לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2009, 12:20
צלמית המשתמש של K-a-M-u-Z-u
  משתמש זכר K-a-M-u-Z-u K-a-M-u-Z-u אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אני דווקא מחזקת את הבחור. לא..."

ציטוט:
הציור של הענק מדהים, אבל הוא בהחלט לא ציור שאתה ציירת (מה לא מובן בתגובה הזו? יודע מה זה צילום רפרודוקציה? אם צילמת ככה ציור של מישהו, יש ערך לצילום שלך?)

אוי שחף, באמת...שוב את מתחילה?
אין לי בעיה עם העובדה שהבחור ואת לא אהבתם את הצילום.לגיטימי.
אם הצילום היה אמור להיות רפרודוקציה, אז הייתי מצלם רק את הענק.(ואז לא היה את ה"כתם" הזה בצילום - צאו קצת מהמסגרת בקטע הזה, הכתף של הדמות היא חלק מהצילום).
האם כל צילום שמופיעה בו תמונה אחרת, הוא רפרודוקציה? מה לגבי שלטי פרסומת? מה לגבי צילומי תקריב על כיתוב מתוך ספר?
אז מה הקשר לקרדיט על הענק?
זה מה שאני לא מבין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2009, 17:27
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אבל את כן מפספסת את הקונספט..."

ודאי שהצילום הזה אינו רפרודוקציה. זה צילום שמכיל בין השאר יצירה של אחר, ולעניות דעתי החלק המעניין היחיד בצילום - הוא היצירה של האחר (קרי: הציור).

אני לא מפספסת את הקונספט, אני פשוט לא חושבת שהוא עובר טוב, ולא חושבת שהביצוע מתאים לקונספט הזה. כמו שכתבתי: "אין השתלבות בין הפריטים, הקומפוזיציה לא עוזרת להעברת שום מסר". אני מבינה שיש מסר שאולי הוא ניסה להעביר [ואולי-אולי, ניסה לכפות אותו על צילום קיים], אבל הקומפוזיציה לא עוזרת להעביר אותו, הפריטים לא משתלבים לכדי מסר כזה, ובסופו של דבר - יוצא כלום. (לדעתי.)
דווקא היה כאן פוטנציאל, בגלל היד שאוחזת בכרטיס. אבל היד היא הדבר הכי פחות בולט בתמונה הזו, כולל הכרטיס עצמו (שבולט יותר ממנה). שלא לדבר על הגב השחור שמשתלט על כל התמונה ולא קשור בעליל לקונספט שאתה מדבר עליו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר