לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2009, 19:43
  Paranoid Android Paranoid Android אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.09
מעבר מג'וב לקרבי - לא דרך 55.

אהלן, אתחיל בקצת רקע, כדי שתוכלו לעזור לי למצוא את המקום לפנות אליו.

אני כרגע מסופח בבסיס של פיקוד העורף בתפקיד של מש"ק קישור, סיפוח מהייעודי לקצונה בחש"ל שמהווה הכנה מקצועית לקק"צ בנוב', הפז"מ שלי הוא 4 חודשים בדיוק.

ביום רביעי שעבר חתמתי ויתור על המסלול (והנוהל במצב כזה הוא מעבר בסיס ושירות סדיר כמש"ק קישור במקום אחר - לא איפה שהיו הסיפוחים, אלא אם כן מבקשים מעבר לקרבי, ואז אמורים להעביר אותי לבקו"ם לשיבוץ מחדש).

ביקשתי מעבר לקרבי ברגע שחתמתי ויתור, והבהרתי לע. רמ"ד איתור בחש"ל את הרצון לשרת כלוחם.
היא לא עשתה בעיות עם הויתור (בד"כ מנסים לשכנע להישאר במסלול, אבל הרצון לעבור לקרבי גרם לה לתמוך בהחלטתי), ואמרה שבימים הקרובים אמור להגיע לבסיס בו אני משרת צו פליטה לבקו"ם.

בינתיים הצו לא מגיע ואני מתחיל לדאוג, כיוון שאני מעוניין לעבור לשריון והם מתגייסים ב-2.8, והיום מתקרב. כל יום במשרד הקישור הוא סבל בשבילי ואני מרגיש שאני נרקב שם, ולחכות לנוב' מבחינתי זה אופציה רעה מאוד. אינני יודע אל מי לפנות (קצינת כוח אדם סדיר בבסיס שלי, שאליה הומלץ לי לפנות, נמצאת בחופשה באילת עד יום ראשון), וחשבתי שכדאי להיעזר בכם כדי לדעת אל מי לפנות בבקו"ם כדי לברר מה קורה איתי ואולי גם לגרום לתהליך להיות יותר מהיר.

תודה רבה מראש על העזרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר