לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2005, 08:13
  gEvEr gEvEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.02
עבודה חדשה ישנה, ועוד משהו שקצת מציק לי.

נתחיל עם העבודה,
העבודה הבאה היא הזמנה למסיבת שיחרור (מהצבא) של חבר טוב, אילוסטרציה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

את הנושא הבא אני רוצה להקדיש לרמה בפורום, אני לא רושם הודעות, אני גם לא מתחבר לפורום
בתקופה האחרונה, וזה מסיבות אישיות שאין לי זמן אני בצבא.. ויש לחץ.., ולא על זה באתי לדבר,
אני בא לדבר על הרמה בפורום, הרמה כאן ירדה בצורה משמעותית בתקופה האחרונה, הרבה אנשים
מוציאים חציי "עבודות" וזה דבר שאני לא רגיל לראות כאן, לפרש יצא שם טוב בשל רמה הגבוהה שמופגנת
כאן בעבודות ברמה גבוהה מאוד, אפילו מבני נוער... (הגיל לא משחק תפקיד), אבל בתקופה האחרונה
אנשים.. אתם לא עובדים בשביל ליצור דברים יפים ויצירתיים, תתחילו לחשוב יצירתי, תעשו דברים יותר
ברמה, אם זה בגימורים של העבודה, אם זה באלף ואחד דברים שכשאני רואה עבודות ברמה ממש נמוכה
אני מתבייש להגיב, אם אתם לא יודעים לעשות גימור טוב, אם זה ניקוי של פיקסלים שלא קשורים או סתם
טישטוש שלא במקום או סתם כל דבר שלא נראה טוב לעין, תלכו לקראות מדריכים, לא יודע מה.. אבל
תחפשו להשתפר, תחפשו להתקדם כי הרמה רק יורדת.

המכתב הזה הוא רק לשם בנייה של הקהילה והוא בא להעיר כאן כמה אנשים שעובדים בשביל להגיד
הנה עשיתי עוד עבודה לסטוק, אבל זה לא עובד ככה, צריך ליצור דברים איכותיים רק כך מתקדמים,
מקווה שהבנתם את המסר, שלכם אלירן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2005, 08:52
צלמית המשתמש של zvik
  zvik zvik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.04
שלח הודעה דרך MSN אל zvik
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gEvEr שמתחילה ב "עבודה חדשה ישנה, ועוד משהו שקצת מציק לי."

אני די מסכים איתך לגבי המכתב ואני תחת ההרגשה שרוב מי שלא נכנס לעניין הגרפיקה בצורה רצינית חושב שזה איזה מקצוע קל שהמטרה היחידה בו היא לעשות כסף...כי הרי הרבה עושים עיצובים שלא בהכרח מוכרים אבל זה לא העניין, העניין הוא כמו שציינת, הרמה.

אני לא מגיב הרבה גם כן כי די נדיר למצוא משהו שבהחלט מצא חן בעיניי.

בכל מקרה לגבי העבודה...ההזמנה יותר נכון.
לדעתי הדבר שהכי הפריע לי בעבודה זה שאין לבחור הזה כתפיים בכלל.

ושאלה לי אליך, פוטושופ או פריהנד?

ישן 02-04-2005, 19:01
צלמית המשתמש של Gomp
  משתמש זכר Gomp Gomp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.03
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי zvik שמתחילה ב "אני די מסכים איתך לגבי המכתב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zvik
אני די מסכים איתך לגבי המכתב ואני תחת ההרגשה שרוב מי שלא נכנס לעניין הגרפיקה בצורה רצינית חושב שזה איזה מקצוע קל שהמטרה היחידה בו היא לעשות כסף...כי הרי הרבה עושים עיצובים שלא בהכרח מוכרים אבל זה לא העניין, העניין הוא כמו שציינת, הרמה.

מסכים בקטע הזה עם שניכם לחלוטין, חברי הפורום לדעתי צריכים לקחת יוזמה כי בסופו של דבר צריך להבין שקהילה פועלת ומונעת ע"י המשתמשים עצמם ואם הם לא יפעלו בעזרת עשייה ושיפור הרמה ולמידה אז אני בטוח שבסופו של דבר נחזור לאותם תקופות יפות שכולנו זוכרים שבהן הפורום היה גדוש בעבודות טובות ומתמשים רבים שבאו להציג להגיב וללמוד.

בנוגע לעבודה/הזמנה , איור יפה מאד..
הצעה קטנה, משהו טיפשי אבל אני חושב שכדאי שתכופף קצת את הקש.
בנוגע לגוף, אני מבין את זה שלא רואים את הכתפיים בתנוחה הזאת אבל כאן משהו לא מסתדר כאילו הראש לא מחובר לגוף, נראה לי כדאי להוסיף מעט יותר צל על היד הימנית שלו (הצד השמאלי של העבודה) וגם להוסיף קצת צל חלש על החלק שאמור להיות הגוף, האזור שמתחת לכתפיים.

הזמנה יפה מאד..

ישן 05-04-2005, 20:10
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gEvEr שמתחילה ב "עבודה חדשה ישנה, ועוד משהו שקצת מציק לי."

אילוסטרציה יפה סך הכל, אנטומיות לא נכונות כל כך כמו שצביקה אמר לך, והוא צודק בזה. מה לעשות, גם שנשענים על סף הבריכה עדיין צריכים להיות זכר לכתפיים, גם אם זה ישיר וגם אם זה פוזיציה שונה של הידיים, בכל מקרה לכזה מצב הידיים לא יכולים להגיע. תנסה לקחת תמונת רפרנס ולבדוק את הפוזיציה המתאימה של הידיים והכתפיים.
יש אפקט שהראש יוצא מהגוף, אני לא בדיוק יכול להבחין למה. אולי זה בגלל שכיוון של הראש שלו קצת מוזר יחסית לכיוון של הגוף שלו, תנסה לשחק עם זה.

ואם כבר מדברים, אתה בטח זוכר אותי נכון? ובטח גם עוד כמה כאן... ובאמת, יש סיבה לכך שכבר המון זמן לא הגבתי ואפילו לא הצצתי בפורום, וזה כי פשוט התחיל לשעמם פה, סך הכל המטרה של הפורום זאת הנאה בראש ובראשונה, וזה קצת נשכח פה בזמן האחרון, יכול להיות בגלל ירידה ברמה, יכול להיות בגלל שהרבה וותיקים עזבו, אבל זה פשוט כבר לא מה שהייתי רגיל אליו בפרש.

יום טוב, עידו.

נערך לאחרונה ע"י g0d בתאריך 05-04-2005 בשעה 20:13.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר