לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2009, 15:23
  Amitxxx Amitxxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.09
גיוס נובמבר - דאגה בעקבות תאריך הגיוס

שמתי לב עכשיו שעודכנו לי הנתונים בקיוסק המידע והתאריך הגיוס שלי עומד על 29.11 .
לפי רשימות תאריכי הגיוס שפורסמו זהו גיוס לשריון.

המנילה שלי היא כזאת:

מקרא דירוגים
(1) -במידה מעטה מאד (2) -במידה מעטה (3) -במידה בינונית (4) -במידה רבה (5) -במידה רבה מאד
רצון לוחם
5

רצון חיל תותחנים
1

רצון לוחם איסוף
2

רצון חיל שריון
2

רצון מגב
1

רצון חיל רגלים
5

רצון חיל הנדסה קרבית
2

רצון נ"מ
1

רצון לוחם חילוץ והצלה
1

עדיפות ראשונה
חיל רגלים)חי"ר(

עדיפות שניה
חיל שריון)כולל פלוגת סיור - פלס"ר(

עדיפות שלישית
משמר הגבול)כולל ימ"ס(

חטיבה 188 - עוצבת ברק
1

חטיבה 7 - עוצבת סער מגולן
1

חטיבה 104 - עוצבת עקבות הברזל
1

רצון נחל
2

רצון גבעתי
2

רצון כפיר
1

רצון גולני
5

רצון צנחנים
5

רצון דובדבן
5

רצון סטילים
3

רצון מקצוע
1

נהיגה
לא

פראמדיק
לא

אני מבין שסימנתי שריון בהעדפה שנייה אך זה בגלל שלא עלה לי שום דבר אחר לשים בעמדה זו.
אבל בשאלה שמתחייסת לשריון ספיציפית סימנתי שריון: 2.

1. הבנתי שלמרות שהתאריך הוא שריון עדיין אני יכול להגיע לגולני, האם זה נכון ולמה זה ככה?
2. מה הסיכויים שאני משנה את ההחלטה בשיחה לתל השומר ?
3. במקרה הכי גרוע שאני מסרב פינוי (מצב שחס וחלילה אני לא רוצה שיקרה) - אני אגיע בסופו של דבר לגולני? אני מסכן דברים ? כמו גיבוש יחטיות וקצונה?
4. האם כל חייל מקבל לפני הגיוס איגרת מהיחידה שאליה הוא ממויין ?

תודה מראש לעוזרים !
ולאלה שמתכוונים להגיד לי שאני בכיין וכו' ושריון זה אחלה - אני יודע ! שריון זה מעולה! אבל לא בשבילי, תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2009, 17:29
  meijin meijin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Amitxxx שמתחילה ב "הצבא יקבל ממני מספיק בשביל..."

תקשיב, וכדי שתפנים את זה מהר.
כמו שאמרו מעלי, הצבא הוא לא תוכנית כבקשתך. אז לא יהיה לך מוטיבציה. באמת נראה לך שזה מה שיעניין תצבא?
אם צהל החליט שתיהיה שריונר, אז תיהיה שריונר, או שתנשור, ותיהיה או תומכ"ל, או ג'ובניק או משהו.
אתה (ועוד הרבה מאוד כמוך שמסתובבים פה) צריכים להבין שתרומה היא לא מה שאתה רוצה, אלא מה שצה"ל צריך. חשוב לך להיות קרבי? תיהיה הכי טוב איפה שאתה יכול....

אין הערות מעודדות, כי אין כאלה.

בהצלחה, איפה שתיהיה.

אסף.

ישן 05-10-2009, 17:32
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Amitxxx שמתחילה ב "הצבא יקבל ממני מספיק בשביל..."

ציטוט:
הצבא יקבל ממני מספיק בשביל שאני אוכל לשרת במקום שאני חושב שיהיה לי הכי טוב שמה ושאני אנצל את כל המוטיבציה שיש לי.

המשפט הזה כחידה בעיני.

בכל מקרה, אין הערות מעודדות כי אתה בכנות עושה מהר פיל.
אתה לא יודע דבר על חיל השריון, ובכל זאת רוצה לברוח ממנו כמו מאש. אז מה זה משנה אם מתושלח ואני נספר לך מה זה להיות בצוות טנק או לעשות טירונות חש"ן? אתה פסלת את זה על הסף.
אני לא מבין באיזו מטרה אתה דבק? לשרת ביחידה מסויימת שגם עליה אתה לא יודע דבר?

ציטוט:
אני אלחם עליה עד השנייה שאני אעלה לאוטובוס, ואם זה לא יצליח אלוהים גדול...

זו זכותך, שאלת שאלות וקיבלת תשובות ריאליות ואמיתיות. העולם הוא לא ורדים וקשתות בענן, ואנחנו נותנים לך תשובות כנות ואמיתיות, גם אם כואב לשמוע אותן.

הסתכל בפורום, ראה כמה אנשים חפצים בהזדמנות שניה, כמה מגישים 55 בתקווה שיאשרו להם מעבר לחיל השריון.

ישן 05-10-2009, 19:09
  Amitxxx Amitxxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Amitxxx שמתחילה ב "גיוס נובמבר - דאגה בעקבות תאריך הגיוס"

החלום הוא לטעום את השטח, שיכנס לך חול לעיניים ושתחזור מלא בבוץ.

עם כל הכבוד הבלתי מוגבל לחבר'ה בטנקים אני לא רואה את עצמי משרת ככה.
רק המחשבה להיות בתוך טנק שבחוץ מתפוצצים דברים מזעזעת אותי, אני לא קלסטרופוב אבל זה מלחיץ.

מה אני אגיד לכם, לפי דעתי אתם נשאבתם ברוח המערכת שלפיה כל החלטה היא בסלע.
אני רוצה להאמין שעד הגיוס אני יקפיץ את הדיון ויגיד ששיניתי את רוע הגזרה.
או שגם אני אכנע...

עכשיו ברצינות, אם למישהו יש רעיון,עצה,עידוד חיובי בכיף.
אם עוד מישהו מעוניין להטיף לי מוסר על הקושי בחיים ועל קשתות וורדים שישמור אותן לעצמו, אני מכיר ומבין את המשפטים המשומשים האלה היטב. אני מבין למה רשמתם אותם אבל זה לא מה שחיפשתי, אני מבין ומסרב להפנים עד הרגע האחרון.
תודה.
ישן 05-10-2009, 20:02
  hoonda hoonda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Amitxxx שמתחילה ב "גיוס נובמבר - דאגה בעקבות תאריך הגיוס"

אני אספר לך דוגמה ממני

אני גם כמוך מתגייס ב29 אני פורפיל 97 הכל מצויין
שני אחים לפניי שירתו בסיירת גולני ואחד עוד חודש מסיים מסלול שם.

מן הסתם גם אני רציתי להמשיך ולהגיע לשם אחרי שנים של הרעלה למוח מהם
מה לא עשיתי בשביל זה אם זה מנילה,פנייה ללשכ"ג,הצהרות בראיון אישי שאם אין גולני ,אז אני לא מתגייס,ודברים בסגנון ..
היית צריך לראות את הפנים שלי שראיתי 29/11 בקיוסק האישי
התבאסתי,התעצבנתי,התאכזבתי מה שתרצה

אבל זה הבנתי שכוסעמק הכל אותו חרא ובסופו של דבר כולים תורמים במידה שווה בכל מיני דרכים וצורות
ואז מה אם לא יהיה לי פלסרון וכנפ"ץ על המדים..
החלטתי שאני הולך בכל הכוח על פלס"ר 7 כי אני משלים עם ההחלטה של הצבא וכי אין לי פשוט כוח להילחם איתם((וגם כדי לגוון קצת את צבע הכומתות במשפחה..)

אז עזוב גבר שתחרר מ"רק גולני רק גולני" כי זה ילדים מתלהבים ששומעים סיפורי אגדות והנפצות
אז כדאי שתשלים את זה ותיקח את זה בסבבה כי אחרת לא רק שלא תקבל גולני אתה גם תתגייס לשריון ויהיה לך חרא מצב רוח ומוטיבציה ברצפה..קח את זה בסבבה אחי באמת הכל שטויות

לא נכתב ע"י המשתמש המקורי
ישן 05-10-2009, 21:39
  primak primak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.08

חבר, אני יכול לספר לך על חבר שלי שהיה באותו מצב בדיוק, אולי קצת יותר גרוע. ציטוט מדויק שלו היה "חראם על הטנק, אני פשוט אחליף הילוכים בלי קלאצ'". הוא עד כדי כך רצה גולני, אפילו הלך ללשכת הגיוס ואמר להם שהוא לא מוכן להתגייס לשריון, אז שישלחו אותו לגולני. זה ממש לא השפיע עליהם, הוא התגייס לשריון בסוף... שבוע לפני הגיוס הוא התעודד ואמר שהפלס"ר זה חי"ר אז לפחות פלס"ר בכל הכח! ...והוא אפילו לא ניגש לגיבוש.

הוא כל כך נהנה מהצוות שהיה לו, מהמקצועות שחש"ן הציע והתפקיד שלו שהוא פשוט מאוד החליט לא לגשת לגיבוש. הוא ראה את המערכת מבפנים ועכשיו אין בנאדם בצה"ל יותר מרוצה ממנו. כבר בשבת הראשונה שהוא חזר הוא שר לי שירים על "7 בלאי" (הוא ב-401).
ישן 06-10-2009, 02:33
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08

תשמע, אני לא יכול לדבר ממרום שנותיי או מניסיון כמו רוב החבר'ה כאן.
אני חייל לעתיד בדיוק כמוך, שהיו לו חלומות ושאיפות גבוהות (תרתי משמע). החלום שלי היה להגיע לחיה"א, ולהיות כמה שיותר קרוב למטוסים אפילו בתור מגרז דלת האנגר...
כרגע אני מתגייס בשני לדצמבר, שזה הולך לתותחנים. אני יכול לומר לך שלמרות כל השאיפות והחלומות שהיו אני משתדל לחשוב בצורה חיובית, כי אני יודע שכל הסטיגמות וכל הדעות מגיעים דווקא מהאנשים שלא מרוצים, כי רק הם צועקים שרע להם. האנשים שטוב להם לא מתלוננים.

אז צריך לקחת הכל בפרופורציות-נכון זה שריון, נכון יש סטיגמות, אבל למה לא לבוא בראש פתוח שהוא הרבה יותר טוב מאשר מחשבה מקובעת שבסופו של דבר תמרר לך ואך ורק לך את החיים והשירות. אני חושב שזה לא המקום אלא האנשים-במיוחד בתור לוחם שבעצם חייך תלויים בהרבה מובנים בחברים שלך. אם תהיה לך סביבה טובה וכתף כל השאר יתגמד.

אני למשל מסתכל על זה בצורה כזאת שאני הולך להיות לוחם ולאכול הרבה חרא, אבל בסופו של דבר אני מקווה שאני אצא אדם חזק יותר ובוגר יותר ממישהו שהיה ג'ובניק ועשה כל יום 9 עד 5...

המון בהצלחה, כמוך יש עוד הרבה, אני חושב שזה יתרון שיש מכנה משותף וזה עוזר לחבר בין אנשים.
ישן 06-10-2009, 14:20
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי CoPilot שמתחילה ב "תשמע, אני לא יכול לדבר ממרום..."

מחזק:

גם אני, שהיה לי חלומות גדולים על חי"ר מובחר (או לפחות חי"ר) קיבלתי אכזבה קטנה כשגיליתי שבמקום גבעתי או צנחנים אני הולך להנדסה קרבית. אז נכון, יוקרה וגאוות יחידה יהיו לי פחות,אבל אני אתן את הכי טוב בהנדסה קרבית כי אני משרת בצבא והצבא לא משרת אותי. אני מתגייס ב30 לנובמבר וכבר לא יכול לחכות.

ואם עדיין לא שכנענו אותך שאתה לא בסוף העולם,תתחיל להתאמן באופן אגרסיבי לקראת גיבוש פלס"ר שריון
(ואם אתה מזלזל בהם,אין לך מקום בצבא שלנו).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר