לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2009, 12:57
צלמית המשתמש של 5ariel5
  5ariel5 5ariel5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 5ariel5
אתם תסלחו לי על הדברים שאני יגיד פה עכשיו:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "מסתמן: ניצחון סוחף לאחמדי-ניג'אד בבחירות באיראן"

אנחנו העם היהודי היושב בארץ ישראל ארץ אבותיינו (לא ארץ הפלסטינאים)
צריכים להיות עם, רשע ואכזר וקנאי לאדמותיו , ולא בוחל באיומים כלפיי האוייבים שלו
עם הזורע הרס וחורבן במימדים מרחיקי לכת במעיזים לתקוף אותו, האיום הוא כבר מזמן לא אזורי אלא עולמי, אנו מצפים מהנוצרים להיות לנו אור, אך ברחה מראשנו העובדה כי אנו ה"אור לגויים"
ואנו צריכים להוביל, כן כן, אותו עם קטן אותה מדינה קטנה תפלס את את החשכה שמפיל על אירופה כולה האיסלאם, ומזה מפחדים הנוצרים, מלקבוע סדר יום חדש ע"פ תכתיבם, אובמה רואה את סוף האומה שלו כמו שגוש שלום רואה את סופה של העם היהודי. "הם מפחדים" כבר אמרנו?

אני אסיים בציטוט יפה שנתקלתי בו בפורום בחתימה של אחד הטוקבקיסטים הטובים פה:

"אצל הערבים לא תמצא את התופעה האופיינית כל כך לתרבות היהודית-נוצרית - ספקות, תחושת אשמה, גישה המענה את עצמה: 'אולי אנחנו לא מאה אחוז בסדר' או 'אולי היינו צריכים לעשות או להגיב אחרת'. התופעות האלה לחלוטין אינן מוכרות בחברה הערבית-איסלמית כלפי הזרים. אין להם ספקות לגבי העמדות שלהם או לגבי כך שהצדק בצד שלהם. אין להם שום תחושת אשמה שייתכן שטעו. גם אין להם נקיפות מצפון או חרטה כלשהי על כך שייתכן שעשו עוול למישהו אחר. תופעת הרוצחים באמצעות התאבדות, המכונה לעתים מחבלים מתאבדים, הוא הוכחה מוחלטת. אין גינוי, אין חרטה, אין בעיית מצפון אצל ערבים ומוסלמים, בשום מקום, בשום רובד חברתי, בשום מעמד חברתי" ד"ר דוד בוקעי, אוניב' חיפה

נערך לאחרונה ע"י 5ariel5 בתאריך 13-06-2009 בשעה 13:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2009, 15:47
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי 5ariel5 שמתחילה ב "אתם תסלחו לי על הדברים שאני יגיד פה עכשיו:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 5ariel5
אנחנו העם היהודי ...
צריכים להיות עם, רשע ואכזר וקנאי לאדמותיו , ולא בוחל באיומים כלפיי האוייבים שלו
עם הזורע הרס וחורבן במימדים מרחיקי לכת במעיזים לתקוף אותו,

לא יודע על אילו ערכים אתה חונכת, אבל היהדות שאני מכיר לא דוגלת בלהיות "רשע" או "אכזר", ורק פלגים נידחים ומנודים בה היו קנאים השואפים לזרוע "הרס וחורבן במימדים מרחיקי לכת" באדמות איבינו.

מה ההבדל בין מה אתה מציג פה לבין מעשיה של רומא במרד בר כוכבא? אשור בחורבן ממלכת ישראל? בבל בתקופת נבוכדנאצר?

הגישה הזו אולי תצמיח אימפריה.
אבל שום קשר בין היהדות לבינה לא קיים.

רוצה ליישם את החלק הלאומני בדוקטרינה הפאשיסטית? זכותך המלאה. וגם אין לי בעיה שתטיף לכך, כל עוד אתה מוכן לעמוד מאחורי הצהרותיך.
אבל אל תגרור את היהדות לתוך הפאשיזם. אין לה שום קשר לכך.

ישן 13-06-2009, 22:27
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי 5ariel5 שמתחילה ב "אני התייחסתי בתגובה הזאת להישרדותינו בעולם"

המצב הנוכחי הוא לחלוטין לא תקין מבחנתי.

האידאולוגיה שלי נשענת בבסיסה על פסוק די שנוי במחלוקת "באחת ידו עשה במלאכה ואחת מחזקת השלח"
או בגרסא ישראלית יותר - ביד אחת אני אעבוד את האדמה בטוריה, ובשניה אני מחזיק ברובה.

אני סומך על אנשים שיעשו רק את מה שהם חושבים שטוב בשבילם, ועל פי עיקרון זה אני בונה את מערכת הבריתות שלי, כך שאני אוכל לחיות בשקט. תמיד אני אצטרך לעמוד על המשמר ע"מ לוודא שיותר משתלם לשכני לשמור על החוק מאשר להפרו, וכשמישהו מהם יבחר להשתמש בכוח, אני אפעיל את הכוח הנדרש ע"מ שהצד השני יבין שהוא ירוויח יותר אם ינצור את נשקו, מאשר אם ירה בו, ובכך להביא למצב בו השקט ישוב על כנו.

אבל לכל זה אין קשר להצהרתך.
העקרונות שפירטת נוגדים את מירב עקרונות היהדות כפי שאני מכיר אותה.
אה טוען שהדרך היחידה לשרוד היא להפנות עורף ליהדות ולהתנהג כמו הגרועים שבעמי העולם?
אולי אתה צודק.
אבל אל תקרא למדינה שתקים יהודית. לא יהיה כל קשר בין מדינה כזו ליהדות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר