לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2009, 00:21
  NYaiR NYaiR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
שברי מאמץ במהלך שירות קרבי, חייב עזרה

שלום לכולם, זה יהיה טיפה ארוך אבל אני צריך (או יותר נכון חייב את העזרה שלכם).

אני משרת בגבעתי וסיימנו טירונות עכשיו. כבר חודשיים וחצי שיש לי כאבי תופת בשוקיים (והכאב הוא בעצמות). נתנו לי ישר הפנייה לרנטגן ולא מצאו כלום והמשכתי כרגיל. הכאבים החמירו מאוד (מאוד!) ושבוע שעבר עשיתי מיפוי עצמות בצריפין וגילו לי שברי מאמץ דרגה 1 ברגל ימין, ושברי מאמץ דרגה 4 ברגל שמאל.

כרגע אני בפטור מכל דבר אפשרי ל-42 יום (גם את המסע כומתה לצערי לא עשיתי), אבל הבעייה היא שאמרו לי כמה דברים. קודם כל אמרו לי שיש מצב שיורידו אותי לג'וב בגלל שדרגה 4 לא יכול להיות על תקן לוחם, זה נכון? דבר שני זה מישהו אמר לי (מטכ"ליסט שגם לו היה שברי מאמץ דרגה 4) שאם אני אמשיך להיות קרבי בזמן הקרוב אני אדפוק לעצמי את הרגליים ועדיף לי כרגע לצאת משירות קרבי, אבל עם זאת להשאיר את הפרופיל הקרבי, וכשהשוקיים יחלימו לעלות חזרה לקרבי, כי אם לא הרגליים שלי ידפקו לכל החיים.

אז כרגע אני בדילמה- אני רוצה להיות קרבי, אני גם במסלול כוכבים (...) אבל מה אני עושה עכשיו? להישאר בקרבי עם סיכוי לדפוק לעצמי את הרגליים? לצאת מקרבי בכלל? לצאת באופן זמני מקרבי? אני כרגע באי-וודאות אחת גדולה - אם מישהו יוכל לעזור לי אני אשמח כי אין לי שמץ של מושג לאן אני פונה עכשיו. אגב אני רובאי 05 עם קב"א 53 אם זה עוזר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2009, 00:35
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NYaiR שמתחילה ב "שברי מאמץ במהלך שירות קרבי, חייב עזרה"

זה מאוד תלוי בצורה בה המפקדים שלךמסתכלים על זה. היה לי בחור עם שברי מאמץ דרגה 4 בכפות רגליים שהוא בכלל הגיע איתם מהבית. עד סוף הטירונות - ירד ל-1.
זה כרוך בהקפדה על דברים מסויימים. בעולם אידיאלי, הייתי אומר שהכי טוב זה ללכת הביתה לחודש - לאכול נכון, לישון הרבה ולהתאמן בשחיה או במה שלא יוצר עומס על הרגל. מצד שני, את השניים הראשונים אפשר לעשות גם בצבא.

אז כדאי שתדבר עם המפקדים שלך על איך לעשות שתחלים מהר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 27-03-2009, 11:18
  kobi_af kobi_af אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NYaiR שמתחילה ב "שברי מאמץ במהלך שירות קרבי, חייב עזרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NYaiR
שלום לכולם, זה יהיה טיפה ארוך אבל אני צריך (או יותר נכון חייב את העזרה שלכם).

אני משרת בגבעתי וסיימנו טירונות עכשיו. כבר חודשיים וחצי שיש לי כאבי תופת בשוקיים (והכאב הוא בעצמות). נתנו לי ישר הפנייה לרנטגן ולא מצאו כלום והמשכתי כרגיל. הכאבים החמירו מאוד (מאוד!) ושבוע שעבר עשיתי מיפוי עצמות בצריפין וגילו לי שברי מאמץ דרגה 1 ברגל ימין, ושברי מאמץ דרגה 4 ברגל שמאל.

כרגע אני בפטור מכל דבר אפשרי ל-42 יום (גם את המסע כומתה לצערי לא עשיתי), אבל הבעייה היא שאמרו לי כמה דברים. קודם כל אמרו לי שיש מצב שיורידו אותי לג'וב בגלל שדרגה 4 לא יכול להיות על תקן לוחם, זה נכון? דבר שני זה מישהו אמר לי (מטכ"ליסט שגם לו היה שברי מאמץ דרגה 4) שאם אני אמשיך להיות קרבי בזמן הקרוב אני אדפוק לעצמי את הרגליים ועדיף לי כרגע לצאת משירות קרבי, אבל עם זאת להשאיר את הפרופיל הקרבי, וכשהשוקיים יחלימו לעלות חזרה לקרבי, כי אם לא הרגליים שלי ידפקו לכל החיים.

אז כרגע אני בדילמה- אני רוצה להיות קרבי, אני גם במסלול כוכבים (...) אבל מה אני עושה עכשיו? להישאר בקרבי עם סיכוי לדפוק לעצמי את הרגליים? לצאת מקרבי בכלל? לצאת באופן זמני מקרבי? אני כרגע באי-וודאות אחת גדולה - אם מישהו יוכל לעזור לי אני אשמח כי אין לי שמץ של מושג לאן אני פונה עכשיו. אגב אני רובאי 05 עם קב"א 53 אם זה עוזר...

צא באופן זמני אם אתה רואה שלא ממש עוזר ועדיין יש לך כאבים וכו'..אז עזוב תקרבי זה לא שווה שאח"כ תצא עם רגל וחצי מהצבא.
ישן 27-03-2009, 11:54
  מלאך החבלה מלאך החבלה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי kobi_af שמתחילה ב "[QUOTE=NYaiR]שלום לכולם, זה..."

קודם כשמגלים שברי מאמץ בדרגה 4 יש כאן סוג של מחדל.
שברי מאמץ מדורגים מדרגה 1 שהיא הקלה ביותר לדרגה 5 שזה ממש שבר.
לך יש 4. מצב לא טוב.
הדברים שכתב ביטיס נכונים מאוד. אסור (!!!) לך לעשות שום פעילות גופנית - ריצות, עמידה ממושכת וכיו"ב).
תקפיד על מנוחה, על תזונה נכונה, ואני בטוח שאח"כ תחזור לעצמך.
לא יוציאו אותך מקרבי, פשוט תפסיד המון תכנים שבשלב מאוחר יותר יצטרכו להשלים לך.
אני מציע לך, לא להישבז ולא להיות מורעל יתר על המידה בתקופה הזאת. אתה עלול לראות את החברים שלך עובדים, מתאמנים, מרימים דברים וכדאי שתהיה בוגר מספיק להקפיד על המנוחה שלך, ע"מ שאח"כ תוכל לחזור בהדרגה למסלול, גם אם זה אומר שתרד מעניין מסלול כוכבים.
בריאות!

ישן 27-03-2009, 13:08
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי NYaiR שמתחילה ב "אז בתכלס מה אתם מציעים לי..."

אני בכלל לא בטוח שיש לך מילה בדבר. דבר עם המפקדים שלך ותבדוק מה פתוח בפניך.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר