לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2009, 19:06
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
מספר שאלות על נתב אלחוטי + Xbox360:

אהלן פורום יקר,
יש לי מספר שאלות, ואני אודה לכם אם תעזרו לי:

1. איזה ראוטר אלחוטי נחשב היום ל"בין החזקים" בתחום?
אני זקוק לראוטר אלחוטי שמיועד לשבת בתוך ממ"ד (אני יודע שזה בעייתי, אבל זה מה יש, אבל לפחות הדלת פתוחה כל היום), עם טווח שידור שיספיק גם לקומה השנייה של הבית.
בנתיים מה שיושב לי הכי חזק על הכוונת זה -
Level One WBR6001
תמונה (עולה רק 230 ש"ח):

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.el-oro.com/el-oro/UploadedDocs/s_20090623_1812.jpg]

כמובן שאם מישהו מכיר משהו רציני יותר, אני אשמח לדעת (התקציב הוא עד 400ש"ח, אני יודע שיש ראוטרים גם ב900ש"ח, אבל הבית שלי זה לא בית מלון...).

2. בעניין הXbox360:

יש לי קונסולת Xbox360 שיושבת בתוך החדר בקומה השנייה של הבית (יש 3 קומות), ובתכלס אני קונה את הראוטר בשבילה (אני רוצה לשחק בLIVE), חשוב לי מאוד, שהאות יגיע בעוצמה עד לקומה השניה ולחדר, ואני רוצה לדעת האם ניתן לחבר לקונסולה אקסס פוינט (נניח ב220 ש"ח), ואז היא תזהה את האינטרנט האלחוטי, או שאני חייב לקנות מתאם מיוחד (שעולה בסביבות ה500ש"ח), כמו שנראה בתמונה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.qfonic.com/images/products/x360-wna/image01.jpg]

3. שינוי מיקום:

אם המחשב מוצב בממ"ד (בלי יכולת להזיז), האם קיימת אפשרות כלשהיא להציב את הראוטר במקום אחר בבית?
הרי המודם פועל גם כשהמחשב כבוי, אז למה אי אפשר פשוט לחבר את המודם ליציאת טלפון אחרת בבית, ואליה את הראוטר?

*תודה רבה לכל העוזרים...
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2009, 09:04
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "מספר שאלות על נתב אלחוטי + Xbox360:"

אם אתה שם את הראוטר הממ"ד הסיכוי שלו להגיע עם עוצמות קליטה נורמליות אפילו לקומה הראושנה הם מאוד נמוכות ואני לא מכיר חברה שתוכל להתחייב לך על זה ב100% - (למרות שהדברים האלה כן קורים בפועל אבל לא תמצא מיקרים רבים כאלה).

אני אישית עובד עם ה LV1 תקן N הזה ואני באמת בספק אם העוצמה שלו תגיע אפילו לקומה ראשונה אצלך בבית אם אתה שם אותו בממ"ד (מקווה להתבדות)

לגבי ה XBOX אני לא כ"כ מכיר את החומרה שהיא עובדת איתה אבל מהניסיון שלי אם תשים את הראוטר כמקום נורמאלי אז AP לא תצטרך ועדיף לך תמיד משהו שיעבוד בכבילה ובהתאם לחומרה שלך כך שלפי דעתי לך על המתאם שנוצר במיוחד לזה.

3 בהחלט עדיף לשים את המודם והראוטר בקומה ראשונה. אבל אם אתה עושה את זה אתה צריך לוודא שיש למחשב הנייח שלך כרטיס רשת אלחוטי (עדיף תקן N) ואני לא מתחייב שהוא יקלוט בתוך הממ"ד את הראוטר.
ישן 22-07-2009, 01:59
  hack2003 hack2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RiU שמתחילה ב "אם אתה שם את הראוטר הממ"ד..."

אני כתבתי על זה בפורום אחר על שאלה דומה.
ההמלצה שלי היא ללכת על שני נתבים בטכנלוגית N ולהשתמש באחד כאקסס פוינט\+נתב ובשני כ CLIENT של האקסס פוינט הראשון ולא לקנות את הכרטיס של ה 500 שקל.. בשביל לעשות את זה צריך קודם לחבר את הנתב השני למחשב ולהגדיר אותו כ CLIENT של האקסס פוינט הראשון.

בעיקרון כאשר האקסס פוינט במצב CLIENT הוא בעצם בלתי נראה לאקסבוקס והוא מקבל כאילו כבל ישיר לאקסס פוינט הראשי (בהנחה שביטלת את שרת ה DHCP והגדרת נכון את האקסס פוינט שאמור לשמש כ CLIENT)
ואקסבוקס אכן תומך בחיבור כבל ישיר לאקסס פוינט ככה שאין לך בעיה עם זה.

אני הייתי במקרה שלך הולך על שני נתבים בטכנולגית N כל שהיא ובאותו מקום שעניתי המלצתי על נתבים של אדימקס מכיוון שאני יודע שהם תומכים בתצורה הזאת ואין לי מושג אם נתבים של חברות אחרות מאפשרות שימוש בנתב במצב CLIENT בוודאות אני יודע שנתבים של חברת D-LINK לא ממש אוהבים את הרעיון ולכן צריך לקנות אקסס פויינט יעודי ולא נתב של החברה הזאת במידה ורוצים להשתמש במוצרים שלה.

מצטער שאין לי המלצה על מוצר ספציפי אבל לפחות בכל מקרה תוכל לחסוך בכסך על כרטיס לאקסבוקס שיעלה 500 שקל ולא יוכל בכל מקרה להשתמש בטכנולוגית N במידה ותרצה לנצל אותה.

ישן 22-07-2009, 19:51

תודה,
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hack2003 שמתחילה ב "אני כתבתי על זה בפורום אחר על..."

ואתה מוכן להסביר בקצרה על "N", לא ממש הבנתי מה הקטע עם הטכנולוגיה הזו...

אתה אומר שאם נניח יהיה לי נתב אלחוטי בטכנלוגיית N, ולאקס בוקס יהיה מחובר כרטיס ייעודי (היקר יותר), הוא לא יצליח לזהות את השידור האלחוטי?
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 22-07-2009, 21:22

בקצרה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "תודה,"

טכנולוגיה זה בעצם שיטה.
יש שיטות שידור שונות.
הם מורכבות מתדרי שידור שיטת תקשורת ושפת דיבור בין מכשירים\התקנים שונים.

ישנם תקנים.
על מנת שיהיה סדר בעולם הטכנולוגיה כאשר מפתחים טכנולוגיה ורוצים להשמיש אותה כותבים אותה ורושמים אותה כתקן, ז"א מסבירים לכל העולם איך להשתמש בה.

ישנן טכנלוגיות שונות לתקשורת אלחוטית בין מחשבים והיא רשומה על תקן בשם ieee 802.11 בצורות שונות של איפיון.
יש את התקן הזה עם תוספת של האות A ו B ו G.
באיזה שהוא שלב עבדו על טכנולוגיה שמבוססת על הרעיון של הקודמות אבל קצת יותר חזקה ועובדת בצורה קצת שונה וזאת טכנולוגית ה N יענו ieee802.11n אבללל
מעולם לא נרשם תקן כזה אלא דובר עליו בלבד ועדיין לא הגיעו למוסכמות לגביו.
פה מתחילה הבעיה.
הרבה חברות יצרו מכשירים שמבוססים על תקן ה N הלא שלם ולכן יש כשלי ניצול של הטכנלוגיה בין מוצרים של יצרנים שונים.
אבל מה שכן זה שתכננו את מכשירי תקן ה N ככה שיהיה מותאמים לשימוש על גם ברשת ה G ולכן אם תקנה כרטיס לאקסבוקס הוא יהיה מבוסס על תקן G ולא על תקן N אז ככה שיווצר מצב שבמידה ויהיה לך נתב\אקסס פויינט(נקודת גישה) אלחוטיים שתומכים בטכנולוגית N מכיוון שהכרטיס באקסבוקס לא יודע לדבר בטכנלוגיה הזאת הוא לא ינצל אותה...
משמע שכל היתרונות שכביכול היית יכול לקבל על ידי שימוש בטכנולוגית N (טווח, איכות ומהירות שידור) לא ינוצלו.
ז"א התוצאה שתקבל מנתב אלחוטי בטכנלוגית N וכרטיס בטכנלוגית G יעודי לאקסבוקס הוא רשת G.

מקווה שהייתי מספיק מובן

ישן 27-07-2009, 17:21

בגדול...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hack2003 שמתחילה ב "בקצרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hack2003

מקווה שהייתי מספיק מובן

היית מספיק מובן,
רק לא ענית לי על השאלה:
"האם המכשיר שלי יזהה את הראטור, במידה ואני אחדבר לו כרטיס רשת תואם טכנולוגית N (נניח דרך הUSB), אתה ציינת גם שאתה עובד ככה (עם המכשיר שלך), אתה מוכן בבקשה לפרט איזה ראטור וכרטיס רשת יש לך?

ישן 27-07-2009, 19:26

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "בגדול..."

אז
א: אין ל XBOX כרטיס USB אלחוטי שתומך בטכנולוגית N !!!
ב: ציינתי שמבחינת האקסבוקס כאשר תחבר נתב אלחוטי במצב CLIENT אל האקסבוקס מה שיקרה זה שהאקסבוקס יהיה כאילו מחובר ישירות לנתב המרכזי עם כבל... הוא אפילו לא יכול לדעת שקיימת רשת אלחוטית בינו לבין הנתב המרכזי.
ז"א שהמבנה יהיה ככה שכמו שתחבר את ה XBOX לנתב רגיל בחיבור קווי(כבל) זה יעבוד ככה זה יעבוד אם תחבר נתב אלחוטי במצב CLIENT וזה לא משנה אם הוא בטכנולוגית N או בכל טכנלוגיה אחרת כל עוד הוא במצב CLIENT.

אהה וכמובן פרט חשוב מאד שגם שרת ה DHCP שלו יהיה מכובה.

אני תקופה מאד ארוכה בבית שלי חיברתי את המחשב של אבא שלי בצורה הזאת וגם התקנתי לא מעט נתבים בתצורה הזאת למחשבים ולכל מיני אביזרים שדורשים אינטרנט ויש להם כניסת ETHERNET (יענו רשת קווית) והיא עובדת פלאים.

ישן 28-07-2009, 01:41

רגע...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי hack2003 שמתחילה ב "אז א: אין ל XBOX כרטיס USB..."

אז איזה כרטיס רשת אני צריך לחבר למכשיר בשביל שהוא יזהה את הראוטר?

נ.ב

יש מצב טוב שאני הולך לקנות את הדגם הבא:

LinkSys WRT160N

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.apcmag.com/images/apc/productreviews/WRT160N_001.jpg]

הוא מכיל 2 אנטנות פנימיות, והוא בעל יכולת שידור כפול (מיוחד לממ"ד), ומה שהכי חשוב זה ש2 אנשים שאני מכיר טוב המליצו לי עליו.

השאלה הגדולה היא איך אני יכול לגרום לXBOX שלי לזהות את הראוטר...

ישן 28-07-2009, 04:29

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "רגע..."

לא הבנת אותי.
לאקסבוקס יש כרטיס רשת רגיל שמיועד לחיבור חוטי רגיל יענו..
אם תקח נתב אחד ותשים אותו ליד האקסבוקס תוכל לחבר אותו חוטית לנתב ויהיה לאקסבוקס אינטרנט.
מה שהצעתי לך הוא שתשתמש במקום בכרטיס רשת יעודי למכשיר תשתמש בנתב אלחוטי בתור מקלט לרשת האלחוטית.
ואז כמו שניסיתי להסביר לך לא תצטרך לקנות כרטיס שעולה 500 שקל אלא נתב שהביצועים שלו הרבה יותר גבוהים מאשר של כרטיס הרשת היעודי לאקסבוקס.
כרגע בדקתי על הדגם הספציפי של הנתב שנתת האם הוא תומך במצב CLIENT ומסתבר שלא... בעיקרון המכשיר שאתה צריך על מנת שיהיה CLIENT הוא נקודת גישה אלחוטית...אקסס פוינט (ACCESS POINT).
יש חברות כמו לינקסיס שבנתבים האלחוטיים שלהם לא מכניסים את כל האופציות של נקודת גישה אלחוטית כי אם רק את האופציה של שידור אלחוטי.
ממה שאני חיפשתי לא מצאתי בזאפ נקודת גישה אלחוטית של לינקסיס בטכנולוגית N לצערי אז או שבאיזה שהיא דרך תמצא כזאת נקודת גישה או שתאלץ לחשוב על קניית מכשירים של חברה אחרת.
מצטער לאכזב.

ישן 28-07-2009, 10:16

הבנתי...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי hack2003 שמתחילה ב "לא הבנת אותי. לאקסבוקס יש..."

תראה,
אני מעוניין לקנות ראוטר אלחוטי בגלל שעכשיו הXBOX שלי מחובר למודם דרך כבל של 20 מטר (שח את כל הבית) וזה מכוער ולא נוח,
הראוטר אמור לשבת בממ"ד בקומה הראשונה, ולשדר אינטרנט אלחוטי עד לחדר בקומה השנייה.

בגלל זה אני מחפש את ראוטר חזק ואיכותי (והרבה המליצו על זה שכתבתי).

אבל אם אתה אומר שיש בעיה עם הקליינט שלו, אז אוליי בסוף אני אקנה אותו, וגם כרטיס רשת אלחוטי לXBOX360 (בסוף אני יכול להשיג ב300ש"ח, מחו"ל), ואז אין סיבה שהוא לא יזהה את השידור של האות נכון?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר