לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2009, 18:11
  ice dude ice dude אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.07
פרופיל נפשי

שלום לכלום..זה סיפור של ידיד טוב שלי שקרה לו לא מזמן,והוא ביקש ממני לשאול כאן בפורום על המקרה שלו,החבר שלי התגייס באוגוסט לקרבי..אחרי שבוע ימים הוא לא אהב את היחידה ונכנס למן משבר כזה..היה לו עבר אצל פסיכולוג..החבר שלי חכם וחושב הרבה על פילוסופיה ומהות החיים..ועל קיים לא קיים וזה קצת השפיע עליו..בגלל זה הלך לפסיכולוג כדי שידריך אותו איך להתמודד עם העניין וזה היה לפני שנתיים.אחרי כמה פגישות עם הפסיכולוג סיים איתו וזהו, נהיה יותר בשל בעניין הזה..עכשיו המקרה הזה אין לו שום קשר למה שקרה לו בצבא אבל הוא השתמש בזה על מנת להרתיע את הצבא והגזים בכמה דברים שבכלל אין לו אותם..שתכף תדעו איך...אחרי שבוע בצבא הוא רצה יחידה אחרת,,ג'וב או קרבי לא אכפת לו רק לא היחידה שהוא נמצא בה..צבא כמו שאתם יודעים לא נתן לו..הוא התחיל בזה שהוא מאיים להרוג את עצמו אם לא נותנים לו קב"ן(הוא חשב שקב"ן ישבץ אותו ליחידה אחרת תוך יום כי הוא קב"ן) ככה הוא חשב!,נתנו לו קב"ן הוא סיפר לקב"ן על המקרה שלו אצל הפסיכולוג ושזה סתם משפיע עליו וזה לא השפיע בכלל לפחות ככה הוא מספר..הקב"ן החליט להחזיר אותו לבסיס..ואמר לו נתראה בפגישות..העניין הוא שהוא רצה הביתה באותו יום ורצה לחזור יום אחרי כשהוא רגוע ורצה לסדר תעניינים אבל באותו יום הוא נורא רצה הביתה..הקב"ן לא התיחס אז הוא התחיל להגיד שטויות שלא קיימים בכלל..שהוא רוצה להרוג אנשים לראות אם הם אמיתים ושיוצא להם דם..יש להגיד שהוא בנאדם מאוד הגיוני אנושי חכם..ההגדרה הזאת במשפט שהוא אמר שהיא מאוד מדאיגה במיוחד במערכת צבאית..שאלתי אותו למה אמרת כזה דבר הוא ענה לי אני אמרתי ככה פשוט סתם כדי שיתנו לי משאני רוצה ואני יודע שמערכת צבאית לא לוקחת סיכון שכזה עם הדברים שאני אומר,יום אחרי שלחו אותו למדור הערכה בתל השומר ששמה כאילו פסיכיאטר בודק אותו..שמה הוא כבר התחרט וידע מה ההשלחות לגבי משהוא אמר..ולו אין בעיה נפשית הוא בנאדם הגיוני בנמלה הוא לא יכול לפגוע..הפסיכיאטר רצה לשחרר אותו הוא לא הסכים ובסוף נתנו לו 24 נפשי זמני..לכמה חודשים שהוא צריך להיות בטיפול אצל הפסיכולוג שלו ואם יתן לו חוות דעת חיובית יחזירו אותו לצבא..עכשיו הוא באמת לא צריך טיפול אבל הוא חייב..והוא מתחרט על זה בוכה..לא בגלל ה24..נפשי ומה ההשלחות מזה לאזרחות..אני גדלתי איתו ..הוא מורעל צבא, פטריוט,עשינו יום סיירות ביחד..הוא כל הזמן בלחץ נפשי...כל הזמן למה עשיתי דבר כזה מה חשבתי באותו רגע...ובאמת הוא האיש הלא נכון שנמצא בזמן הלא נכון איך שתקראו לזה..הוא מעוניין לחזור לקרבי..אפילו לאותה יחידה שהוא רצה לצאת ממנה..עכשיו הוא כל הזמן בלחץ..כשהוא רואה חייל הוא מזה מתבאס מזה מאוד, למה הוא לא על מדים..כשאני ושאר החבר'ה חוזרים בשישי הביתה הוא אומר לי, למה אני לא חוזר איתכם וחוזר הביתה אמא מכינה אוכל ..הוא מאוד התאכזב מעצמו מה רגע של לחץ גרם לו לעשות..עכשיו השאלה שלו אליכם כאן למי שחווה מקרה שכזה או המבינים בעניין..כשהוא יבוא עם חוות דעת חיובית לועדה ,
מה הסיכויים שלו להתגייס שוב עם פרופיל לא נפשי?
מה הסיכויים שהוא יחזור לקרבי?
ומה ההשלחות מכל העניין הזה?
יש לציין שוב שמכל משהוא אמר מהדברים הוא לא מרגיש, לא חושב..אלה הוא ידע שסוג דברים אלה שהוא אמר ירתיע את המערכת הצבאית..והוא לא התכוון לזה הוא חשב שזה יזרז לו את התהליך לעבור יחידה ולא ידע שעל זה משחררים אנשים..תודה לכל העונים,יש לציין שהוא מסופח ליחידת מילואים זמני עד שהוא יתגייס שוב ככה כתוב לו בתופס שהוא קיבל מהועדה מזה אומר ?

נערך לאחרונה ע"י ice dude בתאריך 11-09-2009 בשעה 18:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר