לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2009, 15:31
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי בתאל:] שמתחילה ב "יש משהו במה שאת אומרת...אבל זה בעיקר"

ברור שהוא יכול.... אבל ממתי זאת האחריות שלו? למה בגלל שיש לו הרבה כח והשפעה אומר שהוא צריך לנצל אותם כדי לעזור לנו?
הוא לא מנהיג של יהודים, ולפיכך האינטרסים שלנו, לא צריכים להיות בראש סדר העדיפויות שלו. כמובן שזה היה יכול להיות נחמד אם הוא היה מזכיר אותנו. אבל הוא לא חייב.
לא שמעתי או קראתי את הנאום שהוא נשא, אבל אני די בטוחה שהוא כן הביע צער על מי שמת במ.ע.2 , פשוט לא הביע צער ספציפי על החלק היהודי.

עריכה: יודעת מה? עכשיו קראתי את הנאום בכתבה והציטוט הראשון הוא "באתי לעמוד בדממה לפני אתר ההנצחה שהוקם לזכרם ולכבודם של מיליוני היהודים שנהרגו במהלך הטרגדיה המזעזעת של השואה"
אז הנה, הוא כן הזכיר את היהודים. אז באמת שאני לא מבינה מה אתם רוצים מהזקן . אחרי שקראתי את מה שכתוב אני רואה שהסערה התקשורתית הזאת מיותרת. רק כי האפיפיור אמר "נהרגו" ולא "נרצחו", לא ציין את מספר המיליונים המדויק (כי זה בטח כזה סוד ואף אחד לא באמת יודע) ולא הביע צער בשביל היהודים באופן ספציפי, אלא בשביל האנושות כולה. אז בואו נהרוג אותו כי הוא לא כתב את הנאום שלו בדיוק כמו שהרב לאו רוצה.

אני באמת לא מבינה למה מישהו ציפה ליותר מזה. זאת פשוט לא האחריות שלו.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 13-05-2009 בשעה 15:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2009, 19:23
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי בתאל:] שמתחילה ב "הי היי, וואו..למה את חושבת שזה אישית"

אני חושבת שאת טיפל'ה מגזימה לא? פגעתי בך או משהו שהגבת ככה? O.ס
יצא ובמקרה ככה ניסחתי את התגובה שלי. זה לא היה משנה אם התייחסתי אליך ספציפית או למשה או לשמחה. פניתי אלייך סה"כ בשאלה היפוטתית, שמתבססת בעיקר על כך שאני לא מכירה אותך. זאת הייתה פשוט דרך לנסח את הנקודה שלי. כשמפנים שאלה כלפי אדם ספציפי, הוא מבין יותר טוב את הנקודה, משום שהוא יכול לדמיין את זה יותר טוב.
וחוץ מזה, "שאכפת לנו כי הוא גורם ממש חשוב. אנחנו לא מחפשים מלחמות, אנחנו מחפשים אנשים שיעזרו להוריד את רמת האנטישמיות.."
כשמישהו מתבטא בפורום, אפשר רק להסיק מדבריו שהוא מבטא את דעותיו ולא דעות של מישהו אחר. just saying

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר