לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2009, 23:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
התיקשורת שוב עברה כל גבול. הגיע לבית משפחת רמון לפני קצין העיר.

ציטוט:
הקצינים שהגיעו לבית גילו כי רונה ידעה על האסון במשך שעה לפני שהגיעו.

קישור ציטוט ממעריב.
משום מה לא נראה לי שהעדר של העיתונאים הגיע עם רופא למקום למקרה שיקרה משהו לאימא של הנופל. טיפה כבוד אין לתיקשורת פשוט. מה התיקשורת הייתה אומרת, אם היה קורה לה משהו? "אנחנו לא אשמים" או "חופש הביטוי?" יש סיבה ברורה מאוד למה שכקצין העיר מגיע הוא מגיע עם רופא למקרה הכי גרוע. כבר קרה שהורים/בנות זוג התעלפו או היו חייבים זריקה להירגע עקב הבשורה הרעה.

הגיע הזמן שהצנזורה תסגור כמה עיתונים וערוצי טלויזיה ואחרי כמה ימים להחזיר אותם לעבוד עם הגבלות ברורות ביותר ועם כללי התנהגות ברורים בכל מקרה עם פיקוח צמוד של הצנזורה עד הודעה חדשה. התיקשורת צריכה ללמוד לתת כבוד למשפחות גם אם המשפחה הזאת לא אלמונית. עד שההודעה עוברת לכל המשפחה כולה אסור לפרסם את שם הנופל, ההודעה צריכה להגיע מקצין העיר ולא מגורם אחר ועד אז עדיף שהמשפחה לא תדע מזה. כל ערוץ טלויזיה, תחנת רדיו ,עיתון ואתר חדשות באינטרנט שעבר על החוק צריך לסגור אותו לכמה ימים אולי אז התיקשורת תלמד מה הגבול.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2009, 00:08

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "שני דברים צריכים להיעשות..."

חייב למנוע זאת לגמרי! תחשוב על זה שמשהו יקבל יום אחד שבץ מוחי מהלם מזה או התקף לב ולא יהיה רופא לידו? כי הדליפו את זה לאתרי חדשות או ערוץ טלויזיה?

כל אתר, ערוץ שעבר על החוק לסגור את מחלקת החדשות לשבוע ולפתוח אותה מחדש עם שמירה של נציג הצנזורה על תנאי. אני רוצה לראות אז איזה אתר חדשות/עיתון/תחנת רדיו או ערוץ טלויזיה יעיזו לעבור על איזה שהוא חוק של הצנזורה.
בכל הנוגע לעיתונאים שעברו על החוק, לקחת להם את התעודה של עיתונאי מיד ולתבוע אותם בבית המשפט עם עונש מאסר אורך 7 שנות מאסר בלי קיצור עונש ובלי חנינה. אחרי ה 3 הראשונים שיתפסו וישבו כמה שנים, אף אחד לא יעשה דבר כזה שוב.
זה יתן בין השאר במקרה כזה למשל למשפחה של הנופל קצת שקט נפשי.

לטפל בהדלפות זה אפשרי, הרמטכ"ל רב אלוף גבי אשכנזי ביקש לבדוק מי הדליף לתיקשורת במלחמת לבנון ה 2, פירסמו על זה כתבה.
שופט הוריד לאריאל שרון שידור בחירות, כי שרון עבר על חוקי הבחירות משהו כזה.
ככה שזה אפשרי אם רק המדינה תרצה להפעיל צנזורה. הגיע הזמן להפעיל את הצנזורה , לבדוק מי הדליף ומי פירסם את המידע בלי אישור.

במקרה של אסף, אסור היה לתיקשורת לעשות מה שעשתה. אני רוצה למסור מכאן תנחומים למשפחת רמון.

בנוסף אני מקווה ששופט מבית המשפט העליון ירחיק ממכם את התיקשורת לזמן האבל לפחות לכמה ימים.
אנשים מהצבא וקרובי משפחה שמגיעים לתת תנחומים מקובל ויפה מאוד. התיקשורת שלא תהיה שם בכמה ימים הבאים.

יש פיתרון יותר פשוט קרמריקה, לא לומר לכתבים ראשונים מי נפל וזהו עד שכל המשפחה תדע מזה קודם על ידי קצין העיר. רק אחרי זה לומר להם מי נפל וכמו אמרת לאסור עליהם להתקרב לאותו איזור מגורים בכלל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-09-2009, 16:38
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
התקשורת עברה את הגבול ולא בפעם הראשונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "התיקשורת שוב עברה כל גבול. הגיע לבית משפחת רמון לפני קצין העיר."

מבלי לזלזל, אני באמת לא מבין מדוע את הכאב הפרטי של משפחת רמון הופכים לכאב לאומי
אסף רמון ז"ל הוא לא חלל צה"ל הראשון בעל משפחה מיוחסת לצערנו, וגם לא יהיה אחרון
במקרים האחרים לא זכור שהתקשורת הגיעה כל קרוב ודשה כל כך הרבה זמן.
אבל אני לא מתפלא כי זאת אותה תקשורת שמוציאה אבלים בזמן השבעה כדי לתת ראיון לעודד בן עמי או רפי רשף על הבן שנרצח בקטטה או הסבא שמת משפעת החזירים.
והחזירים אלו התקשורת שמתנפלת על כל מידע בלי להסתכל מסביב מה מידת הנזק הנפשי שגורמת.
נכון, קרה אתמול אסון גדול וכואב לי כמו שכואב לי על כל חייל שנופל בעת מילוי תפקידו
נוסבאום,דניאל ושות' נהנים לדבר ברמזים שיש צו איסור פרסום על משהו שהם יודעים ואנחנו לא.
לפני שאתם רצים לספר לכל העולם, תבדקו קודם שהראשונים שקיבלו את בשורת האיוב קיבלו אותה מהגורמים המוסמכים ולא מעיתונאים צמאי סקופים שיהפכו כאב פרטי של משפחה לפסטיבל חפירות
והפעם אחסוך ביקורת מנציגי הממשלה והכנסת שעושים את השיקולים שלהם לאיזה הלוויות של חללי צה"ל ללכת ולאילו לא.

ישן 14-09-2009, 17:07
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "התקשורת עברה את הגבול ולא בפעם הראשונה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
מבלי לזלזל, אני באמת לא מבין מדוע את הכאב הפרטי של משפחת רמון הופכים לכאב לאומי
אסף רמון ז"ל הוא לא חלל צה"ל הראשון בעל משפחה מיוחסת לצערנו, וגם לא יהיה אחרון
במקרים האחרים לא זכור שהתקשורת הגיעה כל קרוב ודשה כל כך הרבה זמן.
אבל אני לא מתפלא כי זאת אותה תקשורת שמוציאה אבלים בזמן השבעה כדי לתת ראיון לעודד בן עמי או רפי רשף על הבן שנרצח בקטטה או הסבא שמת משפעת החזירים.
והחזירים אלו התקשורת שמתנפלת על כל מידע בלי להסתכל מסביב מה מידת הנזק הנפשי שגורמת.
נכון, קרה אתמול אסון גדול וכואב לי כמו שכואב לי על כל חייל שנופל בעת מילוי תפקידו
נוסבאום,דניאל ושות' נהנים לדבר ברמזים שיש צו איסור פרסום על משהו שהם יודעים ואנחנו לא.
לפני שאתם רצים לספר לכל העולם, תבדקו קודם שהראשונים שקיבלו את בשורת האיוב קיבלו אותה מהגורמים המוסמכים ולא מעיתונאים צמאי סקופים שיהפכו כאב פרטי של משפחה לפסטיבל חפירות
והפעם אחסוך ביקורת מנציגי הממשלה והכנסת שעושים את השיקולים שלהם לאיזה הלוויות של חללי צה"ל ללכת ולאילו לא.

אבל אני לא אחסוך:

כמה נציגי ממשלה היו בהלוויית רס"ן רועי קליין ( גיבור ישראל, לכל הדעות ) השם יקום דמו? כמה חברי כנסת? איפה היה ביבי?

צבועים, ורודפי רייטינג, איכסה.

מי היה בהלוויית הגברת לאוטין שנרצחה סתם בחוף בת ים?

ישן 14-09-2009, 17:23
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אם התחלת אז תרשה לי להמשיך
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "[QUOTE=רומק]מבלי לזלזל, אני..."

לפני קצת יותר מ10 שנים הייתי בהלוויה של חייל שנרצח בנסיבות גזעניות.
כל ישראל בעליה אז עם 7 מנדטים זעקה וצעקה
כולם דיברו על גזענות כלפי עולי חבר העמים
בפועל? הגיעה חברת כנסת אחת בלבד ש"במקרה" שייכת לישראל בעליה.
אני לא רוצה לשאול מדוע 119 אחרים לא היו שם ומה הסיבות שלהם
אני כן רוצה לשאול אם בזמן ההלוויה הם היו עסוקים בדיונים ופגישות העוסקים באלימות וגזענות כדי שיראו לפחות כלפי חוץ שזה מעניין אותם מעבר להתבטא בזעזוע על המקרה.
אני מנחש שלא

נ.ב-בבקשה תחליף את החתימה שלך
היא צורמת בעין (הגודל והצבע) וגם לא לעניין המחאה על הפיקסל.
יש חוקים ברורים לחתימות. במקרה שלך זה יצא פיקסל, במקרים אחרים זה יוצא יותר
אבל לאכוף את התקנות צריך
תודה

ישן 14-09-2009, 20:29

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "התקשורת עברה את הגבול ולא בפעם הראשונה"

אני יכול לחדש לכם משהו למקרה שלא ידעתם.
לפני שצה"ל יצא מלבנון, מת שם קצין קרבי לוחם של צה"ל אחד מבין רבים מהנופלים בלבנון. המשפחה שלו לא הייתה מפורסמת ואותו קצין גם לא היה מפורסם. אותו קצין היה צריך להשתחרר מצה"ל ולעזוב את לבנון לפני חברי היחידה שלו. הוא בחר לחתום קבע ולשאר בלבנון עד שאחרון החברים שלו יצא מלבנון. חודש אחרי זה בערך הוא מת בלבנון בסוף מירי של מחבל. אני לא ארשום את שם המשפחה כמובן, אך אני יכול בהחלט להגיד לכם מה התיקשורת עשו לאותה משפחה.

אחרי שקצין העיר הודיע להם, קיבלנו טלפון בו אמרו לנו על מה שקרה. יום אחרי זה אבא שלי ועוד אנשים מכל הארץ הגיעו לאחת הערים הגדולות בארץ לנחם את אותה משפחה.
מה שהלך בבית של אותה משפחה שלא הייתה מפורסמת בכלל בניגוד למשפחת רמון, היה מוגזם לחלוטין. התיקשורת ישבה להם על החלונות בתוך השטח הפרטי של המשפחה. להיכנס לבית או לצאת, היה חייב לעבור עדר של ערפדים מוצצי דם צלמים ועיתונאים.
עד שמשהו מהאנשים שבאו לנחם נשבר לו הפיוז מחוסר הכבוד למת הזה ושבר מצלמה של עיתונאי ואמר להם לצאת מהשטח הפרטי מיד. הדבר הזה הרחיק את את הצלמים ועיתונאים מהחלונות ומהשטח הפרטי של אותה משפחה לגמרי. הצלמים ועיתונאים עברו לצד השני של הכביש אפילו.
אחרי זה היה ניתן לצאת ולהיכנס מהבית באופן חופשי כל ימי האבל.
הצלמים ועיתונאים שמרו מרחק מהבית לפחות אחרי זה. אם אתם חושבים שמשטרה עשתה משהו לאדם ששבר את המצלמה טעות. הם לא עשו כלום, הם גם ידעו שהתיקשורת עברה את הגבול ופלשה לשטח הפרטי של המשפחה בלי רשות.

לפני שתשאלו אם הגיעו לבית המשפחה או להלוויה קצינים גבוהים בצבא,ראש ממשלה או נשיא המדינה התשובה היא לא. הגיעו לשם כל קרובי המשפחה, החברים שלו מהצבא חיילים רגילים וקצינים מאותה יחידה, חברים של המשפחה והנופל, מורים ומנהל מהתיכון של אותו נופל. לבית הקברות, המשטרה כבר מנעה מאותם עלוקות צלמים ועיתונאים להיכנס לבקשת המשפחה.

ככה שזה לא רק במקרה של משפחת רמון, הם עושים זה לכל משפחה שהם רוצים לעשות לה את המוות. מה שכן לפחות אותה משפחה קיבלה את ההודעה מקצין העיר, בניגוד למשפחת רמון.

בכל הנודע לנוסבאום,דניאל ושות'. הם לא צריכים לקבל את המידע הזה בכלל לדעתי. אם יש צו איסור פירסום אין טעם לספר להם חד וחלק. מפה כל הבעיה מתחילה. האשליה שהתיקשורת חייבת לדעת הכל ומיד עברה כל גבול. עדיף שלא ידעו בכלל עד שמותר לפרסם את המידע.
בכל הנוגע להדלפות של המקרה של אסף או כל מקרה אחר, כמו שהרמטכ"ל ידע לחקור את ההדלפות אחרי מלחמת לבנון ה 2, הוא יכול לבדוק מי הדליף מידע גם במקרה הזה ולהביא את המדליף למשפט צבאי.

ישן 14-09-2009, 18:18
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
אחד מחולייה של חברת צריכת תקשורת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "התיקשורת שוב עברה כל גבול. הגיע לבית משפחת רמון לפני קצין העיר."

גם אם התקשורת אשמה בכך שעטה על אייטם תקשורתי כמו אחוזת דיבוק, גם מקומו של צה'ל לא נפקד.
מישהו היה צריך להזין אותם במידע על כך, ובאין חוקים ותקנות ברורים בנושא, טבעי שהתקשורת תחפש את האייטם הבא.

יחד עם זאת, אני שואל בתמימות, איך ייתכן שהתקשורת הקדימה את קצין העיר?

אני מניח שזה צורם שנפילתם של חיילים אחרים אינה מסוקרת, אך זאת טבעה של החברה שלנו.

האם מישהו היה שם לב לנתון המצמרר של נפגעי תאונות דרכים מדי שבוע?
את מי זה בעצם מעניין?
רואים ועוברים לידיעה הבאה. אבל אם היה נפגע סלבריטי, או שסלבריטי/עו'ד מפורסם היו מעורבים בתאונה, התקשורת היתה עושה מזה מטעמים.

באשר לנפילת אסף , אני דווקא רוצה לצטט את דבריו של רוה'מ נתניהו שאמר (ובצדק רב) על ההוד של מדינת ישראל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר