לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2009, 19:54
  Itayziv Itayziv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חובש_קרבי שמתחילה ב "צנחנים ופחד גבהים"

בוא אני אענה לך, בתור אחד שסיים קורס צניחה לפני בדיוק שבוע, וגם לי יש פחד גבהים.
אז קורס הצניחה מורכב משבוע אימונים ושבוע צניחות. מה יותר מפחיד? בלי ספק האימונים.
משום מה לקפוץ ממתקן בגובה 8 מטר כשהאנשים והקרקע כ"כ קרובים, ולמרות שאתה מחובר בכאבל לאומגה... זה היה הרבה יותר מפחיד -בשבילי- מאשר לצנוח. למה? אוקיי.
אני לא אשקר לך, לפני 2 הצניחות הראשונות פחדתי. אתה לא קולט שאתה הולך לקפוץ ממטוס ולרחף בגובה כמה מאות מטרים, תלוי רק בחופה (שתיפתח).
הישיבה במטוס עד שקוראים לך לעמוד בתור לקפיצה היא מורטת עצבים לחלוטין. (שוב, אני מדבר על 2 הצניחות הראשונות) אבל כשהאור הירוק נדלק, והאנשים בטור מלפניך מתחילים לקפוץ אחד אחרי השני, אני לא יודע איך לתאר את זה בצורה הכי מדויקת... זה קרה לי כל פעם. המוח פשוט נסתם, והכל נהיה רובוטי. כשמגיע תורך אתה פשוט עושה את סדר הפעולות שלימדו אותך בשבוע האימונים, וכשצועקים לך 'קפוץ!', אתה עושה את זה בלי לחשוב.
ועד כאן 2 הצניחות הראשונות. ב3 האחרונות באמת שנהניתי. ואנשים מרוב חוסר לחץ נרדמו במטוס עד שקראו להם... והקפיצה עצמה הפכה להיות החלק הכי כיף. ולומדים לשנוא את הנחיתה... היא יכולה לכאוב ברוחות חזקות.
וגם לי במהלך הקורס עברו מחשבות על מה יקרה אם אני אסתכל על הקרקע מהדלת, אחטוף סחרחורת, ופשוט לא אקפוץ. אני מניח שכולם חושבים על זה, אבל במציאות באמת שזה לא קורה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר