לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2009, 10:18
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
עסקת שליט הוקפאה: חמאס מחכה לנתניהו

המשא ומתן לשחרור החייל החטוף גלעד שליט בין ישראל לחמאס הוקפא באופן זמני עד שראש הממשלה הנכנס בנימין נתניהו יקבל החלטה בנושא.
כך דיווחו מקורות מצרים המוגדרים "מהימנים" לעיתון "אל-חיאת" היוצא לאור בלונדון. המקורות הבהירו כי התיווך המצרי הוא האחראי הבלעדי על ניהול המשא ומתן לגיבוש עסקה.
המקורות מסרו עוד כי שליח ראש הממשלה למשא ומתן לשחרור שליט, עופר דקל, ממתין להוראותיו של נתניהו סביב הנושא וברגע שיקבל אותן, יחדש את המגעים לשחרור שליט.
המקורות מסרו עוד כי מצרים ממתינה לראות אם המגעים יחודשו מהנקודה שבה הופסקו "או שמא הממשלה החדשה לא תהיה מחויבת לדבר, ואז הם יתחילו מנקודת ההתחלה".

http://news.walla.co.il/?w=//1461289

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2009, 13:53
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
נשמע ציני עד כדי כאב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דיאמטר שמתחילה ב "עסקת שליט הוקפאה: חמאס מחכה לנתניהו"

החמאס ממתין, למה?
הרי את הרשימה חמאס לא שינה ולא הגמיש את עמדותיו מאז.

אם הייתי במקום ראשי החמאס הייתי עושה מחווה ולוא הכי קטנה כדי להראות נכונות אמיתית לרצון לשחררו, או להוכיח קבל עם ועדה מה מצבו האמיתי של גלעד.

אבל החמאס הוא כמו החמס, חמדן וחמסן. ולי לא נראה שמישהו אכן יקבל את תנאיו ברצינות וישנה וכהוא זה ממה שכבר הוחלט.

אני גם לא מאמין שחמאס מתרגש באופן מיוחד שהוא פיתח ציפיות אצל אותן משפחות טרוריסטים הכלואים אצלנו.
ומאידך, אני גם לא מאמין שהצרת תנאיהם של הכלואים בבתי הכלא בארץ תשנה דבר. הם לא צריכים את ההטבות הללו מכיוון שהם ממילא מאורגנים בצורה יוצאת מהכלל בבתי הכלא ויש להם מספיק שיעורים "שהם הפסידו" בגלל צפייה באח הגדול (הכוונה לשיעורי דת, אוריינטציה וטרור לשמו).
הדיון מבחינתי, הוא לספק לנו את היצרים ותו לאו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר