לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2009, 10:35
  hack2003 hack2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.06
עליה איטית של משתמש מסויים בחלונות XP. האם יש פתרון אחר?

יש לי בעיה במחשב שמותקן בו חלונות XP PRO.
בעת העליה של המחשב הוא מגיע למסך של שולחן העבודה ואז לוקח לו מלא זמן עד שאני יכול להפעיל את אינטרנט אקספלורר ועוד תוכנות.
אני אתאר את הבעיה קצת יותר תכף.
העניין הוא שאמרתי שאולי הבעיה היא במשתמש הספציפי הזה ובחששותי אכן צדקתי מכיוון שכאשר אני הגדרתי משתמש חדש אחר והפעלתי דרכו את המחשב העליה של המחשב הסתיימה במהירות מאד גבוהה יחסית למשתמש השני.
השתמשתי בתוכנה BOOTVIS כדי לבדוק האם יש איזה שהוא משהו שגורם לעליה האיטית של המחשב אבל מבחינת BOOTVIS העליה של המחשב מסתיימת תוך 45 שניות אבל בפועל המציאות קצת הרבה יותר נוטה לכיוון השלוש דקות.
ניטרלתי את כל התוכנות שעולות בעליה של חלונות ובמשתמש החדש הרצתי את כולן ועדיין במשתמש הישן זה עלה לאט ובחדש עלה מהר.
האם יש דרך לבדוק מה הגורם המדוייק לתקלה ולטפל בה?
במידה וזה יקח הרבה זמן או שידרוש הרבה מאמצים אני יודע שיש את אשף העברת ההגדרות של חלונות XP וככה אני אוכל להעביר נתונים כמו מסמכים ומאיל ממשתמש אחד לאחר.
האם יש חלופה לאשף הזה?
כשאני חושב על זה הצרכים של העברת הנתונים הם מועדפים מסמכים הגדרות מאיל ותוכן המאיל מ OUTLOOK EXPRESS.
מועדפים ומסמכים להעביר זה לא בעיה ידנית אבל את החשבונות של האאוטלוק(יש לו שם איזה חצי מליון תיקיות) הייתי שמח לעשות בצורה קצת יותר אוטומטית, מישהו יכול להמליץ על תוכנה לגיבוי ושחזור של זה?
חשבתי על ACUBIX PICOBACKUP
תודה לכולם

עריכה: שכחתי פרט מסויים וזה שכשאר אני מפעיל את TASK MANAGER אז רק אחרי שלוש הדקות הוא מתחיל להראות לי את שמות המשתמשים שמפעילים PROCCESS במחשב לעומת המשתמש החדש שלוקח יותר מהר.

נערך לאחרונה ע"י hack2003 בתאריך 16-08-2009 בשעה 10:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר