לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2009, 08:35
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
מידע פתרון למחסור בכוח אדם: משרתי הקריה יחויבו להתנדב בתור אלונקאים ב"איכילוב"

חיילי המפקדה בבסיס מטכ"ל יידרשו להקדיש מדי חודש ארבע שעות להתנדבות בבית-החולים. החל מחודש אוגוסט יסייעו המשרתים בהעברת אלונקות, יעודדו חולים ויספקו סיוע בתחומים המתאימים לכישוריהם. בקריה מקווים: החיילים ימשיכו בהתנדבות גם לאחר השחרור

ניר קוסטי

משרתי הקריה יתגברו את עובדי בית-החולים "איכילוב" בתל אביב, ויתנדבו במחלקת השינוע במקום, שסובלת ממחסור בכוח אדם.

כחלק מהתוכנית שיזמו בבסיס מטכ"ל, יחויבו חיילי המפקדה במחנה להקדיש מדי חודש ארבע שעות לפעילות התנדבותית במחלקות השונות של בית-החולים. יישום התוכנית יחל בחודש אוגוסט.

להמשך קריאה לחץ כאן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2009, 19:57
  משתמש זכר dvir860 dvir860 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "למרות שאני פשוט התכוונתי..."

עם כל הכבוד, צה"ל לא ארגון התנדבות!! יש לו תפקידים למלא, ואותם תפקידים הם בעצם ההתנדבות שהחיילים עושים למען הקהילה גם אם האזרחים לא רואים אותם.
אין שום סיבה לחייב חיילים להתנדב, לא משנה איפה ומה הסיבה (סיבה יכולה ליהיות- חסר כח אדם באזרחות ויש הרבה חיילים עודפים וכו').
נכון שזה טוב להתנדב ולתרום (גם אני מתנדב מדי שבוע), אבל שישאירו את הצבא מחוץ לעניין הזה!!
לפי דעתי, אין כאן הבדל בין קרביים לתומכ"ל ולג'ובניקים, בנושא הזה אין צורך לנדב את הצבא למשימות התנדבות מעבר למה שהוא עושה כיום (לצורך העניין, השעות שמשקיע חייל קרבי מתחילת השירות שלו לעם, יוצא יותר מ-4 שעות חודשיות).
ישן 09-07-2009, 20:59
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי karios שמתחילה ב "למה אצלך כל הגובניקים עושים 4..."

קודם כל, הם לא "אצלי".
דבר שני, בחלק השני של השירות שלי הייתי תומך לחימה (לאחר פציעה בקרבי) ושם היום שלי היה מתחיל ב8 ונגמר לרוב 9 בלילה. לפעמים אחרי.

לא זכור לי שדיברתי על הג'ובניקים אלא על הקרביים.

ושוב, אני אציין את המובן מאליו אם צה"ל יכול לפנות מסדר יומו העמוס זמן ל: תרבות יום א', מסדרים חסרי משמעות, ימים על גבי ימים לצורך ניקיונות וביקורות אלוף וכדומה - אז צה"ל גם יכול להכניס בתוך הלו"ז של כל חייל גם שעה אחת של תרומה לקהילה בכל שבוע. שעה בשבוע. שעה שגם ככה החייל שם. במקום שקרוב לבסיס. אני בתור חייל עם עבודה מאומצת הייתי רואה בזה ככיף עם החבר'ה ושבירת שגרה.

ודביר, שאלה לי אלייך. באיזו צורה למעט הפעילות המבצעית, חייל קרבי תורם לקהילה?

והדבר הכי חשוב - אני חושב שאתם נדבקים לניסוח לא נכון. עזבו את המילה "להתנדב" שאכן המקום שלה בטקסט המקורי תמוה גם בעיני. האם אתם חושבים שיש מקום שחייל צה"ל, ישרת על בסיס של 4 שעות חודשיות או שעה שבועית, במקום שבו הוא יכול לתרום לקהילה בתוך מסגרת הזמן שהוא גם ככה בצבא? כי זאת השאלה האמיתית.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 09-07-2009 בשעה 21:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר