לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2009, 23:09
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
שמע ושמע לי טוב!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ido610 שמתחילה ב "M תגיד מאיפה כל הידע המוטעה..."

דבר ראשון, אתה אל תבוא ותקבע לי מה מוטעה ומה לא בסדר? זה שיטות שמומלצות על ידי ווטרינרים! במזון לכלבים יש המון סיבים ויטמינים חלבונים ושומן! וזה בדיוק מה שהוא צריך אם הוא לא אכל תקופה ארוכה והוא מותש! ההבדל היחידי בין אפרוח לבין גוזל מבחינה אנטומית הוא שאפרוח לרוב יכול לאכול בעצמו ולנוע ממקום למקום (ועוד כל מיני פרטים טכניים כמו חוש ראיה שמפותח על ההתחלה) וזהו! מבחינת מערכת העיכול הם דומים לגמרי! הוא לא יהרג ולא כלום... מה אתה נסחף לי כאילו מי שישמע מה אתה בא לתת לו.. אפרוחים לא צריכים חימום כמו גוזלים.. יש להם פלומה ומבחינה אנטומית השרירים שלהם מפותחים הרבה יותר על ההתחלה. מספיק שתבין קצת בביולוגיה כדי לדעת שהמקור הכי טוב לחימום הדם והגוף הם השרירים עצמם. אם אתה חושב שאני מבלף, וואלה לא. לסבתא שלי במקרה יש לול וראיתי במו עיני איך היא מטפלת באפרוחים.
יש שאלות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-05-2009, 14:44
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
אני לא רואה את זה..
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "אביאם, אין צורך לתקוף אף אחד..."

לא הגרי, את צריכה להבין שזה לא קשור לסיבה שאנחנו פה. זה קשור לרעיון של ה"פורם". אי אפשר שאנשים שמחפשים מידע באינטרנט ומקבלים אותו נתקלים בכל מיני סוגים של קאטבק בכל פעם שמישהו חושב אחרת ממישהו אחר. פה זה לא כיתה א', אם יש לי דעה שונה משל מישהו יש צורה ודרך להציג אותה, ואין בשום אופן, לאף אחד, את הזכות לבוא ו"לפסול" דעה של מישהו אחר!
זה סתם מתסכל ומבלבל את הקורא! זה שכולנו כותבים ברשת וירטואלית בלי שם ופנים, לא אומר שאין תרבות דיון. סה טו..

ישן 05-05-2009, 19:58
  ido610 ido610 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "זה בדיוק העניין, פורום בעלי..."

תודה לך הגריי,אכן כל רצוני היה להציל את אפרוח החוגלה.זהו בע"ח שהולך ונעלם מארצנו וחבל.כל פרט חשוב במיוחד כאלו מן הטבע שאם מצילים אותם, כאשר הם גדלים ניתן לקלקל את ההחתמה שנוצרה ולהחזירו לטבע.אני מאוד אוהב חוגלות פסיונים ושלווים למינהם וחבל אם החוגלות בארצנו ייעלמו.מה גם שכמעט ואין ווטרינרים בארץ לעופות,(כאלו שמומחים רק לציפורים) ולפי מה שאני יודע אין ווטרינרים בארץ לעופות קרקע. אז אינני יודע מאיזה ווטרינר M שמע שצריך להאכיל אפרוח חוגלה כמו גוזל של תוכי או כל גוזל אחר.M אשמח אם תתן לי את שמו של הווטרינר שאמר לך את זה,הדבר שהוא אמר מאוד מכעיס.כי זה עלול להרוג את הבע"ח.ועוד תוספת קטנה אפרוחי תרנגולות הם שרדנים מעולים והטיפול שלהם מאוד קל.אני מדבר על תרנגולות לגהורן ובלאדי.תרנגולות גזעיות מזנים מיוחדים כגון משי,סיברייט וברהמה זה כבר סיפור שונה.אך אני בטוח שלסבתא שלך לא היה אף אחד מהזנים שציינתי.

נערך לאחרונה ע"י ido610 בתאריך 05-05-2009 בשעה 20:02.
ישן 05-05-2009, 12:08
  ido610 ido610 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נביא הזעם שמתחילה ב "בבקשה סיוע: מצאתי אפרוח, נראה לי של חוגלה"

או.קיי,בוזנו הוא אכן מזון נפלא לאפרוחים.בגלל אחוז החלבון הגבוה בו אשר מדמה חרקים ועוד דברים אשר בטע האפרוחים אוכלים.תאמין לי אפרוח לא זקוק שיאכילו אותו, ואני גם בטוח שהוא (כותב ההודעה) לא ידע איך להאכיל אותו מבלי בטעות להכניס את המזרק לקנה הנשימה.בתמונה האפרוח נראה במצב מעולה אז אני לא חושב שהוא זקוק להאכלה ע"י בן אדם.עוד שאלה האם ראית עוף קרקע מטפל באפרוחיו? אני מדבר על כאלו בטבע או כאלו שנמצאים אם אמם בשבי.כל ערב האם חוזרת לישון אם אפרוחיה במקום הדגירה ומחממת אותם .גם אפרוח חוגלה צריך את אותו החימום. בעיקר בלילה.אם אתה לא מאמין לי שאפרוחי תרנגולות או כל עוף קרקע אחר חוזר לישון אם אמו כל לילה.אני מוכן לצלם לך את המקרה הנ"ל אצלי. שתי תרנגולות אם אפרוחים שנמצאות אצלי, אחת רב היום מטיילת אם שני האפרוחים שלה,השניה רב היום דוגרת על 7 אפרוחיה.תאמין לי גם אני מטפל באפרוחים .יש לי אפרוחי שליו סיני ואפרוחי שליו יפני.ואמנם הם בוקעים אם פלומה אך אם לא הייתי דואג לחמם אותם הם מזמן לא היו איתנו.אני יודע שאני כותב תשובות באופן תקיף,אך לא זאת כוונתי.אם אתה לא מאמין לי בעוד כ13 יום (זמן ההדגרה של שליו סיני הוא 16 יום)אתה מוזמן אלי לקבל אפרוחי שלוי סיני בחינם.וגם לראות את החיות שלי.אשמח מאוד לארח אותך כאן אני גר בבית יצחק אם תיהיה מעוניין אני יכול לגדל לך את האפרוחי שליו סיני עד גיל 4 שבועות הגיל שבו הם כבר נחשבים כבוגרים שיכולים להתחיל להטיל. או שתוכל לקחת אותם בגיל יום-שבוע.שבוע טוב!
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר