לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2009, 12:58
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
"הדם שנשפך בניעלין - דלק למאבק"

בעקבות מותו של הפלסטיני עקל סרור במהלך הפגנה נגד גדר ההפרדה שנערכה אתמול בכפר ניעלין שליד רמאללה, הודיע חמאס כי דמו של עקל לא נשפך לשווא. "עקל הגן באומץ על אדמתו ועמנו אל מול תכניות הכיבוש להפקיע את האדמה, לגזול אותה ולהקים גדר על האדמות הפלסטיניות", נמסר בהודעת הארגון. "דמו הוא דלק למאבקנו הקדוש בכיבוש הציוני עד שיוסר. הדם הטהור לא נשפך לחינם".
אתמול נהרג סרור מירי חיילי צה"ל ומג"ב במהלך הפגנה נגד גדר ההפרדה בכפר נעלין שבגדה. לדברי מפגינים במקום, החמישה נורו מאש חיה, ואחד מהם - שנפגע בחזהו - מת בדרך לבית החולים ברמאללה. מצה"ל נמסר, כי סרור הוא פעיל חמאס שנכלא בעבר בכלא הישראלי וכן נעצר מספר פעמים בשל מעורבותו בהפגנות.

http://news.walla.co.il/?w=//1497775

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2009, 19:16
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
לא זה ולא זה..
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אז אתה מאמין שכל מי שחושב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אז אתה מאמין שכל מי שחושב אחרת ממך צריך למות, או רק ערבי שחושב אחרת ממך צריך למות?

צריך למות מי שמהווה סכנה לבטחון או שרוצה למנוע בטחון (הגדר הזו נועדה למנוע פיגועים שחבר מרעיו אחראים להם.. והוא בא למנוע את בנייתה.. בעקיפין הוא מסייע לפיגועים.)
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

ישן 07-06-2009, 08:38
  avihil avihil אינו מחובר  

מעולם לא היה רצח בניעלין - עד שלא יוכח אחרת ע"י גורמים משפטיים..
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הקלות שבה אתה מוכן לקבל רצח,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אל תשכח שאתה מוכן לקבל רצח של אנשים שמפגינים בנעלין,.

ודי מפחיד שאתה קובע זאת על דעת עצמך..

ובכן, כפי שהגדרתי מקודם, מדובר באדם שמחבל בבניית גדר המונעת פיגועים. משמעות הדבר שהוא מסייע בעקיפין להתרחשות הפיגועים.

העובדה שבארץ העונש שניתן בעבור סיוע הוא מס' מאסרי עולם כמס' הקורבנות שנהרגו בפיגוע אינה מרתיעה דיה לצערי ולכן יש לשנות את הענישה לעונש מוות.

אגב, אם הוא חמאסניק, כפי שהגדרת אותו מקודם, הרי שדינו מוות לא בירי כדורי גומי מ"רוגר".. אלא בתליה או שריפה...
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

ישן 07-06-2009, 22:29
  avihil avihil אינו מחובר  

אם אתה מדבר איתי על מוסריות.. אז לי,כבר מזמן אין שום עכבה מוסרית.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני גם לא טוען שהיה שם רצח,..."

יום יבוא וזה יקרה גם לך... בעל כורחך. והאויב שלנו הביא אותנו חמצב הזה

הבנאדם מסייע גם אם באופן עקיף לפיגועים. אם כוחות צה"ל לא היו שם, גדר לא הייתה שם. ומכאן שהדרך לפיגועים קלה יותר..

חירט וילדרס

ישן 06-06-2009, 19:33
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אבי האוסטרלי שמתחילה ב "הוא היה צריך למות?"

למה לא?אדם לא חייב להוות סכנה קיומית בכדי שיהרגו אותו.הפגנה המונית היא לא מצב רגיל,כל מי שמשתתף בה חייב להבין,שהוא יכול לא לצאת מזה חי.
כשהית קטן,אתה זוכר ילדים שהיו משחקים במשחק של "לא נגעתי בך-אל תגעה בי",בזמן שהיו מזיזים את אצבעותיהם מול פרצופו של איזה ילד?אז אולי הילד הזה צריך להמשיך להביט בזוועה זו,או מקסימום לעשות אותו דבר?
כמובן שלא,הוא צריך לשבור להם את כל עשרת האצבעות,כדי שילמדו לקח.המקרה של הפגנה מאד דומה למשחק זה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:09

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר