לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2009, 17:04
  lets_go_to_dance lets_go_to_dance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.08
מה היה רע בסברה ושתילה?

מה היה רע בסברה ושתילה? שנהרגו משפחות של עם שהיה אתנו במלחמה? למה זה צריך להפריע לי?
ועוד בזמן המלחמה? אולי אחרי זה היה מקום לרחם עליהם אבל תכל'ס - עם שנלחם בי לא מעניין אותי!
זה לא עם זה רק קומץ שבטים ערבים פראים? עוד פחות מעניין אותי
נגיד שחיילי צה"ל היו עושים את זה ולא הנוצרים - אז מה? למה אם היינו מפסידים במלחמה והם היו כובשים את קרית שמונה
הם לא היו טובחים בישראלים? היו טובחים ושלא יספרו סיפורים.הם לא היו אונסים את הנשים? היו אונסים ושלא יספרו סיפורים
לא מאמינים שהם היו עושים את זה - שקרנים ואל תספרו סיפורים - עובדה -אין לכם אומץ לקנות דירה בלבנון לא היום ולא אז

נכון בתור בן אדם שפוי לא היה לי בעיה לטבח בהם
לאף אומה שפויה אין בעיה לטבח באויבים שלה
לרוסים לא הייתה מעולם בעיה -והם הזכירו לכולם בגיאורגיה שאין להם בעיה לטבח באויביהם
לאמריקנים מעולם לא הייתה בעיה- והם הוכיחו זאת שוב באפגניסטן
לגרמינה מעולם לא הייתה בעיה- ואין לה שום צורך להוכיח זאת אחרי מה שהם קיבלו 100 במבחן שלהם לפני 70 שנה
להולנדים ולבלגים ולצרפתים - לא זכור לי משהו אכזרי בעברם- אבל זכור לי היטב איך שלושתם ברחו מרואנדה והפקירן למוות מיליון בני אדם שנטבחו תוך חודש בלבד - ומי שאין לו בעיה להפקיר אנשים למוות חזקה עליו שגם אין לו בעיה לטבח אותם-אבל ביינתים שיהנו מן הספק

אלא שאני לא בן אדם שפוי -אני יהודי עם לב רחמן מאוד שכואב לי שהדרך היחידה שלי לחיות היא על ידי הרג אויבי וכואב לי שאין לי דרך אחרת לחיות כאן אלא על ידי דם
אבל זה הבית שלי ואני אהרג בשבילו- כי אין לי מה לעשות
ולכן לא הייתי טובח בסברה ושתילה ואני גם שמח שצה"ל לא טבח שם
אבל מכאן ועד לטען שזה לא בסדר שאין לנו רגשות אשם על זה זה כבר להפוך את הצדיק לרשע ואת הרשע לצדיק

ועוד אנקדוטה לסיום שראיתי באחד מעיתוני השבת - הסרט ואלאס עם באשיר זכה לקידום מכירות על ידי השמאל שבכלל לא היה ראוי לא מבחינה איכותית - תקישו בגוגל ואלאס עם באשיר ותקבלו למעלה ממיליון דפים,לעומת זאת תקישו "בופור" ותקבלו פחות מ 300 אלף מה שמראה שהשמאל כהרגלו ניסה לשלט במחשבות של האוכלוסיה כאן על ידי שימוש בכלי התקשורת
מה חדש? הם הרי בסך הכל המשך ישיר של הבולשביקים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר