לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2009, 11:57
  OrenB09 OrenB09 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
שאלה על שרשור נתבים לפתרון בעיות קליטה

שלום,
יש לי נתב אלחוטי בממד, ואני מעוניין ששאר המחשבים בבית יקלטו שידור.
היות והנתב חייב להיות ממוקם בממד, חשבתי על שרשור נתבים, באופן הבא:

את הנתב האלחוטי מסוג SIEMENS SL2-141: להשאיר בממד. יש לו wireless repeater feature+ AP Mode
למקם נתב אלחוטי שישמש מגבר עם תמיכה ב Wireless Distribution System במיקום אחר בבית, לדוגמה נתב מסוג: Edimax BR6504N אשר ישדר למחשבים מחוץ לממד.

השאלה האם הכרטיס רשת בנייד המרוחק חייב גם לתמוך ב AP בכדי לדבר עם הנתב המשרשר? (Edimax BR6504N) או שרק 2 הנתבים חייבים לתמוך ב WDS?
הכרטיס רשת על הנייד שלי הינו: Gigabyte GN-WS50G (mini) PCI-E WLAN Card. האם לדעתם כל העסק אמור לעבוד?

אשמח גם להמלצה לנתב אלחוטי עד 400 ₪ עם חיבור פיזי לכבלים.
אשמח לתשובות
תודה אנשים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2009, 20:06
  hack2003 hack2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OrenB09 שמתחילה ב "שאלה על שרשור נתבים לפתרון בעיות קליטה"

אני אסביר לך קצת בשביל שתבין משהו.
בשביל לשרשר נתבים אתה לא צריך שנתב יהיה בעל אפשרות שהוא יהיה משרשר.
אתה צריך נתב\נקודת גישה אחת שאותה אתה רוצה לשרשר ועליה להוסיף נתב שמשמש כמשחרזר אות מהנתב המרכזי ואליו.
במידה ויש לך את נתב הסימנס הזה הוא תומך בטכנולוגית 802.11G ואם אתה רוצה לשחזר את האות שלו אתה פשוט צריך נקודת גישה(נתב לא תמיד יכיל את האופציה של נקודת גישה כמו שרשור ושחזור אות) שמתאימה לטכנולוגיה שלו בטווח קליטה אליו.
אם במקרה שלך תניח את נתב הסימנס בתוך הממ"ד ומחוץ לו את נתב ה 6504N האות שהנתב(שהוא גם נקודת גישה בשונה משל חברות אחרות) ישחזר את האות בטכנולוגית 802.11G ולא ינצל בכלל את טכנלוגית ה N של הנתב.
בכל מקרה במידה והיית רוצה לשרשר רשת N כרטיס הרשת שברשותך תומך בטכנולוגית 802.11G ולא בN ולכן לא היית יכול לנצל את יכולות המהירות והמרחק של טכנולוגית ה N.
במקרה שלך שיש לך נתב סימנס הייתי כבר קונה אקסס פוינט בטכנולוגית G כמו 6204WG או אקסס פוינט של לינקסיס ומגדיר אותם בתור משחזרי אות (REPEATER) ומניח אותם איזה 5 מטר מהממ"ד או מעבר לקיר של הממ"ד.

אמנם הרשת תנוע קצת שונה מאשר עם טכנולוגית ה WDS אבל אני לא חושב שאצלך יהיה בזה צורך ממשי.

במידה ואתה רוצה להקים רשת מבוססת טכנולוגית N אז אתה צריך גם לקנות כרטיס רשת אלחוטי לנייד הזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר