לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2009, 13:11
  La Mano De Dios La Mano De Dios אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.09
גיבוש עוקץ/לוט''ר מחזור נוב' 09 הקרוב

שלום לכולם ,
א' כל אשמח אם מישו יסביר לי מה ההבדל בין לוט''ר ולוט''ר אילת ? או שזה אותו הדבר ?

אוקיי אז ככה, יש לי חבר שלפני כשלושה שבועות פלוס מינוס היה לו גיבוש עוקץ , הוא סיים אותו אך לא התקבל... הוא אמר לי שהם התחילו 160 ומשו אנשים את הגיבוש , סיימו 85 והתקבלו 35 , שזה אחוז מאוד יפה יחסית למה שאומרים שנורא נורא קשה להתקבל לעוקץ... אז בנוגע לחבר שהיה בגיבוש , איפה כל איפה המקומות שאומרים ששמורים לנפילי טיס וכו' ? בתוך ה-35 שהתקבלו או בנוסף ? איך זה עובד... ? כי אם אתה נפיל שייטת או משו אז יש לך רק ראיון לא גיבוש נכון ? ככה מה שאומר שה-35 זה נטו חיילים שהתגייסו לכפיר ועברו... ?

דבר שני , גיבוש לוט''ר נפתח במחזור נוב' הקרוב , לא היה גיבוש ביולי , ולפי מה שהבנתי הגיבוש הוא של שניהם כלומר אותו גיבוש גם לעוקץ גם ללוט''ר לאנשים שהתגייסו לכפיר ויוצאים לגיבוש , ומי שמסיים אז אמרו לי שעוקץ בוחרים בן אדם , ואז לוטר יענו חלוקה של 1:1 ואם אני זוכר נכון אפשרי 3 לכל אחד מכל צוות , בקיצור אני מורעל אחושרמוטה עוקץ ויעשה הכל בשביל להגיע , אבל אמרו לי שיש שאלה בראיון שלאחר סיום הגיבוש : במידה ולא תתקבל לעוקץ היית מעוניין בלוט''ר ? אז אני בבעיה מה להגיד... אם אני אומר כן אני מפחד שישימו אותי שמה ולא בעוקץ , ואם אני אומר לו אני מפחד שיעיפו אותי לכפיר... עכשיו עוד שאלה מאוד מעניינית שהייתי שמח להעלות כאן : הוא אמר לי ששאלו אותו שאלה נחמדה : אם היו אומרים לך לבחור בין לוחם בכפיר לבין תפקיד בעוקץ אבל לא קרבי , מה היית בוחר ? ואז אם אתה אומר לוחם אז סבבה אתה רוצה קרבי אבל לא רוצה כל כך עוקץ , ואם אתה אומר תפקיד בעוקץ אך לא קרבי אומרים שאתה לא רוצה קרבי ככה שלא משנה מה אתה עונה זיינו אותך , יש כאן איזהשהו קאץ'?

תודה לעונים

נערך לאחרונה ע"י La Mano De Dios בתאריך 19-08-2009 בשעה 13:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2009, 13:33
  Shalev_C Shalev_C אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי La Mano De Dios שמתחילה ב "גיבוש עוקץ/לוט''ר מחזור נוב' 09 הקרוב"

לגבי השאלה הראשונה שלך, הבדל בין יחידות לוט"ר / לוט"ר אילת.

יחידת לוט"ר אילת זו יחידת מילואים שאמורה לתת מענה לפעולות טרור באזור אילת והבקעה
בזמן הקמת היחידה, הרעיון שעמד מאחורי הקמתה היה שבמקרה ויקרה תרחיש טרור כלשהו, עד שיגיעו יחידות
מובחרות מאזור מרכז הארץ, זה כבר עלול להיות מאוחר מידי. מגיעים ליחידה יוצאי יחידות מוחברות, רובאי 07 ומעלה
שגרים באזור אילת.

יחידת הלוט"ר זו יחידת הדרכה שמגיעים אליה אחרי גיבוש מחטיבת כפיר שאתה מתגייס אליה אוטוטו..
מי שמתקבל ליחידה מתוך חטיבת כפיר, עושה מסלול לוחם ומוכשר ברמת רובאי 07 ואחרי זה מתחיל את קורס
הלוט"ר כשבסופו הוא יהיה מש"ק לוט"ר ויהיה חלק מיחידת הדרכה שמדריכה את היחידות בצה"ל שזקוקות להדרכה
הזאת כחלק מהמסלול שלהן. אומרים שלפעמים המש"קי לוט"ר משתתפים במשימות, אבל זה בגדר שמועות..

נ.ב.
מספרים וכמויות של אנשים שהתקבלו לכל מיני מקומות ויחידות לא נראה לי שמותר לפרסם.
צנזר את המספרים האלה. עכשיו
ישן 20-08-2009, 12:34
  gza gza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי La Mano De Dios שמתחילה ב "גיבוש עוקץ/לוט''ר מחזור נוב' 09 הקרוב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי La Mano De Dios
שלום לכולם ,
א' כל אשמח אם מישו יסביר לי מה ההבדל בין לוט''ר ולוט''ר אילת ? או שזה אותו הדבר ?

אוקיי אז ככה, יש לי חבר שלפני כשלושה שבועות פלוס מינוס היה לו גיבוש עוקץ , הוא סיים אותו אך לא התקבל... הוא אמר לי שהם התחילו 160 ומשו אנשים את הגיבוש , סיימו 85 והתקבלו 35 , שזה אחוז מאוד יפה יחסית למה שאומרים שנורא נורא קשה להתקבל לעוקץ... אז בנוגע לחבר שהיה בגיבוש , איפה כל איפה המקומות שאומרים ששמורים לנפילי טיס וכו' ? בתוך ה-35 שהתקבלו או בנוסף ? איך זה עובד... ? כי אם אתה נפיל שייטת או משו אז יש לך רק ראיון לא גיבוש נכון ? ככה מה שאומר שה-35 זה נטו חיילים שהתגייסו לכפיר ועברו... ?

דבר שני , גיבוש לוט''ר נפתח במחזור נוב' הקרוב , לא היה גיבוש ביולי , ולפי מה שהבנתי הגיבוש הוא של שניהם כלומר אותו גיבוש גם לעוקץ גם ללוט''ר לאנשים שהתגייסו לכפיר ויוצאים לגיבוש , ומי שמסיים אז אמרו לי שעוקץ בוחרים בן אדם , ואז לוטר יענו חלוקה של 1:1 ואם אני זוכר נכון אפשרי 3 לכל אחד מכל צוות , בקיצור אני מורעל אחושרמוטה עוקץ ויעשה הכל בשביל להגיע , אבל אמרו לי שיש שאלה בראיון שלאחר סיום הגיבוש : במידה ולא תתקבל לעוקץ היית מעוניין בלוט''ר ? אז אני בבעיה מה להגיד... אם אני אומר כן אני מפחד שישימו אותי שמה ולא בעוקץ , ואם אני אומר לו אני מפחד שיעיפו אותי לכפיר... עכשיו עוד שאלה מאוד מעניינית שהייתי שמח להעלות כאן : הוא אמר לי ששאלו אותו שאלה נחמדה : אם היו אומרים לך לבחור בין לוחם בכפיר לבין תפקיד בעוקץ אבל לא קרבי , מה היית בוחר ? ואז אם אתה אומר לוחם אז סבבה אתה רוצה קרבי אבל לא רוצה כל כך עוקץ , ואם אתה אומר תפקיד בעוקץ אך לא קרבי אומרים שאתה לא רוצה קרבי ככה שלא משנה מה אתה עונה זיינו אותך , יש כאן איזהשהו קאץ'?

תודה לעונים

א) המספר שעברו את הגיבוש זה המספר שעשו את הגיבוש מן הסתם , אלה שבאים מראיונות הם באים בנוסף
ב)קודם כל אני לא בטוח אם נפתח בנוב 9 לוטר..בכל מקרה בראיון תגיד שאתה רוצה עוקץ ממש רוצה בלה בלה בלה בלה..אל תתבייש להגיד תכלס מה שאתה חושב בלי חארטות של מה יחשבו עליך
בקשר לדבר השני שאמרת..אין פה שום קאצ' ..ואני גם כמעט בטוח שלא שואלים את השאלות הדפוקות האלה אבל אני רק יכול להגיד לך שאני בתור מראיין הייתי רוצה לשמוע אותך אומר לוחם בכפיר..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר