לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2009, 00:18
  elki64 elki64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.09
שלום אני מנסה לאתר חבר פורום...עזרה

שלום!

קראתי לא מזמן באשכול ישן {שנתיים +} על "חבר פורום ותיק" שקראו לו בשם נ'....

שקיבל דפ"ר 40 ולבסוף אובחן כלקוי למידה ואז קיבל מבחנים חוזרים ונהיה טייס קרב.

ואני מנסה לאתר אותו כי אני באותו מצב כמו שלו....

למי שמכיר את הסיפור שלי {חלומי הוא להיות טייס קרב בח"א- אך אני קיבלתי ציון דפ"ר אבסורדי לרמה שלי ד"פר 40 והייתי נורא מתוסכל כי לא הבנתי למה! וכל כך כעסתי על הצבא שלא יכל לראות את הבנאדם הממש מוכשר שאני! ואז נכנסתי לבאסה רצינית כי פשוט ראיתי את העתיד הצבאי ואזרחי שלי מתפרקים מול העיניים שלי....---

קיבלתי קב"א 52 - דבר המעיד שאני איכותי וזה רק גרם אצלי ליותר בלבול...מה הבעיה?? ולאחר שיחה עם אחי הגדול על ציון הדפ"ר שלי {שהוא ממש לא הבין איך הוצאתי אותו....הוא אפילו שאל אם ניסיתי לעשות את זה בכוונה }ולאחר השיחה הבנתי את הבעיה....הוא הסביר לי שאין מצב בעולם שאדם כמוני מקבל דפ"ר 40....לא משנה כמה מטומטם אני יהיה! ואז הגענו למסקנה שעכשיו צריך לעשות את מה שהיועצות מכיתה ז' משכנעות אותי לעשות....אבחון....}

שאלה ל"חתולים": האם אבחון יזיק לי איכשהוא בצבא??? כי די נמנעתי לעשות את זה עד היום כי פחדתי שיהיה לי "כתם שחור" בתיק האישי בצבא {ונדפקתי ממהלך זה ואני מנסה להפוך אותו}

ועוד שאלה....אם אני אמצא עם ליקוי למידה....זה יוריד לי פרופיל או קב"א? ועד כמה לשכת הגיוס יבואו לקראתי אם אבקש מבחן חוזר ??}

תודה

נערך לאחרונה ע"י elki64 בתאריך 06-03-2009 בשעה 00:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2009, 10:41
  forzamilan forzamilan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elki64 שמתחילה ב "שלום אני מנסה לאתר חבר פורום...עזרה"

זה מצב קצת בעייתי, אני לא אגיד לך שלא.. הדפ"ר בסופו של דבר הוא חלק מכריע מהקב"א ואי אפשר לשנות אותו.
לקות למידה רגילה לא צריכה להוריד קב"א או פרופיל, חוץ מתוספות זמן במבדקים ומבחנים למיניהם אני לא כל כך רואה איך זה בא לידי ביטוי. אין שום סיבה שזה יראה כמו "כתם שחור" בתיק האישי שלך בכלל והצבאי בפרט- לקות למידה ממש לא מעידה על טפשות של בנאדם, אלא על קושי מסויים שניתן לפתור (לדוגמא- תוספות זמן, הקלות למיניהם כמו מבחן באנלית עם מילון וכד'). הנקודה היא שאין לך מה להפסיד, אם אתה חושב שאתה לקוי למידה אז לך על זה, אחר כך תקבל תוספות זמן והקלות במבדקים בזמן השירות הצבאי ואחר כך באזרחות במרכזי לימוד שונים.
אם אתה חושב לשפר את הקב"א, קח בחשבון שהסיכוי שזה יתפוס שואף לאפס. כשהצו ראשון מאחוריך אין לך הרבה מה לעשות והדרך האולי יחידה לשפר את הקב"א זה להוסיף מקצועות לימוד לבגרות וגם זה ממש לא בהכרח ישפר את הקב"א אלא אם התוספת מאוד משמעותית.

בכל מקרה אני חושב שאם אתה ממש רוצה להתמיין לקורס טייס, תכין מכתב מנוסח יפה ועשיר טיעונים בצירוף המלצות מכמה שיותר אנשים (מומלץ מחנכת, מנהלת ביה"ס גם טוב) ותסביר להם למה זה ממש חשוב לך ולמה אתה רוצה להשיג את המיונים האלה. אם תעשה עד אז אבחון ותמצא לקוי למידה אז תצרף גם מסמך על הלקות ותסביר להם שרק אחרי הצו ראשון גילו את זה. ככה כבר גדלים משמעותית הסיכויים שלך אבל הבעיה שלחריג עם 52 מאוד מאוד קשה לתפוס. בכל מקרה אין לך מה להפסיד.

בשורה התחתונה, אין לך מה להלחץ. יש הרבה מאוד אנשים שהקב"א שלהם לא באמת משקפת אותם. קב"א 52 כמה שהיא נתפסת בתור "נמוכה", היא עדיין מתאימה לקצונה ועדיין מאפשרת לך להתקדם בצבא איפה שלא תהיה כל עוד תרצה. לגבי השאיפה "להיות טייס קרב בחיל האויר" זאת שאיפה יפה שמשותפת לך ולעוד כמה עשות אלפי מלש"בים. במידה ותכתוב להם מכתב אני מציע שלא תפרט את המונח "טייס קרב", אלא רצון לשרת כטייס בחיל האויר.. גם מי שמתקבל לקורס טייס ורוצה להיות טייס קרב ממש לא בטוח יהיה טייס קרב. יש שם ניפוי מטורף ובלי קשר משבצים כל אחד למקום מסויים לפי הרמת טיסה שלו ועוד קריטריונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר