לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2009, 15:21
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הפואנטה שאני מנסה להבהיר היא..."

אולי זה נכון לשאר העולם ששם אין באמת הבדל בין ימין לשמאל והויכוח הוא רק מי ישב על הכסא, אבל בישראל לפחות בקצוות יש אנשי אידאולוגיה ובאחד ה"קצוות" אפילו כאלו שמשלבים אידאולוגיה בעשייה שלהם.
לגבי הפורום השכן, אני בהחלט מודע לקיומו אבל הדיבורים על פלנטות שעומדות לחנות לידנו ותושביה יתחילו/התחילו ללמד אותנו לחיות או על עדויות של מי שהיה מהנדס מבנים של הממשל האמריקאי בסוף שנות ה 70 לגבי מה עכשיו הטכנולגיה הכי חדישה בערים מתחת לפני האדמה הם לא בדיוק הכונכיה שלי כמו שאומרים בלעז : ). מלרות שאני כן מצאתי שם כמה דברים מעניינים.
תראה אני כן חושב שיש קנוניה אני רק לא חושב שהיא חובקת עולם אלה שיש קנוניות של אנשים מקומיים בל"ת אחד בשני שמטרתה להפריד טיפשים מנכסיהם, קנויות שהיו גם בתחילת הציויליזיה האנושית, וגם עם כן האנושיות של מי שעומדים בראש תפלג בינהם ותפיל אותם לפני שיספיקו להנות מן השררה העולמית.
סליחה על הסטיה הקלה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2009, 15:28
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Shpringa שמתחילה ב "אולי זה נכון לשאר העולם ששם..."

ציטוט:
אבל הדיבורים על פלנטות שעומדות לחנות לידנו ותושביה יתחילו/התחילו ללמד אותנו לחיות או על עדויות של מי שהיה מהנדס מבנים של הממשל האמריקאי בסוף שנות ה 70 לגבי מה עכשיו הטכנולגיה הכי חדישה בערים מתחת לפני האדמה הם לא בדיוק הכונכיה שלי כמו שאומרים בלעז

טוב אם אתה נתלה באשכול אחד או שניים היותר איזוטריים כדי לגבש עמדה על פורום שלם, זה חבל אבל שיהיה, ההפסד כולו שלך..

לגבי זה:
ציטוט:
אולי זה נכון לשאר העולם ששם אין באמת הבדל בין ימין לשמאל והויכוח הוא רק מי ישב על הכסא, אבל בישראל לפחות בקצוות יש אנשי אידאולוגיה ובאחד ה"קצוות" אפילו כאלו שמשלבים אידאולוגיה בעשייה שלהם.

זה לא נכון, גם בשאר העולם ישנם אנשים בשוליים שהאידאולוגיה מנחה אותם,
כן כן אפילו באמריקה הגדולה, לדוגמא אנשים כמו רון פול (למרות שאינו מגדולי אוהדינו)
ישן 14-03-2009, 13:51
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני בעד לאתגר סקרנות של אנשים..."

במבצע קמפ דויד היה אקט " של אבירות פולנית" מצד בגין.
אני דווקא הייתי הולך יותר רחוק עד למבצע קדש.

לחשוב שאחרי שמונה שנות עצמאות וכמעט עשור אחר השואה, אנחנו מרגישים עצמנו כל כל חזקים ובטוחים שהולכים לקנוניה עם הבריטים והצרפתים.

עד היום לא ברור לי מה חיפשנו שם עם הבריטים דווקא ששמונה שנים לפני כן רדו בנו?

פה לדעתי החל השבר הגדול שלנו.
צפצפנו על כל המוסדות הבינלאומיים, על ארה'ב שלמזלנו שכחה לנו את המשגה הזה ולא היינו רחוקים מלהסתבך גם עם בריה'מ דאז.

במילים אחרות, המנהיגות שלנו הימרה שוב על גורלנו וחיינו באותה תקופה ולא זכור לי מה היו הרווחים שזכינו להם.
ישן 14-03-2009, 14:58
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אפשר גם בכלל להרחיק עד מלחמת..."

אני מניח שזה תלוי במה אתה רואה את הסכנה הכי גדולה לישראל, או העקב אכילס שלה. אם זה מבחינה אסטרטגית צבאית אז אין ספק שההסכמים למינהם (מצרים ירדן אוסלו) פגעו בישראל את הפגיעה הכי קשה. אם זה מבחינה דמוגרפית אז זו ההתנהלות התמוהה במהלך ובן המלחמות כאשר לדוגמא התחננו מהערבים לא לעזוב בששת הימים והתיעו שיחזרו בסופה.
אני לעומת זאת מאמין שאובדן האמונה בצדקת הקיום היהודי בישראל כפי שהוא מגולם ע"י רוב השמאל וחלק נרחב מה"ימין" הישראלי, כאשר רבים בישראל מאמינים שיש לנו צורך ב"הכרה" מצד גורמים חיצוניים ומקנים את ההשרדות של ישראל בתמיכה בינ"ל רחבה או אפילו בשילובה של ישראל ביישויות חיצוניות בצורה מלאכותית כמו האיחוד האירופי/נאטו/ארה"ב וכו'.
ישן 14-03-2009, 16:08
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לפני שנה בלבד מי שהיה קם בארה,ב וטוען כי הכלכלה האמריקאית היא בועה
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בארה"ב יש הרבה מאוד מהגרים אירנים"

היה נמרח בזפת ונוצות. ערוץ 8 של YES, בכוונה או במקרה, מקרים לאחרונה הרבה סרטי תעודה שנעשו בארה"ב לפני המשבר, על היבטים שונים של הכלכלה ונפגעיה (משכנתאות סאב פריים וכו'). בין השאר מראיינים שם שורות אינסופיות של מומחים, שאיך לאמר? לא ממש נשמעים חכמים כייום...

אני לא "מחזיק" גדול מהערכות של האמריקאים בקשר לאחרים, אבל העניין באשכול הזה הוא שתעמולה איראנית די מטופשת, היא היא דווקא שמעוררת אנשים להתדיין בבעיות... זו בעיה בפני עצמה, הייתי אומר.

ואגב: ממה ששמעתי בחצי אוזן, יש מבני הדור השני לגולים איראניים (במיוחד ב LA) שדווקא מייצגים לאומנות איראנית די נפוצה, וגם אם עויינים את האייטולות, הם ממש לא פרו מערביים. מעבר לכך שקראתי אודות כך במאמר או שניים, התקלתי בדי הרבה כאלה כמגיבים באינטרנט.

ישן 14-03-2009, 16:26
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
נו, זה מזכיר לי סיפור
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "לפני שנה בלבד מי שהיה קם בארה,ב וטוען כי הכלכלה האמריקאית היא בועה"

הייתה ישישה אחת בקיבוץ בעמק הירדן. בוקר אחד קמה, הכריזה שהיא תמות באותו יום, לבשה את מיטב מחלצותיה, ישבה על המרפסת והלכה לעולמה. העניין הוא שהיא ביצעה את הטקס הזה מדי יום במשך שנים....
כלומר, כשחוזרים על נבואה שוב ושוב (למשל, נפילת המשטר באירן) יש סיכוי טוב שבסוף תצא צודק...
אין כמו נבואות ללא תאריך.
כל האירנים (דור ראשון או שני) שיצא לי להכיר בקליפורניה היו מתנגדים חריפים למשטר הקיים. זה שהם מאשימים את המערב בכל הצרות שלהם, זה לא חדש. בעניין זה מדהים לראות איך בסרט פרספוליס יש מצד אחד ביקורת חריפה מאוד על המשטר באירן ומצד שני חוסר נטילת אחריות מוחלט-מלחמת אירן עירק היא בגלל המערב שמכר נשק לשני הצדדים, השאה בכלל לא רצה להקים רפובליקה דמוקרטית באירן אבל האנגלים הרעים שיכנעו אותו (המסכן) להשליט דיקטטורה במקום וכו' וכו' וכו'.
עד שעמים מסויימים לא ילמדו לקחת אחריות על מעשיהם, הם ימשיכו לבסס לנצח בבוץ. אולי זו בעצם המזימה של סוכן הסי איי איי חומסקי?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:54

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר