לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2009, 20:11
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "הוא לא צריך להשתמש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
הוא לא צריך להשתמש בכספו.

אני התייחסתי למשפט שלך "וגם אם כן - אני בטוח שיש לו חלונות כפולים, יש לו מספיק כסף.". דהיינו- הוא מספיק עשיר כדי שיהיה לו פיתרון משלו.

מבחינת תקן וחוק, כל איזור בנייה חייב להיות מגודר היטב - וזה במימון החברה שבונה.

נכון, רק שגרגרי אבק וחול שאני מכיר יותר קטנים מהחורים בגדר.

אני בטוח שהבית שלו בנוי היטב כבר מבעוד מועד - ברמה כזו שהרעש שנמצא כמה דונמים ממנו לא יפריע לו.

נו, עם בטחון כזה חייך לבטח מאושרים. היות ודונם הוא יחידת שטח קשה לי להבין איך הבית שלו יכול להיות רחוק כמה דונמים ממקור הרעש אבל מילא. אתה לא יודע (אלא אם שהית באחוזה) כמה רחוק הבית שלו, והיות ואתה לא יודע, תן לו להנות מהספק שמגיע גם לו שבית המשפט יבדוק האם הפגיעה בו אקוטית או מופרכת. בכל זאת, אתה יודע, הוא עדיין אזרח, גם אם נדמה שעקב עושרו וכוחו מותר לשנוא אותו לריק.

אם סבא שלי היה בחיים, אז הייתי מנסה למצוא פתרון לנושא. כמו כן - סבא שלי לא היה גר באחוזה בשטח של כמה דונמים.

יפה, פתרון אחד לנושא הוא פנייה לרשויות, כמו שיש לכל אדם את הזכות הזו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2009, 08:36
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
דומה, אבל לא ממש אותו דבר..
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "בהחלט יכול להיות שהאיש לא..."

לפחות בתל אביב התנגדויות זה שם המשחק.
גם אם שכנך החליט לשפץ את דירתו, זכותך להתנגד לרעש ולליכלוך שבשיפוץ. זה לא יעזור, אבל למה לא לעקב את העבודה? (לחם חוקם של השכנים גם בבנין הסמוך..) אותו כנ"ל בהוספת קומה על הגג ובכלל.
אולי הקידמה אינה מתאימה לך?

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה הרצליה עתרה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב להורות לאיש העסקים יולי עופר למסור לידיה את החזקה והשימוש במקרקעין בשטח של 626 מ"ר, המיועדים להפקעה במסגרת פרויקט פיתוח מתחם המסילה בהרצליה.
לדברי הוועדה, המקרקעין דרושים לה לאלתר לצורך המשך עבודות התשתית ופיתוח המתחם לרווחת תושבי השכונה. לטענתה, בעקבות סירובו של עופר לאפשר תפיסת חזקה במקרקעין, נאלץ הקבלן המבצע להפסיק את עבודתו ולדלג מעל השטח התפוס בידי עופר, ועיכוב זה עלול לגרום לנזקים כלכליים כבדים ולפגוע בהשלמת פרויקט המסילה.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000419705&fid=607

תוכל כמובן לעקוב אחר האחים עופר גם כאן:
http://oferbrothers.blogspot.com/2007/04/2005.html

כפי שבוודאי הבנת, אני לא חושב שמי מהאחים עופר התחשב אי פעם בצרכיהם של התושבים לצורך פרוייקט כלשהו שבבעלותם.
מכאן בעצם יצא הקצף.
יולי עופר עתיר "עתירות" למיניהן בבתי המשפט, מתבכיין כי "יחמסו" לו חצי דונם ומתנתק לחלוטין מרצונם, רווחתם ובריאותם של האחרים שהכסף אינו מצוי בכיסם ועושה ככל העולה על דעתו..עד שזה נוגע בו אישית.
אז שוועתו של ה"מנותק" עופר עולה לשמים והוא מוכן להשקיע הון עתק בסיכול פרויקט הרכבת שעלול להוריד את ערך אחוזתו בקישקוש על בריאות רופפת..

על קצה המזלג:
מטבע הדברים, גם יולי עופר נכנס למכרזים שונים שענינם רכבת, כמו הרכבת הקלה בי"ם, או פרויקט באיזור השרון (גם כבישים וגם רכבת) ואני תוהה כיצד הוא מתמודד או יתמודד נגד העתירות וההתנגדויות שבדרך..
תן לי לנחש: יתמודד כמו אריה..

ישן 25-04-2009, 11:05
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

כך נהגנו לאמר בילדות..:)
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "תורה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
ואם אני הייתי אדם זקן ולא עשיר שלא רוצה שייקחו לי חלק מהחווה ומבין שבית משפט כנראה יפסוק לטובת הרשויות, ומטכס עצה עם עו"ד שועל והולך על טיעון זה- האם הייתה כתבה בגלובס? האם הייתם דנים בי? לא.

ובקשר לטענה "אני משער שהברנש כבר הפקיע אלפי דונמים בימי חלדו", עם כל הכבוד לכוחו ולעוצמתו, מי שמפקיע הן הרשויות, ואם הן שכרו את האדון עופר לסלול כביש/לבנות בניין משרדים ולכן הפקיעו לי הזקן את החווה, האם הוא אשם?

שאלה קצת פילוסופית - האם הינו דנים בך? (יתכן שכחבר בפרש היינו חסים עליך )
כפי שאתה יודע, אנחנו דנים בימבה של נושאים ואני משער שאם הנושא היה עולה בפורום, כן היה נערך דיון.
הטיעונים שלך משפטית לפחות, חופפים את תפיסת עורכי דינו של האדון עופר ובדיוק על הקטע הזה הם הולכים.
אממה, אנחנו ה"עמך", מצפים ממר עופר (המורם מעם) להתחשבות באוכלוסיה רחבה יותר שתהנה מהתשתית של הרכבת..
מצפים לשוא.

ישן 25-04-2009, 11:11

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "כך נהגנו לאמר בילדות..:)"

אולי כי גם יש לי השכלה משפטית מסויימת (מספר קורסים שלקחתי) ואני גם סובל מעבודות בנייה אני מגיע לתשובה מאוזנת יותר ומבין את שני הצדדים? לא פילוסופי. בכל מקרה, אני אמנם חבר בפרש אבל עד עתה הייתי רק בפורום צו"ב, פה ניתן לדבר על פוליטיקה בלי לפחד מאיומי החסימה של המנהלים...

עד כמה לדעתך אמור אזרח להתחשב בצרכי הסביבה שבאים על חשבונו? גם שאלה פילוסופית משהו. כמה צריך להקריב בשביל נוחיות האחרים? על הסקאלה שבין "אני ואפסי עוד" לבין "כל אחד נותן כפי יכולתו ומקבל לפי צרכיו" יש המון אפור.

ישן 25-04-2009, 13:00
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

טוווב, לי אין השכלה משפטית אבל דווקא נושא ההקפאות וההפקעות בנדל"ן נהיר לי
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אולי כי גם יש לי השכלה משפטית..."

מיותר לציין, שאני בעד האזרח הקטן, למרות שישנם פרויקטים שאינם מתחשבים בבעלי הקרקעות ו"לעיתים" הם כדאיים לכולנו.
נדמה לי שאנחנו דנים בשני נושאים הקשורים אחד בשני.
לגופו של ענין נשאלת השאלה:
מדוע בחר העו"ד המיצג ללכת דווקא על בריאותו הרופפת של מר עופר, במקום להתנגד כ"שאר הישוב"?
ברור מאליו שאיש לא היה מתיר מן הסתם הפקעת שטח מסוים השייך לו. כולם מתנגדים וזה לא ממש עוזר במיוחד כשמדובר בתכניות ופרויקטים של הרשויות במרחב שלנו לפחות.
לתפיסתך, (גם לתפיסתי) לכל אחד זכות להתנגד בכל דרך משפטית שהיא, ע"מ לא לאפשר הפקעת שטח שבבעלותו של מאן דהוא ע"י הרשויות.
סתם מן הסתם, מה אתה היית טוען לו נתקלת אישית ממש באותו מקרה?
בהנחה שאתה צעיר ובריא ב"ה.
לתקשורת באשר היא, מגיעות הרבה כתבות בנושא המדובר וחלקן אף מתפרסמות מעת לעת, אבל לא תופסות בדרך כלל כותרות כמו נושאים לחיוב או לשלילה שהאחים עופר מסוגלים ל"ייצר"..
מה לעשות, אתה לא יכול כל השנים לתחזק עצמך עם יחס"צ וכתבות תדמית על עושר שלא מן העולם הזה ולמנוע מהציבור לעקם את אפו כאשר אתה עושה שימוש ב"כח" שלך לטובת האינטרסים האישיים שלך.
כאן אתה חשוף יותר לחיוב או לשלילה מאותו חוואי בדרום שהזכרת קודם לכן.
הכוונה מאחורי פרסום הכתבה היא ברורה.
יענו, מה אתה אדון עופר הגדול עושה ענין מחצי דונם מחורבן, שכולה עירית הרצליה מבקשת שיונחו בו תשתיות לטובת כולנו?
מה , אין לך מספיק אניות, אדמות וחברות חובקי עולם? תעשה "מערוף" ותאפשר גם לנו (דלת העם ) להגיע ל"אנשהו".
האבסורד כאן הוא בתפיסה.
במשך עשרות שנים, משפחת עופר דואגת להתעשר ולהתחבר עם שועי עולם ולהתעשר אף יותר, המשפחה לא יודעת שובע, סחתיין - זאת זכותה!
החברה האלה דואגים לידע את העיתונות על עיסקאות ענק, כתבות תדמית וכתבים מטעם מאדירים את שמה של המשפחה שעוד ידה נטויה. אני משער שבחלק מן העיסקאות היו גם "עוולות" כלפי אזרחים אלו או אחרים, טבעי לא? אך למי יש כסף להתמודד נגד מכונה כה משומנת..?
פתאום, אנחנו מתבשרים כי "לקחו לילד את הצעצוע".
אמנם התרומה של כ-20 מיליון דולר למוזיאון ת"א "נגנזה" בעקבות הבקשה לתמורה - לקרוא לאחד האגפים על שם אחד ה"עופרים", אבל צי'ק צ'אק אותו סכום הפך לפאונדים ונתרם למוזיאון הימי בגריניץ'..
נו טוב, סמי האח קיבל תואר אצולה מהמלכה..היה שווה!
אוקצור, שלא כאותו חוואי מהדרום, החברה האלה מפגינים יכולות מרשימות ולולא המשבר הכלכלי היו מצליחים גם לקדוח חור בלב אחד האוקיינוסים וליבשו..לא לפני שהיו מוכרים כמובן את צי האניות שברשותם ולוקחים את המכרז לסלילת רכבת "טרנס אוקיאנית"..
אני דווקא הייתי מצפה ממר עופר שיפגין אזרחות טובה (כקונטרה ל"שיטת השקשוקה") ויפרסם כי הוא תורם את חצי הדונם בשולי אחוזתו לתשתיות הרכבת לרווחת כולנו..
וזה בסדר מבחינתי אם היה מבקש כתמורה לקרוא לחצי הדונם על שמו.

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 25-04-2009 בשעה 13:08.
ישן 25-04-2009, 16:34

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "טוווב, לי אין השכלה משפטית אבל דווקא נושא ההקפאות וההפקעות בנדל"ן נהיר לי"

שים לב:

"ה לעשות, אתה לא יכול כל השנים לתחזק עצמך עם יחס"צ וכתבות תדמית על עושר שלא מן העולם הזה ולמנוע מהציבור לעקם את אפו כאשר אתה עושה שימוש ב"כח" שלך לטובת האינטרסים האישיים שלך.
כאן אתה חשוף יותר לחיוב או לשלילה מאותו חוואי בדרום שהזכרת קודם לכן.
הכוונה מאחורי פרסום הכתבה היא ברורה.
יענו, מה אתה אדון עופר הגדול עושה ענין מחצי דונם מחורבן, שכולה עירית הרצליה מבקשת שיונחו בו תשתיות לטובת כולנו?
מה , אין לך מספיק אניות, אדמות וחברות חובקי עולם? תעשה "מערוף" ותאפשר גם לנו (דלת העם ) להגיע ל"אנשהו"
"

דהיינו- כספו ומעמדו של האיש מפריעים לך. מה שטענתי בתגובותי הקודמות- אתם בוחנים לפי האנק ולא לגופו של מקרה. מסכים איתך לחלוטין שקשה לעשות הפרדה, אבל למזל כולנו, השופטים כן ידועים (או משתדלים), כי לכל אחד יש זכות להתגונן מפני עוולה אפשרית, גם לבוזגלו וגם לעופר. שוויון זכויות נתון רחמנא ליצלן גם לעשירים כקורח.

עוד דבר : "אוקצור, שלא כאותו חוואי מהדרום, החברה האלה מפגינים יכולות מרשימות ולולא המשבר הכלכלי היו מצליחים גם לקדוח חור בלב אחד האוקיינוסים וליבשו..לא לפני שהיו מוכרים כמובן את צי האניות שברשותם ולוקחים את המכרז לסלילת רכבת "טרנס אוקיאנית"."

השאלה איך זה מתקשר. גם פדופיל מורשע או סוחר סמים זכאים להגנה במקרה של עוולה מהרשות, במיוחד אם הנדון אינו פושע מורשע אלא איש עסקים כוחני שלא הורשע.

אז אתה כאזרח מתרעם, ואני מבין למה, אבל רוצה שתחשוב האם התרעומת שלך במקום ומה היה קורה לו שופטים בישראל היו חושבים כמוך, יותר מהלב ופחות מהראש.

לעניין המוזיאון- קצת לא קשור, אבל ממה שקראתי בעיתונות, הוא ביקש לקרוא לאגף על שמו בתמורה להנצחה. וקיתונות רותחין נשפכו עליו. האם זה לא מה שתורמים רבים עושים. אז נכון- מתן בסתר נעלה יותר. אז מה יצא בסוף? המוזיאון נשאר נאמן לעקרונותיו אבל ללא הצ'ק. מי היה עקשן יותר, מי הפסיד יותר?

ישן 25-04-2009, 18:11
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

המוזיאון קיבל כ-17 מיליון שקל מתורם אחר
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שים לב: "ה לעשות, אתה לא..."

כספו של האיש אינו מפריע לי.
זה נכון שהייתי רוצה שההון יחולק בצורה שווה יותר, אבל זה לא יקרה העונה וכנראה גם לא בעונה הבאה.
בחזרה לענינינו,
לפחות בת"א אני מכיר הרבה מגרשים מוקפאים ומופקעים בשל תכניות עירוניות עתידיות כמו תמ"א 1200 ולבעלי המגרשים או העסקים אין הרבה מה להגיד בנושא, חוץ מאשר להוכיח הפסדים ולדרוש פיצויים בשל השטח המופקע וכו'.
מאחר ועורכי הדין של מר עופר יודעים כי לא יוכלו לרשויות ומאחר ומר עופר לא ממש זקוק לפיצוי על הפקעת חצי דונם "מחורבן", החליטו החברה הנכבדים האלה על אסטרטגיה שונה והלכו על "בריאות רופפת".
כפי שכתבתי, זכותו של האדון עופר להילחם על האדמה ששייכת לו, רק חבל שכל כך הרבה אנשים תלויים ב"גווווד וויל" שלו..
לצימצום: שיהיה בריא!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:17

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר