לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2009, 11:14
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
מי השתיק תלונה על תקיפה ואיומים ברצח מצד גומא אגייאר?

ציטוט:
רב מניו יורק התלונן נגד הספונסר של בית''ר והפועל ירושלים שהתפרץ לחדרו במלון מצודת דוד ואיים להשליכו מקומה תשיעית אך יד נעלמה סגרה את התיק אפילו מבלי לחקור את החשוד. עד שהפרקליטות התערבה גומא אגייאר, הספונסר החדש של בית''ר ירושלים בכדורגל והפועל ירושלים בכדורסל נחקר במשטרה בחשד שאיים לרצוח רב אמריקני בעת שזה ביקר בירושלים. הרב מסר תלונה רשמית לפיה אגייאר איים להשליכו מן הקומה התשיעית של המלון שבו נפגשו השניים.

החקירה מתקיימת על ידי משטרת ירושלים ועד כה לא נמסרו אודותיה פרטים. מדובר בתקרית שאירעה לפני כרבאה חודשים במלון מצודת דוד בבירה. על פי התלונה אגייאר זועם על הרב לייב טרופר הואיל ושימש עד תביעה נגדו במשפט אזרחי שמתקיים בארצות הברית.

בתלונה נטען כי ב-26 באפריל השנה הצליח אגייאר לחדור לחדרו של הרב במלון כשהוא מלווה בשומר אישי שלו. בחדר היה עובד המלון שהגיע לסייע לרב להוריד את מזוודותיו בטרם יעזוב את המלון. אגייאר סילק את העובד וזה הזעיק את הקב''ט.

בינתיים, על פי התלונה הספיק אגייאר לתלוש את משקפי הראייה שלו מפניו ולאיים עליו שישליך אותו מקומה תשיעית , יחסל אותו וייגמור עליו. איש ביטחון של המלון הוזעק למקום ודרש מאגייאר לעזוב את המקום אחרת תוזמן המשטרה. תגובתו על פי עדות הקב''ט היתה ''אני מכיר את כל משטרת ירושלים והם יישמעו לי''. עוד עולה מן העדויות כי שומר ראשו של אגייאר הוא שהרגיע את הרוחות ומנע מהתקרית להחמיר.

הרב טרופר, רב חשוב ביהדות החרדית בניו יורק, עזב את הארץ אך כשבירר מה עלה בגורל התלונה שהגיש נמסר לו כי התיק נסגר בעילה של חוסר אשמה. הרב שכר עורך דין ולתדהמתו התברר לו כי הפרשה כלל לא נחקרה. איש לא זומן לחקירה לרבות לא אגייאר, שומר הראש הקבט, עובד המלון ועדים נוספים.

בעקבות תלונת פרקליטו של הרב הורתה פרקליטות מחוז ירושלים לפתוח את התיק ולנהל חקירה מסודרת כנדרש במקרה כזה. דובר משטרת ירושלים, סנ''צ שמואל בן רובי, מסר כי אגייאר צפוי להיחקר באזהרה בחשד לתקיפה ואיומים.
פרקליטו של הספונסר של בית''ר ירושלים מכחיש שאגייאר ביצע תקיפה לדבריו היתה ''שיחה בלבד''. אגייאר מאשים את הרב טרופר שגנב ממנו כספים.

עניין מרכזי

http://www.news-israel.net/Article.asp?code=17432

למרות שאני אוהד בית"ר: אם הכל נכון, אז שיירקב בבית הסוהר הרבה שנים.

מתחיל להימאס לי ממנו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר