לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2009, 15:08
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
זו לא הפעם הראשונה שהוא מסתבך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "אשם או לא"

ולמרות שאולי כן - יכול בהחלט להיות כי לא הפעם האחרונה.

האיש היה מנהל התיכון שלי במשך שנתיים (שנה אחת הוא היה בתפקיד חוץ): מדובר על אגו מניאק ברמות שקשה לתאר (בארץ) ואדם שפשוט חי בבועת הברזל של "אף אחד לא יכול עלי" שיצר לעצמו. בעבר היה נראה שבעיקר סבלו ממנו כמה תלמידים ומורים (הוא לא מתעניין, יש להגיד לזכותו, במי שלא עושה צרות או ששומר על רמה סבירה. אפשר לעבור שם שנים ולא להתקל בו ולו פעם אחת), אבל בשנים הרבות שעברו מאז שאני למדתי שם, נראה כי הוא צבר הרבה מאוד אוייבים: משקל שבסוף מטביע אותו.

בסופו של יום דמות פוליטית למחצה שמתאימה מאוד לעיר בה הוא פועל: מקום רדוד מבחינה ציבורית, שבו רוב רובם של התושבים אינם מתעניינים בהיבטים ציבוריים של החיים, ולכן דמויות מן הסוג של שיבר, או מאיר ניצן (שהיה ראש עיר עד לא מזמן) יכולות לפעול ללא מפריע.

אני בטוח שבערים רבות אחרות הוא כבר מזמן היה מקוצץ כנפיים, או שפשוט עף מהמערכת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-03-2009, 18:05
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
איפה הדעות האלה סותרות את מה שאני אומר?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי איתי מאיר שמתחילה ב "אני שמעתי דעות שונות לגמרי...."

ואגב: ה"עמית" שבו אני למדתי, הוא במקרה הטוב רק אותו בניין (בניינים) ושטח לעומת מה שהוא כיום. האוכלוסיה התחלפה לחלוטין, וכך גם התלמידים. "בזמני" זה היה אחד מחמשת התיכונים העירוניים הטובים בארץ (ועוד אחד מהחמישה היה גם הוא תיכון רישוני) היום הוא ממוקם הרחק הרחק למטה משם וממידע ממקור ראשון שיש לי (בכ"ז אני גר באותה שכונה) חלק נכבד מהאוכלוסיה בו היא אכן כזאת הדורשת מנהל ש"בכוח יחזיק את הילדים בטרם ינשרו".

"בזמני" תלמידים מועדים כאלה כמעט ולא הגיעו לתיכון הזה, ולכן לא היה מי שצריך היה את הטובות של שיבר כדי להשאר במסגרת. ובכ"ז השיבר היה אותו שיבר.

זכור לי עד היום איך במסיבת הסיום היה רגע שבו הרחבה הוחשכה ועל מסך הופיע מין קטע היתולי שבו שיבר היה כאילו חיים יבין. באותו רגע כל הרחבה האפלה (שבה ישבו התלמידים) הפכה לשריקת בוז אחת ענקית. וזו הייתה שכבה שבה היו הרבה מאוד אנשים איכותיים, כפי שבהמשך הדרך הסתבר לפי מבחן התוצאה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר