר שמתנדבים, לאחר תום הטירונות וביחידה הם חיילים לכל דבר. מלבד זה שהם לא עושים תורנויות הם מחויבים בכל כללי המשמעת הצבאית והמסגרת.
הרי אם לא תתנדב לא תעשה טירונות קרבית. אז מה הנקודה? מצד שני, הסתרת מחלה מהצבא היא עבירה ובמקרה ויגלו (וקרוב לודאי שיגלו) אתה תעוף בבושת פנים מהצבא. הצבא לא אוהב להתעסק עם כאלה שמשקרים וגם עלולים ליצור לו בעיות משפטיות.
מעבר לכך, אם יש לך מחלה - כדאי לטפל בה - וגם במהלך השרות. ואם אתה לא "מתנדב" - אתה עלול להיות בבעיה במהלך השרות מבחינת הטיפול במחלה.
הדרך הנכונה - להצהיר אמת, להתנדב, לעשות טירונות מתנדבים, להגיע למקום שנבחר על ידך (ברוב המקרים זה קורה והיחידות רוצות מתנדבים כי הם לא תופסים תקן) ולהחליט בסוף השנתיים (ולעיתים כבר אחרי שנה וחצי) אם אתה רוצה להמשיך לשרת שלש שנים.
כל דרך אחרת - אינה נכונה.
בהצלחה בדיאטה ובגיוס. (לפי סדר החשיבות הזה).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2009, 18:32
  danielkrim danielkrim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.08
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "הגישה שלך לגבי "הנחות" למתנדבים הינה שגויה"

היי.
בגדול אתה צודק.
אולם - אני לא רוצה טירונות מקוצרת, לא רוצה לשרת שנתיים, ואני רוצה לצאת לקצונה, דבר שכמתנדב יימנע ממני.
דיווחתי לצבא על כל העבר הרפואי שלי כולל הרגישות לסוכר, ל"ד גבוה ודופק מואץ, וקיבלתי פרופיל 82. שערוריה שפשוט לא מאפשרת לי להכנס לפרקליטות. השוס הגדול שאני בכלל בן יחיד (ויתום) ואני מיועד לשירות ביחידה קרבית או לא יודע מה.
אני שלחתי לצבא את כל המסמכים, בתקווה שמישהו שם יתעורר. אני לא מאמין (וזה גם כתוב בויקי) שמשחררים כל חולה סכרת משירות בטחון. זו לא מחלה מסוכנת או מחלה שלא ניתן לשלוט עליה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר