לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2009, 07:40
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
לשכת ראש הממשלה דואגת לאסירי החמאס

כנראה שבנימין נתניהו קם בבוקר והחליט להתפקד למפלגה "מרץ". NRG מדווח:

"גורמים במערכת הביטחון, בלשכת ראש הממשלה ובשירות בתי הסוהר מפעילים לחצים כבדים על הח"כים דני דנון ויריב לוין למשוך את הצעות החוק שהגישו, שמטרתן למנוע ביקורי משפחות אצל אסירי חמאס הכלואים בישראל. זאת כל עוד הארגון לא מאפשר ביקורים אצל החייל החטוף גלעד שליט.

ח"כ דנון אמר כי הוא דוחה את כל הלחצים וכי הוא נחוש בדעתו להביא את הצעת החוק שלו להצבעה בועדת השרים...

ח"כ דנון סיפר כי גורמים בשירות בתי הסוהר מפעילים לחץ כבד על שרים בממשלה שלא לאשר את הצעת החוק שלו. זאת לטענתו, מחשש שהדבר יעורר מהומות ואי שקט בבתי הסוהר בהם כלואים אסירי חמאס."

אתם מבינים? בגלל שפוחדים ממהומות בבתי הכלא רוצים לקבור חוק שכל תכליתו להפעיל לחץ על החמאס לאפשר גישה הומניטרית לחטוף שלנו. החוק בבגדול בא ליצור איזון: אסירים שמשתייכים לארגון שלא מאפשר גישה לשבויים ישראלים יקבלו יחס דומה מצד ישראל. אף אחד לא יפגע בבריאות שלהם והצלב האדום יוכל לבקר אצלהם. סה"כ הטרוריסט לא יוכל לפגוש את אמא'לה ואבא'לה שלו.

נתניהו יודע להפעיל לחץ כשהוא רוצה להטיל עלינו מיסים. הוא לא יודע להפעיל לחץ כשצריך לעזור לגלעד שליט. נראה לי שבגלל שגלעד נחטף במשמרת של מישהו אחר זה לא כ"כ בוער לו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2009, 01:11
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כן...כמה לא צפוי...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אני רק מקווה שדרכים כמו "למחוק את עזה מהמפה" או לחליפין "להוציא להורג את אסירי החמאס" לא נכללות ברשימה הארוכה....

למה לא בעצם??
הא?
למה לא למחוק את עזה מהמפה? למה לא להוציא להורג את אסירי החמאס?
למה לא לפתוח במלחמה לשם שחרור גלעד שליט?

למה בכלל שניכנע לדרישות האויב? אתה לא חושב שהכניעה שלנו בפניו רק תגרום לו לחטוף שוב ושוב (פשוט כי זה משתלם לו)?
מבחינתי, חטיפתו של שליט, היא פשע לכל דבר ועניין, והחמאס צריך לחטוף עונש כבד על כך,
בין אם יחזיר לנו את גלעד בחיים, ובין אם לא.
הם צריכים לחטוף עונש כזה גדול, שכל אחד בעולם יידע שלא כדאי לחטוף יהודי, כי יש מי שיגרום לו להצטער על כך מאד.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 19-07-2009, 18:40
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
זהו?..סיימת עם ההצהרות?...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "[QUOTE=לבני] אני רק מקווה..."

ללא ספק רעיונות מקוריים יצירתיים ובהחלט יישימים!
שהרי מדינת ישראל כמעצמה עולמית בהחלט כבר נערכת לכך!

עם מה נתחיל?..הנשים?..הילדים?..
אולי נפציץ כשלב ראשון את בתי החולים ובתי הספר כך נגרום להכחדת הדור הצעיר ונמנע כל אפשרות למתן עזרה לפצועים שיבואו אחרי שלב ב' שיכלול שריפת שכונות מגורים?..
מה דעתך?..
מספיק מרתיע?..

ואת אסירי החמאס נוציא להורג באחת הככרות הראשיות של תל אביב!
בא נזמין לשם כך את כל רשתות השידור (שהרי צריך להראות לעולם כוווולו שלא מתעסקים איתנו)!... צודק?...

ועכשיו עבורך אני רק משאיר תפקיד קטן, להיות זה שיבשר למשפחת שליט על מות בנה ומיד אחר כך לעלות על מדים ולרוץ לכוון עזה כדי להספיק להשתתף בכניסה הרגלית יחד עם שאר הכוחות...

לפעמים ממש מסקרן אותי מה כל אותם מצהירי הצהרות עשו בשירותם הצבאי והיכן הם משרתים במילואים...

עכשיו אתה גם רשאי לקרא לי תבוסתן....
מה שתרצה....

ישן 20-07-2009, 06:05
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אוהו..."מוזס" יקר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אני רואה שעכשיו אתה דוברו של "לב כל רואה" ?..
סחתיין !

ומה לגבי מה שעניתי לך?...
האם גם שם מצאת מן הזלזול?או שמא "התנפחות"?...

זלזול מבחינתי הוא לשלוח אותי או אחר "לחפש פתרונות/הצעות בפורומים של "פרש" !
או שמא באותו רגע לא ממש עלו בדעתך כמה מאותן "דרכים רבות" ?

בכל מקרה, היות ואני מניח שכחלק מאותן "דרכים" נמנות ההצעות שהציע "לב כל רואה" אזי באמת אין שום טעם לדיון ....

אה כן...ובעניין החיתולים ומשחקי ה"איפה היית בצבא", זה עדיין מסקרן....
למרות שהכוונה לא ממש היתה כלפיך באופן אישי .

אני דובר אך ורק בשם עצמי.
זלזול, כך פתחת את תגובתך לי:
ציטוט:
באמת?..
פששש...מעניין !
קצת לא נעים לי לכתוב את זה אבל כנראה שמלבד נפנוף בססמאות אין יותר מדי תוכן בהודעה שלך !

"הרבה דרכי פעולה".... נו טוף....

בנוגע לאפשרויות פעולה, אם רוצים אפשר לעשות, הכל תלוי בכמה אתה מפחד ומתרפס למדינות העולם, כמובן שבתגובותיך אלי לא חיפשת באמת לדון בדרכי פעולה אלא חיפשת להביע זלזול ולכן אין טעם לדיון איתך בנושא.

שירות צבאי, חובש גדודי בשריון, לבנון הראשונה כמעט כל השירות.

אחלה יום.
ישן 19-07-2009, 22:04

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "זהו?..סיימת עם ההצהרות?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
ללא ספק רעיונות מקוריים יצירתיים ובהחלט יישימים!
שהרי מדינת ישראל כמעצמה עולמית בהחלט כבר נערכת לכך!

עם מה נתחיל?..הנשים?..הילדים?..
אולי נפציץ כשלב ראשון את בתי החולים ובתי הספר כך נגרום להכחדת הדור הצעיר ונמנע כל אפשרות למתן עזרה לפצועים שיבואו אחרי שלב ב' שיכלול שריפת שכונות מגורים?..
מה דעתך?..
מספיק מרתיע?..

ואת אסירי החמאס נוציא להורג באחת הככרות הראשיות של תל אביב!
בא נזמין לשם כך את כל רשתות השידור (שהרי צריך להראות לעולם כוווולו שלא מתעסקים איתנו)!... צודק?...

ועכשיו עבורך אני רק משאיר תפקיד קטן, להיות זה שיבשר למשפחת שליט על מות בנה ומיד אחר כך לעלות על מדים ולרוץ לכוון עזה כדי להספיק להשתתף בכניסה הרגלית יחד עם שאר הכוחות...

לפעמים ממש מסקרן אותי מה כל אותם מצהירי הצהרות עשו בשירותם הצבאי והיכן הם משרתים במילואים...

עכשיו אתה גם רשאי לקרא לי תבוסתן....
מה שתרצה....

כן, צריך להראות לעולם כולו שלא מתעסקים איתנו.
כן, מותר לתלות אסירי חמאס באחת הככרות הראשיות של תל אביב, למען יראו וייראו. הרי אין להם זכות לחיות.
כן, צריך לפתוח במלחמה למען שחרור גלעד שליט.
כן, צריך לתכנן איזהשהו מבצע חילוץ למענו.
כן, צריך להעניש ולהפחיד את האויב עד כדי כך שהוא ייכנע לנו.

ברור לי שעסקאות שבויים יגרמו לחמאס לחטוף עוד ועוד חיילים יהודים. כי מה יש לו להפסיד?
הוא חוטף חייל יהודי, מחזיר אותו ומקבל בתמורה שבויים שלו.
מישהו בממשלה חשב פעם להעניש את החמאס על החטיפה??

בינתיים, עוד לא ענית לי השאלה למה לא לפעול בדרכים האלה.
אתה מדבר כל כך הרבה בציניות, בלי לתת תשובות.

ואם זה כל כך מעניין אותך, אני מלש''ב וייתכן שאתגייס לחיל המודיעין כדובר ערבית.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 19-07-2009, 22:48
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

"לב כל רואה יקר" ...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "[QUOTE=לבני]ללא ספק רעיונות..."

ראשית סחתיין על הכנות ובהצלחה בשירות !

שנית - על מה אתה בדיוק מדבר?..
על מה?..

"נראה לעולם שלא מתעסקים איתנו" ?... באמת...
ואיך בדיוק תראה?..
בהפצצה בלתי מבוקרת של עזה על תושביה?..
ולמה בכלל נראה לך שאתה אזרח של איזו מעצמה בקנה מידה של רוסיה/סין/ארה"ב שמסוגלות להוריד פצצות של טון על שכונת מגורים מבלי לתת דין וחשבון לאיש?..
חביבי - תכיר בעובדה שאתה נסמך על חלק לא קטן מאותן מדינות העולם להן אתה רוצה להוכיח את זה ש"לא מתעסקים אתך" !
עם כל הכבוד למדינת ישראל (ולרגע אל תחשוב שאני ציני) כשהדוד סם יחליט לסגור לך את הברז באופן מוחלט אתה תהייה בבעיה!
מה לעשות שעדיין כמות גדולה מדי של התחמושת שאולי תירה בטירונות שלך מיוצרת בארה"ב, הנשק, החלפים, המימון לפיתוח וייצור של אמצעי לחימה (אפילו את פרוייקט ה"חץ" לא היית מצליח להרים בלעדי הסיוע האמריקאי) !...
אל תשגה כמו שחלק מהכותבים כאן משלים את עצמם !
המציאות של היום היא לא המציאות של 67 !
החוקים והכללים בעולם השתנו!
האוייב שעומד מולך השתנה !
ותוסיף לכך את המימד הדתי/פנאטי....

זה לא אותו הדבר !

היום אתה צריך לשחק על פי חוקים וכללים אחרים ואתה ממש אבל ממש לא במעמד של "נראה להם מי אנחנו ושלא מתעסקים איתנו" !

להזכירך - מחקת שכונות שלמות בבירות, מחקת רחובות שלמים בעזה ועדיין לא התקדמת לשום מקום מאז.
ברור לי שהטענות עכשיו תהייהנה בסגנון של "יצאנו משם מהר/מוקדם מדי וכו'...
אבל תחושתי היא שגם אם היית נשאר עוד חודש בלבנון או בעזה עדיין לא היית משיג את התוצאה הרצוייה ואולי רק ההיפך.

לשכנע אותך אולי לא אוכל כרגע אבל אני מניח שהשקפת עולמך אולי קצת תשתנה במהלך ולאחר שירותך הצבאי.

בהצלחה.

ישן 20-07-2009, 22:41

תודה על ברכת ההצלחה
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב ""לב כל רואה יקר" ..."

אני בכלל לא רוצה לקבל סיוע מאמריקה. אני מעדיף שמדינת ישראל תהיה עצמאית באמת, מאשר שתקבל סיוע אזרחי/צבאי. זו בושה.
אתם השמאלנים תמיד מפחידים אותנו שאמריקה והעולם לא יתנו לנו לנצח את אויבינו.
אבל בעצם, אתם אלה שלא נותנים לנו לעשות את זה.
אתם מפחדים מניצחון.
עצם היציאה מעזה היא טעות. אנחנו צריכים לשחרר אותה, להישאר בה לנצח , וליישב בה יהודים לכל אורכה ולכל רוחבה.
חוץ מזה , לא זכורה לי אפילו פעם אחת שבה אהוד ברק דיבר על לנצח את החמאס.
אז אל תתפלא למה לא ניצחנו אותם.

"צדק צדק תרדוף"

ישן 21-07-2009, 07:52
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

צתעיר צעיר אבל כבר לוקה בתסמונת ה"אתם השמאלניים" הא?....
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "תודה על ברכת ההצלחה"

יפה לך "כל רואה"...
מצד אחד היה צפוי שאזכה ממך להכלל תחת הכותרת "אתם השמאלניים" כל כך ברור שאפילו לא היה לי ספק...
מאידך, אני חייב לציין שדי הופתעתי שאתם הימניים (או שאומר - "ימניים קיצוניים" למרות שהורגלנו לכך שמדובר בסה"כ ב"שוליים") לוקים בתסמונת הזו כבר בגיל כל כך צעיר !.....

אני שמח שאתה מודע לדעותי הפוליטיות למרות שזה הרי די ברור מבחינתך/כם שכל מי שלא תומך ברעיון של הכחדת מדינות ערב מהמפה הוא בעצם שמאלני....
זה רק סמפטום של אותה תסמונת בה אתם לוקים שעיקרה מתבסס על אבחנה של שחור ולבן ...
תגיד - לא קצת משעמם לראות את המציאות רק בגוונים האלה?...

זה שאתה בכלל לא רוצה לקבל סיוע מאמריקה זה יפה מאוד, זה שאתה מעדיף שישראל תהיה עצמאית זה אפילו יותר יפה !
משום מה יש לי תחושה שאפילו תצליח למצא (אם תחפש טוב טוב אמנם) איזה שמאלני אחד או שניים שתומכים בשאיפות האלה...

מה שיותר יפה הוא שהגעת לתובנה המופלאה ש"אתם השמאלנים לא נותנים לנו לעשות את זה" !!!
שמע - זה כבר באמת מדהים ויפה מאוד.....
איזו תובנה עמוקה !

ואני מציע - לכו תתגיסו כולכם תילחמו רק אתם וכמובן שתנצחו רק אתם ואח"כ אם יהיה לאן תקראו לנו (או שלא, שהרי אנחנו רק מפריעים)....

וכל זה כמובן בהנחה שכל השאר הם סתם שמאלניים.....

לא נעים לי לכתוב אבל כדאי שתתבגר ותתפכח קצת....

ישן 17-07-2009, 09:26
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "בוודאי שרוצים ופועלים לשיחרורו"

לא המחיר הוא הבעיה

עד כמה שזה עצוב צריך להבין שהחמאס לא ירוויח כלום משחרור שליט
לחמאס לא אכפת מהאנשים שלו שיושבים בכלא
מבחינתו הם מבזבזים לנו מים וכסף וכוח אדם
מבחינתו הוא מגייס את מי שהוא רוצה מתושבי עזה שטופי המוח (רובם, לא כולם חס וחלילה לא רוצה להכליל)
לעומת זאת חמאס מרוויח את כאב העם היהודי בזה שהוא משאיר את שליט אצלו
הוא מרוויח משתמטים לעתיד
מרוויח פגיעה בחוסן הלאומי

אני מזמן אמרתי שאסיר בטחוני עולה ביגוד+אוכל+מיטה+משכורת+מים+דיור=סכום כסף רב
בעוד קליע 9מ"מ עולה מספר שקלים

בואו נחסוך כסף
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 17-07-2009, 09:42

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ishaicohen שמתחילה ב "לא המחיר הוא הבעיה עד כמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ishaicohen
עד כמה שזה עצוב צריך להבין שהחמאס לא ירוויח כלום משחרור שליט
לחמאס לא אכפת מהאנשים שלו שיושבים בכלא

החמאס ירוויח המון משחרור שליט. כל טרוריסט שישוחרר יחזק את מעמדו של החמאס בזירה העזתית ובזירה הערבית בכלל. החמאס יבוא לאנשים ויגיד להם: "כל מה שסבלתם השתלם. שחררנו את האחים מהאוייב הציוני". זה גם ישמש ככלי לתעמולה הערבית של ארגוני הטרור שטוענים שהישגים מישראל משיגים בכח ולכן כל פעולה מוצלחת נגדנו צריך לשכפל.

אני בעד החוק של דנון כי מדובר בגביית מחיר מהחמאס מבלי לבזבז עליו כדור אחד. האוכלוסייה בעזה תסבול מהניתוק מיקיריהם הטרוריסטים כמו שהאוכלוסיה שלנו סובלת מהניתוק מגלעד.

למנוע מאנשי חמאס ביקורים של משפחות זה סביר לחלוטין (ואפילו גאוני בפשטותו) לאור העובדה שאנחנו עומדים מול יריב שנוקט צעדים שאינם אנושיים ברמה הבסיסית ביותר.

ישן 17-07-2009, 09:54
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=ishaicohen]עד כמה שזה..."

אצל החמאס זה win win

אבל אתה לא שם לב שכל הזמן החמאס יוצא בהצהרה שהעסקה על שחרור שליט נכשלה בגלל ישראל?

האם זה באמת נכון?
אולי הוא סתם רוצה להראות לישראל שגלעד שליט לא חוזר בגלל הממשל הנוכחי

זהו ארגון טרור, ותו לא
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 17-07-2009, 08:02

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "הממ.."

כלומר אתה באמת מאמין שאם משפחות האסירים לא יוכלו לבקר את אסירי החמאס זה לא ישפיע. הם לא יפעילו לחץ על החמאס.

יש פה הזדמנות לא רק להפעיל לחץ לשיחרור גלעד אלא גם לערער את המוטיבציה של החמאס לבצע חטיפות ואתה חושב שזה זניח. מעניין מה תחשוב כשאתה זה שיהיה בידיים שלהם.
אז לאן אתה יוצא לבלות בערב או שהחלטת להישאר בבית לערב שקט? אני שואל כי לגלעד שליט אין את הפריבילגיה להתלבט כמוך וכי ראש הממשלה "הימני" שלנו כנראה חושב כמוך.

נתניהו הגיע להסכמה למדינה פלסטינית ולדאגה לאסירי החמאס בבערך 100 יום. תדמיינו לאן הוא יגיע בעוד 100 יום. אולי הוא יקים דוכני נשיקות במקום מחסומים. האכזריות היחידה שנתניהו יודע לגלות היא למשלמי המיסים הישראלים. כנראה שאם היינו עושים מהומות כמו אסירי חמאס הוא היה חושב פעמיים.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 17-07-2009 בשעה 08:04.
ישן 17-07-2009, 08:52
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
שאפו על התגובה ההומאנית שלך!
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הוא כפי הניראה יודע מה שאנחנו איננו יודעים"

נודע לי זה עתה שאתה תומך במחבלי החמאס.
אני ממשך מעריך את המחשבה ההומאנית, באמת ובתמים.
אתה צודק בהחלט, אוכלוסייה של עשרת אלפים איש נאנקת ונמקה בבתי הכלא בישראל, מאלה הנחשבים לגרועים ביותר בעולם ה(מ)ערבי.
ממקור ראשון שמעתי על אופיים של בתי הכלא בישראל

עשרות מחבלים מושלכים לחדרים, ללא מיזוג אוויר, ללא מיים, תאורה בקושי רב שגורמת לנזק בלתי הפיך לעיניים של אותם אומללים המסתובבים בלויי סחבות בתוך סרחון מתמיד בתאים המחניקים הללו.

אותם אסירים שאינם זכאים לביקורי קרוביהם, משוועים לביקורים הללו וקרוביהם מהלכים מרוטי עיניים ועצבים שלא טיפת מידע על יקיריהם.

האסירים הללו אינם זכאים לקשר עם העולם החיצוני ואין בידיהם כל מקורות מידע על הקורה סביבם. אינם רשאים לקרוא, אינם רשאים לשמוע רדיו או לצפות בטלוויזיה והעונשים המוטלים עליהם בגין הפרות משמעת מהחמורות בעולם. האסירים הללו אינם זכאים לכתוב מכתב ולו אחד ליקיריהם. אינם זכאים לחבילה.
בניגוד לבתי הכלא בשאר העולם, הרואים בבתי הכלא אפשרות לסייע בשיקומם מחדש בחברה, בתי הכלא בישראל אינם מאפשרים לאסירים הללו ללמוד מקצוע, להתפתח מבחינה אקדמאית ואף ידוע על אסירים שבקשתם ללימוד באוניברסיטה הפתוחה נדחו על הסף.

ארגונים מהעולם המבקשים לפגוש בהם פנים מול פנים אינם רשאים ואף חברי כנסת המתעניינים בשלומם אינם רשאים לקיים איתם דיאלוג שוטף בכלא.

תאי הצינוק מלאים באסירים שהמרו את פי סוהריהם.

אם זכה אסיר להשתחרר מהכלא הנורא ביותר, ניתן סוף סוף להוודע אל הזוועות שעבר בכלא , העינויים וההשפלות.

אלה הם האסירים התמימים, אבירי החופש ולוחמי החרות שאתה מגונן עליהם.

COLOR=Red]חזק וברוך, המשך בדרכך עד לפיגוע הבא.[/COLOR][
ישן 17-07-2009, 09:54

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הוא כפי הניראה יודע מה שאנחנו איננו יודעים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
שיקולי נתניהו, בנושא זה ראויים - מדוע לעורר "שדים", שלא לצורך ושלא יועילו, על פי שקול דעתו, כהוא זה לקידום שחרורו של גלעד.

אורי מנגח אותי מידי פעם שאני מגדיר את עצמי "מרכז-שמאל" ולא "שמאל". הוא טוען שאין הבדל או שבכלל אין דבר כזה "מרכז-שמאל".

אנשים כמוך גורמים לי להמנע מלהגדיר את עצמי כ"שמאל". הדעות שלכם מהולות בחרדה ופחד. אני לא רואה סתירה בין לשאוף לשלום תוך נכונות לעשיית ויתורים קשים לבין לכסאח לאוייבים שלנו את הצורה כשזה מתבקש. האוייב שלי תמיד צריך לדעת שהיד שלי שמושתת לשלום יכולה ברגע להפוך לאגרוף שירסק לו את הפרצוף.

זה לא מובן לי איך מישהו (ובטח ראש ממשלה שכאילו מהימין) יכול לחשוב שלמנוע ביקורי משפחות מאסירים שמשוייכים לארגון שמחזיק בשבוי שלנו תוך התעלמות בוטה מערך של אנושיות בסיסית זה דבר מוטעה כשהבסיס להנחה הזו היא שאחת התוצאות תהיה אסירים עצבניים במיוחד.

אתם קולטים את האבסורד ??? לממשלה הנוכחית אין בעיה לעצבן את כל העולם בנושא ההתנחלויות אבל חס וחלילה מלהכעיס את אסירי החמאס כשזה נוגע לגלעד שליט.

ישן 18-07-2009, 04:29
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לעולם לא קראתי לברוח - אתה פשוט בורח מן המציאות
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "עמדת כח?"

חי בעולם הזוי, שאינו רואה מעבר לאפו הקצר. לא לעולם נוכל לשלוט על מליוני פלסטינאים, מבלי לתת להם זכויות - תושב תחילה ואזרחות מאוחר יותר. זה מה שיקרה במדינת ישראל ה"גדולה". קיומה של מדינת ישראל "גדולה", היא גישה פחדנית ואי האמונה ביכולת מדינת ישראל להגן על עצמה.

אני ממליץ לייצב את גבולות מדינת ישראל, בהתבסס על כוחותינו ובמיוחד מוחותינו, להשיג רגיעה עם שכנינו. זאת מבלי להכיל בתוך מדינת ישראל מליוני פלסטינאים - שאם נרצה או לטא נרצה, ישנו את אופי המדינה מהקצה אל הקצה.

נכון שהמשימה קשה, השכנים קשים יותר. אבל, אם לא נעשה זאת סופנו רשום על הקיר ועיניך טחו מראות
ישן 18-07-2009, 15:02
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
שוב, אתה לא מחדש דבר
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לעולם לא קראתי לברוח - אתה פשוט בורח מן המציאות"

אתה אומר כי לא ניתן לשלוט על מליוני פלסטינאים. אך האם כשנתכנס לתוך ישראל ונברח (אין שום הגדרה אחרת - אלו אדמות שהאויב איבד במלחמה שהוא כפה עלינו. לפי כל חוק בינ"ל הן שלנו). מדבריך עלי להבין כי אתה נגד זכות השיבה. ומה תעשה כשידרשו אותן כי הרי וויתרנו כבר על הכל. במה תתמקח איתם? בסיסמאות? ואני לא טוען כי ישראל לא תוכל להגן על עצמה. אבל הרבה יותר קל וזול להגן על עצמה עם איו"ש מאשר בלי. היישובים הללו מהווים חומה ומגדל של שנות האלפיים. כמובן לא לגביך. ציוני אמיתי כמוך מתחיל להעלות קצף בזווית הפה אם משווים את ה"משיחיסטיים" לאותם ציוני אמת. כשניסוג - יהיה תירוץ אחר לטרור. מה תעשה כשאף מטוס לא יסכים לנחות בנתב"ג בגלל טילי כתף? אני כבר יכול לשמוע קריאתך הנרגשת לחזור ולשוט בספינות כמו אותם ציוני אמת מה"חומה ומגדל" המקוריים. אנשים כמוך לעולם לא אומרים "עד כאן. מפה אני לא זז". הרי תמיד היה לערבים תירוץ לשחוט יהודים. הבעייה היא שעד 67 וה"כיבוש" לא היה מי שקיבל את התירוצים הללו בצד שלנו. עכשיו יש להם אותך ושכמותך - אלו שבאמת יביאו לחורבנה של המדינה. אתה ולא אני זה שיסכים לקבל מליוני "פליטים" לצורך "שלום הכי סופי", שדרישתו תגובה במעשי טרור, אופס, סליחה, "מעשי משובה". ואז אתה תנסה לשכנע את כולנו כי עלינו לקבל אותם כי אנחנו "חזקים" וכל אלו שעיניים בראשם הם "חלשים" ו"מנסים להלך עלינו אימים".

ישן 19-07-2009, 09:25

אז ירצו - ואם ימשיכו במעשי נסיונות הרצח כוחות הבטחון יבלמו אותם
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה הגבולות האלה שאתה מדבר..."

אבל, זוהי לא התזה שלי - כל עוד לא יובטח בטחונה של מדינת ישראל, לא יעשה כל צעד העשוי לסכן אותה.

כפי שחזרתי וכתבתי אם וכאשר יושג הסכם כל שהוא הוא יבוצע בשלבים. בכל שלב תבחן התוצאה ואם הטרור ימשך אין להמשיך בשלב הבא. הפסקת הטרור הוא הנושא הקריטי בכל תהליך.

באשר לגבולות הקבע. כל בר בי רב יודע שהגבולות המדוייקים יקבעו אך ורק במו"מ ע"י אנשים הבקיאים בנושאי הבטחון, החוץ, הכלכלה, המשפטים וכו'. לא כל אחד, כולל עבדכם, מסוגל לשרטט קווים ש"יחזיקו מים". לא ראיתי מבין כל התוקפים אותי, משהו המציע תוכנית חליפית ו/או משרטט מפות. גישה אחת כוללנית אומרת למעשה - השארת המצב הקיים. כל ההתפתלויות של ללכת עם ולהרגיש בלי לא תעזורנה. ללא מדינה עם רציפות לא תהיה כל רגיעה ונמשיך להתגולל בבוץ הדמים. עד לאותו רגע של התפקחות והתפכחות של שני הצדדים ועד אז חבל על כל קרבן.

באופן גס על פי השקפתי, לאור העובדות הקיימות בשטח, מדינת ישראל תכלול בתוכה כ- 3% עד 6% מהשטח המצוי מזרחית לקו הירוק והכולל את היישובים הצמודים לו כמו: אלפי מנשה,אלקנה,מודיעין עילית, גוש עציון והשכונות המאוכלסות ישראלים בירושלים (נושא ירושלים מאד מורכב - אבל גם שם אני מאמין שניתן יהיה למצוא פתרונות.
גורלם של קרני שומרון, קדומים, אריאל ואפרת יקבעו בהמהלך מו"מ.

פנוי בקעת הירדן כמו גם פנוי נקודות בקורת הגבולות יעשה בשלב מאוחר יותר ( לא פחות מ- 20 שנה לאחר השגת יציבות מלאה באזור)

להזכיר לכולכם לא אני זה המקבל החלטות - אפילו אין לי גישה לראש הממשלה על מנת ליעץ לו.
אני תמיד אתמוך בכל ממשלה, שתלך בכוון הנכון לטעמי, בכוון שימתן את המתיחות, אפילו תוך כדי לקיחת סיכונים מחושבים. יחד עם זאת חייבים לשמר את כוחו של צה"ל וכוחות הבטחון, שיוכלו להגיב, במהירות, ביעילות ובתקיפות, כנג מי שפועלים נגדינו.

נדמה לי שהעיסוק בנושא נכנס ללופ ואין לא כוונה להמשיך בו - אפילו אם אואשם מ"בריחה" ומחוסר אפשרות למתן תשובה.
ישן 19-07-2009, 09:39
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אז ירצו - ואם ימשיכו במעשי נסיונות הרצח כוחות הבטחון יבלמו אותם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אבל, זוהי לא התזה שלי - כל עוד לא יובטח בטחונה של מדינת ישראל, לא יעשה כל צעד העשוי לסכן אותה.

כפי שחזרתי וכתבתי אם וכאשר יושג הסכם כל שהוא הוא יבוצע בשלבים. בכל שלב תבחן התוצאה ואם הטרור ימשך אין להמשיך בשלב הבא. הפסקת הטרור הוא הנושא הקריטי בכל תהליך.

אם יושג הסכם כלשהו ?
ואיך אתה מגדיר את אסון אוסלו ?

הינו בסרט הזה, הסכמים למכביר, וכאשר נדרש מילוי צעד הראשון מהאוייב הם לא עמדו בו,
ואתם ( השמאלנים ) לא תמכתם במדינת ישראל לעצור את ההתקדמות עד שהאוייב ימלא את חלקו.

בכל שלב תבחן התוצאה ?
מבחן אסון אוסלו ? הטרור וההרג חגגו בישראל.

שקרים אתה מוכר אדוני, קודם שנראה תמיכתך הבלתי מתפשרת במדינת ישראל בדרישה מהאוייב להוכיח שכוונתו ורצונו שלום.
ישן 20-07-2009, 08:13

אכן הסכם אוסלו תקוע - אבל הוא משמש בסיס לכל המשך
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "[QUOTE=ישראל היפה]רצוי גם..."

שלא לדבר על רבים מסעיפיו המתקיימים עד עצם היום הזה ושום ממשלה לא העזה לבטלו.

מי ששכח הסכם אוסלו סלל את הדרך להסכם השלום עם ירדן ולהפשרת יחסים עם מדינות ערב נוספות.

עד כה אף ממשלה לא בטלה את ההסכם ודורשת את קיומו (אולי בוורסיות שונות) על פי המתווה שנקבע.

מה שלא נשמר בהסכם הם שלביי בצועו. ישראל לא הקפידה שלא להמשיך לפעול על פיו, טרם ימלאו הפלסטינאים את חלקם בהסכם, במיוחד בהקשר לטרור. זה קרה דוקא ע"י ממשלות ימין, אשר מצד אחד וויתרו לכאורה אבל מהצד השני המשיכו בבניה ובהתנחלות - מה ששבש ומשבש את האפשרות להשגת הסכם ולקבוע גבולות מדינת ישראל, באופן שיקנו לנו בטחון מירבי, פתוח ושגשוג.
ישן 17-07-2009, 14:26
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=ישראל היפה]שיקולי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
אני לא רואה סתירה בין לשאוף לשלום תוך נכונות לעשיית ויתורים קשים לבין לכסאח לאוייבים שלנו את הצורה כשזה מתבקש. האוייב שלי תמיד צריך לדעת שהיד שלי שמושתת לשלום יכולה ברגע להפוך לאגרוף שירסק לו את הפרצוף.

*גם אני תוהה לפעמים למה הצירוף שתארת פה נדיר כל כך. ממשל אובמה למשל עדיף בעיני על ממשל בוש בכמעט כל פרמטר אזרחי, אחריות כלכלית, שלטון חוק, איזון בין דת למדינה, איזון בין זכויות אזרח וצרכי בטחון, אחריות סביבתית וכו׳. עדיין, כשמדובר בהתדיינות עם אוייבים, וגם פה ברור לי שמדיניות בוש בעירק, אירן, צפ״ק ומול רוסיה וסין לא הייתה הצלחה גדולה ושדיאלוג הוא בהחלט אופציה שצריך לנסות, למה לעשות זאת מעמדה שמשדרת חולשה וחוסר נכונות לגבות קוים אדומים במעשים? כפי שכתבת פה בהודעה אחרת שלך הלוואי שמנהיגי הימין יתחילו לחשוב בצורה מעשית יותר כי יש אכן סיכוי שהם יוכלו להשיג יותר במו״מ (בלי שום קשר להקנטות השמאל האידיוטיות בנוסח ״אמרנו לכם שביבי יתקפל&#1524.

אולי זה לא קורה כי זה פשוט נוגד את הטבע האנושי. אולי הנכונות להתפשר ולראות את צרכי הצד השני באמת פוגעת בנחישות וביכולת לעמוד על שלך. אולי ברגע שמתחילים במסלול התפשרות והשלמה קשה לחזור בשעת הצורך ליד חזקה כי מפחדים לאבד את מה שכבר הושג ולצאת קרחים מכאן ומכאן שזה בערך מה שקרא עם הסכמי אוסלו, גם לא קיבלנו שום שלום והשלמה וגם נותרנו בעמדה גרועה בהרבה וללא יכולת להחזיר את הגלגל.

זה קצת כמו לחכות בתחנה כשהאוטובוס מבושש לבוא. ככל שמחכים יותר זמן כן גדלים החששות שאולי האוטובוס בכלל לא יגיע אבל הואיל וההשקעה בזמן גדלה הויתור עליה הופך קשה.*

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
אתם קולטים את האבסורד ??? לממשלה הנוכחית אין בעיה לעצבן את כל העולם בנושא ההתנחלויות אבל חס וחלילה מלהכעיס את אסירי החמאס כשזה נוגע לגלעד שליט.

יש בזה משהו, על פניו זה באמת טיפשי. אולי נתניהו ואנשיו יודעים משהו שאנחנו לא יודעים?

ישן 18-07-2009, 01:37
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני לא "מנגח". אני מביע דעתי...;)
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=ישראל היפה]שיקולי..."

אין מרכז שמאל, והעובדה שדן אוחז בעמדות כ"כ קיצוניות לשמאל, לא מעלה ולא מוריד מהעובדה שאלה
שמזהים עצמם כ"מרכז-שמאל", משתייכים למחנה השמאל גם הם (למרות שבהחלט לא לחלק הקיצוני
שלו). כשם שתומך ליכוד ותומך כהנא חי נמצאים באותו מחנה, כך גם אתה וגם דן יכולים להימצא באותו
מחנה.

בנוגע לנושא האשכול אין לי מה להגיד להגנתו של ראה"מ ואנשיו. אם הם מנסים לטרפד הצעת חוק
שתפגע בתנאי הכליאה של מחבלים הכלואים בארץ (גם ללא קשר לגלעד, צריך לעשות סוף לקייטנה
שמתנהלת בתוך מתקני הכליאה שלנו - העובדה שהחמרת תנאי הכליאה היא גם בעלת משמעות לעניינו
של גלעד, רק מגבירה את הצורך ביצוע דחוף של במהלך שכזה), הרי שזה מעשה שיש לגנותו.

אני מניח, עם זאת, שאתה מודע לכך, שאחת הבעיות הגדולות שלנו בעניין שחרורו של גלעד, היא שיש
לנו כאן שותפה קואליציונית ש-כ-ל בכיריה, עוד בממשלה הקודמת, קראו "לשלם כל מחיר" בתמורה
לשחרור גלעד, ובכך הפכו את המו"מ עם חמא"ס, לסוג של בזאר מיוחד במינו, כשבצד האחד עומד
סוחר ממולח - ובצד השני עומד אוויל משריש שצועק "יש לי כאן המון כסף, ואני מתכוון לתת לך את כולו
בתמורה לסחורה"...
כל התבטאות מטומטמת של פואד על "הצורך לשלם את המחיר" רק מעלה את המחיר, ומגדילה את
הרחש-בחש בקרב המחבלים הכלואים, ש"עוד קצת מאמץ - וכוווווווווווולם חוזרים הביתה"...

בקיצור, ההתנהלות מול חמא"ס היא כשל רב-מפלגתי. אני יודע שראוי להאשים את ביבי בהכל,
ומהדרין יציינו שהוא מזיע/אוכל-נקניקיות/לחיץ/סחיט/לא-למד-את-הלקח/ראוי-להוסיף-גם-קללה-כלפי-אשתו -
אבל מה לעשות שהבעיה הזו של עסקאות שבויים אסוניות זה דבר שהחל לפניו, כמו גם תנאי הכליאה
הבזיוניים של מחבלים. הוא לא יכול להתנקות מאחריות על שאינו מ-ש-נ-ה את הנוהגים הנפסדים
ההם, אבל לטעון כאילו שהוא הסיבה למצב הנוכחי, מקביל להאשמתו בכשלון מרד בר כוכבא...
ישן 17-07-2009, 19:02
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני שמח שתרמתי ללשונך הדלה מילה חדשה"

אני מודה לך מקרב הלב על הנחלת הספה העברית להדיוטות.
מבטיח לך שלא אוכל לעמוד מול צחות הלשון ויפי הביטויים ההומאנטיריים שאתה שופה.

רק אילו היה לך יותר מה שנקרא בשפת הדיוטות Common sense היית פשוט צריך להוריד את המילה מחבלי חמאס ולשרבב את המילה גלעד שליט. ואז לצחי לשון כמוך היה מסתדר העניין.
אלא מה , מה שמדליק ישראלים יפים כמוך, לעומת עמך מכוער כמונו, הוא שאתם מוצאים תמיד את הבמה לצאת בהכרזות הומאניטריות.

יש לנו דבר משותף אחד, שנינו לא נמנים על אוהביו הגדולים של ביבי בלשון המעטה ואני את זה צפיתי (למרות שאני גורס כי נבואה נתנה רק לשוטים, או להדיוטות). לי היה ברור שביבי לא החליף את עורו ומחלצותיו וברגע שגוזזים לשמשון הגיבור הזה את שערו, מגלים את האיש במערומיו.
כל מה שהבטיח - הפר, ויש עדיין חסידים שוטים שנוהים אחריו.
אבל בניגוד לך - דעותי בנושא היפיפות ידועות ואינני מסתיר אותן.
ישן 17-07-2009, 15:20
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
למי אתה מתכוון? אולמרט? שרון?
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "האל ש"אכזב" - כמה ייחלו כאן ל"המלכתו""

שרון ניסה והצליח לחמוק מכתבי אישום חמורים מאד בכמה וכמה פרשיות - ודי להיזכר בציטוט, שהופיע באחת החתימות פה בפורום: "הגשת כתב אישום תביא, מן הסתם, לחילופי שלטון ולכך תהיה השפעה דרמטית על המדיניות". אולמרט ראה כי טוב וניסה לעשות אותו דבר, אולם לא הספיק לבצע את ה"התכנסות", שכן הערבים הרעים הללו קילקלו לו את כל התוכניות עם מלחמת לבנון השנייה וכל הקסאמים מרצועת עזה. לגבי הצעת החוק, אני סבור שלאחרונה חלו כמה התפתחויות, שראה"מ יודע עליהן הרבה יותר מאיתנו ואולי גם מאותו ח"כ נכבד - מגיש הצעת החוק, שמחייבות זהירות ואולי ראה"מ פשוט מנסה להשיג קלף מיקוח מול החמא"ס בדמות "אם-לא-תתעשתו-ותפתחו-במו"מ-רציני-נעביר-החוק".

ישן 18-07-2009, 01:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

דן, עזוב הדיוטות. הגיע הזמן לחזור אל השאלה הקבועה כלפיך. מהם גבולות הקבע שלך?
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "האל ש"אכזב" - כמה ייחלו כאן ל"המלכתו""

איפה דן שלנו היה קובע את הקו האדום שלו, שמעבר לו - לא מוותרים על מ"מ. אנא כתוב במפורט ככל
האפשר, וכתוב ב-ד-י-ו-ק מהם היישובים שבעיניך חייבים להכלל בתוך ישראל (אנא גם פרט כיצד תיצור
רצף טריטוריאלי בינפ לבין ישראל).

אחרי שתיתן כאן את ראייתך הלא-הזוייה-בעליל, ניתן יהיה להמשיך בדיון נינוח אודות העובדה שלמרות
התיאוריות המשעשעות שלך, בכ"ז חשדות בפלילים היו הדבר היחיד שהביא לעקירת יישובים בתוך
א"י (הניסיון שלך לצרף את בגין למחנה השמאל הוא אמין בערך כמו הסיפורים שלך טרם מלחמת לבנון2
על השקט הנפלא שהביאה הנסיגה...).
ישן 18-07-2009, 04:19

כבר הסברתי לך עשרות פעמים-אין אני משרטט מפות
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "דן, עזוב הדיוטות. הגיע הזמן לחזור אל השאלה הקבועה כלפיך. מהם גבולות הקבע שלך?"

עבור זה קיימים מומחים המצויים בכל הפרטים. בכל מקרה, גבולות הקבע תקבענה בהסכם ורק על פי ההסכם ישורטטו הגבולות. בגדול כתבתי את מחשבותי בנושא ואין לי כל כוונה להוסיף על מה שכתבתי.

אגב אינני זוכר שראיתי איזו הצעה שלך באשר לגבולות המקובלים עליך - מלבד התנגדות נחרצת למתווה הכללי אותו אני מתאר. אם הגבול הוא הירדן - הכל ברור אם לא, אנא ממך הצג אפילו בגדול אפילו בעקרונות.

אתה שב ולועס נושאים ישנים, שכבר נדונו רבות ואין לי כל כוונה לחזור להתחלה. אכן הנסיגה מלבנון הביאה לשקט ופריחה לאזור ואלמלא רשלנותנו היא הייתה נמשכת עוד שנים רבות. אתה פשוט לא הכרת את הכאוס ששרר באזור, את התרוקנותו והתייבשותו, בתקופה שצה"ל ישב בדרום לבנון.
כאן תבוא בודאי פרשנותך הזדונית, שממנה ישתמע כאילו, שאני טוען, שאנחנו גרמנו/יזמנו את מלחמת לבנון השניה.לא ולא - החיזבאאללה הוא זה שהתחמש, התכונן וחיכה להזדמנות תקיפה. אנחנו לא היינו ערים מספיק, מלהמנע ל"הכנס למלכודת" ותגובותינו לא היו פרופורציונאליות. במקרה החטיפה הראשון פעלנו (בגלל השמאל כמובן) מעט מדי וקל מדי ובמקרה השני רצנו ריצת אמוק, בשליפה מן המותן ללא מחשבה על התוצאות.
ישן 18-07-2009, 10:05
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כרגיל אתה מתחמק - הסיבה היא, כמובן, ש-א-י-ן ל-ך- ק-ו א-ד-ו-ם
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כבר הסברתי לך עשרות פעמים-אין אני משרטט מפות"

אין מקום שלא תהיה מוכן לוותר עליו תמורת פיסת נייר קדושה, וכל הגידופים וכל הקללות וכל הסיסמאות
לא יסתירו עובדה מצערת זו.
לו הייתה לך עמדה על מה אסור לוותר - לא היית צריך "מומחים" שיקבעו לך עמדה זו...

השטויות שלך על "ישראל הגדולה", שלקוחות ישירות מהתעמולה הערבית של שנות ה60 (אני מחכה
שתכנה אותנו "ישראל לכאורה", ואז נדע סופית שאכן תמיכתך בצד השני היא מלאה ומוחלטת...), נראות
מעוררות רחמים יותר מאי-פעם - "ישראל הגדולה", נמצאת על גבולו של נתב"ג, צמוד לכביש 6, לכביש
1, לקצה המזרחי של גוש דן.
"ישראל הגדולה" ניתנת לחצייה לכל רוחבה, בפחות מ45 דקות (אם אין פקקים בין גלילות לקסם...). אכן
"גדולה".

דן, נסה לענות בלי תעמולה - מהו הקו האדום שלך. מהי המפםה ש-א-ת-ה היית מצייר (כן, כן, אתה
לא מומחה - אללה ידע זאת, וגם אנחנו - אבל נסה בכ"ז להדהים אותנו עם הבעת דיעה עניינית...).
ישן 18-07-2009, 11:47

כרגיל אתה מעוות ומתחמק מתשובה
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כרגיל אתה מתחמק - הסיבה היא, כמובן, ש-א-י-ן ל-ך- ק-ו א-ד-ו-ם"

אתה יודע היטב שאני משתמש במונח "ישראל הגדולה" לאותה ישראל המצויה בחלומם ההזוי (אולי גם שלך עד שלא תגדיר אחרת), השואפים למדינת ישראל על פי הבטחת אלוהה או לפחות מדינה המשתרעת על כל ארץ ישראל שממערב לנהר הירדן.

כל הפחדים שלך מיצוב גבול בטוח ולא על בסיס נייר, אלא מהותי, הם פחדי שוא. היום לא צריך לראות בכנון ישיר את נתב"ג או את כביש 6 על מנת לפגע בו - גם גבולות ההבטחה אינם מספיקים על מנת לגונן עלינו.

תפסיק לזרוע פחדים מדומים, תאמין בכוחותיה של מדינת ישראל וביציבותה באזור. את חוסנינו הוכחנו ולא רק פעם אחת. הגיע הזמן להוכיח גם את תבונתנו. אנחנו פה ואיש לא יגרשנו.
ישן 18-07-2009, 12:43

מי אומר לוותר לפני שיהיה הסדר מבטיח בפועל יציבות
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כלי הנשק בהם השתמשו החיזבאללה..."

כל הסדר חייב להיות בעל אופי הדדי. לא כמו שנהג נתניהו ה"ראשון" והמשיך "למסור" שטחים ללא כל תמורה. ההקפדה על השלבים, על משך כל פעולה ושהות מספקת לבחינת תוצאות הוא לב הענין.

אינני חפץ לחזור על דברי העבר. אבל, מי שיפשפש במכתבי הקודמים, יוכל לראות שהמהלך להתייצבות על גבולות הקבע הוא מהלך ממושך העשוי לקחת שנים. אני גם כתבתי שפקוח על גבולות הכניסה לישות שתקום (אם ?), יהיה בידי מדינת ישראל שנים רבות - כמו גם פנוי בקעת הירדן, שיעשה אך ורק לאחר שתושג יציבות מלאה.

נכון שאינני מתחיל כל תגובה או כל מכתב מא' אבל הא' ברור מאליו. לא יושג כל הסדר ו/או כל שלום עד שלא תהיה יציבות, לא ימשך הטרור נגדינו, ההסתה הפרועה תפסק. הפחדים של חלק מהכותבים אפילו מחשיבה בכוון זה אינה במקומה. אני יותר מהרבה אחרים רוצה להבטיח את קיומה של מדינת ישראל בטחונה ושגשוגה. יותר מדי פעלתי בחיי למען זה על מנת שאתן להישיגינו לברוח מבין אצבעותינו. תהיו ראליים ותפסיקו מחזיונות שוא הן לא תביאונו אל המנוחה ואל הנחלה.
ישן 18-07-2009, 13:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

דן, די להתפתל. המושג שלך "ישראל הגדולה", מדבר על כל ממה שמעבר לקו הירוק הקדוש שלך...
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כרגיל אתה מעוות ומתחמק מתשובה"

אתה יכול להמשיך לא לענות לשאלה (למרות שלכולנו ברור שהסיבה היא שפשוט א-י-ן לך קו אדום ואתה
ת-מ-י-ד תתמוך בעוד נסיגות, עוד מסירת נשק בתקווה שאולי מתישהו בעתיד יקרה נס והצד השני יחליט
לכבד את פיסות הנייר שאתה זובח להן מדי יום...), אבל כשתסלף - לפחות עשה זאת בתבונה.
"ישראל הגדולה", המופיעה בטקסטים שלך אינה מן הפרת ועד לנילוס - אלא כל מה שנמצא מזרחה
לכפר סבא, צפונה, דרומה ומזרחה למערב י-ם, מעט מזרחה לנתניה, מעט דרומה לעפולה, מעט צפונית
מזרחית לב"ש, וממש מרחק של זריקת אבן משדרות.
בקיצור, דן, "ישראל הגדולה" שלך, היא בסה"כ כל מה שנמצא 0.0000000001 מ"מ מעבר לקו הירוק,
איפה שהוא לא נמצא...
ישן 18-07-2009, 14:10

מדוע להשיב לך - הרי אתה אינך מנסה לקרוא ומעוות כל מסר
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "דן, די להתפתל. המושג שלך "ישראל הגדולה", מדבר על כל ממה שמעבר לקו הירוק הקדוש שלך..."

זה בדיוק מה שכתבתי:
"אתה יודע היטב שאני משתמש במונח "ישראל הגדולה" לאותה ישראל המצויה בחלומם ההזוי (אולי גם שלך עד שלא תגדיר אחרת), השואפים למדינת ישראל על פי הבטחת אלוהה או לפחות מדינה המשתרעת על כל ארץ ישראל שממערב לנהר הירדן."

ועוד יגידו לי שאינך משתמש בשיטות של משטרים אפלים, שהס מלהזכיר את שמם, החושבים שאם משקרים ומעוותים פעמים רבות השקר הופך לאמת.

על מנת שלא תייחס למלותי פרוש לא נכון הס מלהזכיר = אסור לדבר על כך ,ללא שום כוונה אחרת סמויה או גלויה.

ישן 18-07-2009, 14:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

עליך להבין שגם אם תשווה אותי לנאצי (ברמז או בגלוי), אני אמשיך לחכות לתשובה עניינית...
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מדוע להשיב לך - הרי אתה אינך מנסה לקרוא ומעוות כל מסר"

אין מה לעשות - אתה תמשיך לכתוב מושגים חסרי-משמעות ומופשטים, ואני אמשיך להצביע על
ההתפתלויות בכל פעם שתתחמק מלענות לעניין (מה שכרגע מהווה בדיוק 100% מהתוכן שלך).

אני עדיין מחכה למפה שלך שמסבירה איזה יישובים מאותה אימפריית ענק שמצוייה במזרח גוש-דן
בירושלים רבתי, אתה מוכן לכלול במדינת כל-אזרחיה שאתה מטיף לייסודה פה...
אני עדיין מחכה לפירוט ה"מקורות" שיצביעו על זהות היישובים שאתה חושב שיש להמשיך לבנות בהם.

השוואות לנאצים, קללות, חרפות ויגדופים - לא ישנו דבר. אני אמשיך לצפות לתשובה עניינית. אני עדיין
לא התייאשתי שמתישהו תנסה להוציא מהמקלדת-מדקלמת-סיסמאות-השלומיזם שלך, גם משהו ענייני
ורלוונטי....
ישן 18-07-2009, 14:46

עוד שקר ועוד שקר וידיך עדין לא יבשו
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "עליך להבין שגם אם תשווה אותי לנאצי (ברמז או בגלוי), אני אמשיך לחכות לתשובה עניינית..."

אל תשליך עלי הגדרות שאתה בעוורונך תגרום להם ותביא למדינה לא של כל אזרחיה אלא למדינת פלסטין הגדולה - מן הנהר (נהר הירדן) ועד לים ואולי בהמשך תגשים את שאיפת ז'בוטינסקי לשתי גדות לירדן - זו פלסטין וזו גם כן.

דרכי היא דרך ההיפרדות ושמירה על מדינת ישראל בשליטת ישראל, ברוח ישראל. מדינה שלכל יהודי (על פי הגדרתי) יהיה לו מקום. מדינה שתהיה דמוקרטית ומתייחסת גם לאזרחים שאין דם יהודי טהור זורם בעורקיהם.

בזאת סיימתי סבב זה של התכתבויות אתך - פשוט חבל להמשיך.

אולי בסבב הבא אכתוב בדיוק את ההיפך ממה שאני חושב ואז עוותך יעמיד את הכתוב על הרגליים ויעקב אחר מחשבותי ודעותי האמיתיות.
ישן 18-07-2009, 14:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מסך עשן חסר תוחלת. עדיין לא כתבת מהו הגבול שאתה רואה כקו אדום לנסיגה...
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "עוד שקר ועוד שקר וידיך עדין לא יבשו"

נסה פעם אחת לענות לעניין והדהם אותי עם תשובה רלוונטית. כל זמן שאתה מתחמק, אתה בסה"כ מחזק
את התחושה שאין לך דרך לצייר קווים אדומים במפה, כיוון שאין לך קווים אדומים (מעבר לקו החוף...).
מדינת ישראל שלך היא יצור אמורפי וחסר משמעות, עד שלא תגדיר אותו במלים ברורות (למשל, מהי
ההגדרה המעניינת של דן למושג "יהודי"; מהם הגבולות של אותה מדינה; מהי השפה של המדינה וכן
הלאה...).

בקיצור, דן, גם בריחה מדיון היא הצהרה - ואתה הצהרת כאן בענק שאתה לא מסוגל להגדיר את הגבולות
של המדינה הלא-יהודית שאתה רוצה שתקום כאן על חורבותיה של המדינה היהודית...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:17

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר