לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2009, 18:13
  yoyoav yoyoav אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.07
יצאתי היום מגיבוש שייטת- התלבטות

היום יצאתי (יום שלישי מתוך ארבעה)
נאמר לנו תחילה שמגיע לנו גיבוש צנחנים, ולאחר מכן מפקד הגיבוש אמר בסוף לכמה ילדים ששאלו אותו שאנחנו באים לגיבוש ושמה עושים רק ראיון ומבחינתם זה כאילו שסיימנו את הגיבוש צנחנים.
בגיבוש הזה עקב פציעה קלה לא הצלחתי לעשות את הדברים בצורה טובה (מסעות ותיזוזים) אך בגיבוש הקודם דרך הגדנע הלך לי טוב, הגעתי עד ליום האחרון ולוועדות...
עכשיו בתאכלס אני יודע שבראיונות ההחלטה נופלת ברובה על פי התוצאות שלך מהגיבוש, לכן למרות שבתאכלס רק עצם ההגעה ליום השלישי בגיבוש שייטת זה יותר קשה מכל הגיבוש הצנחנים, אבל כמוני יש עוד 100 איש, ויהיו עוד יותר שיגיעו עד ליום האחרון ולא יעברו ויקבלו ראיון צנחנים.....
אז הבעיה שאני מפחד שבגלל שהלך לי חרא בגיבוש לא יקבלו אותי לצנחנים (זאת אומרת כמובן עם איתור דובדבן - חובה מבחינתי).
אז רציתי לשאול א' האם החשש שלי מוצדק....
ב', האם ניתן לוותר על הראיון ולעשות את הגיבוש הרגיל, אני לא רואה שום סיבה שאני לא יעבור אותו ומאמין בעצמי שאני יקבל גם איתור בעזרת השם......לדעתי הסיכויים שלי לקבל איתור דרך גיבוש גבוהים מאשר ראיון.....שמעתי משהו אבל שלא ניתן לעשות 2 גיבושים בחודש או משהו כזה, וגיבושי הצנחנים נגמרים עוד שבועיים פחות או יותר....אז יש לי אפשרות כזאת או לא?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר