לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2009, 08:26
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
מאור כהן ופיטר רוט בהופעה בזאפה, 07.10

"אתה אף פעם לא לוקח אותי להופעה!"
"המצב קשה, הא?"
המצב באמת היה קשה, והרבה זמן לא היינו בהופעה, וחברה שלו הייתה בחו"ל - הרמיזות ההומוסקסואליות האלה ממילא לא הטרידו אותי אף פעם - אז לקחתי אותו להופעה.

וכך מצאנו את עצמנו נוסעים אל מועדון הזאפה בת"א, להופעה של מאור כהן ופיטר רוט. את מאור כהן אני מניח שאין צורך להציג, ו-פיטר רוט היה הגיטריסט של מוניקה סקס ("אההההה...."), ואמן עצמאי מוכשר בפני עצמו.
טיפ קטן למגיעים ולמחפשי החנייה ברמת החייל - החנייה חינם לבאי ההופעה, עובדה שנודע לנו עליה רק לאחר שכבר חנינו ונכנסנו למועדון. נו, שוויין.

באתר הזאפה נכתב, שההופעה הינה הופעה אקוסטית בישיבה, דבר שיכול להרתיע חלק מחובבי המוזיקה (למעשה, זה הרתיע 50 אחוז משנינו, ואני לא מדבר עליי), שאוהבים לרקוד, אבל אותי זה דווקא די שימח, בתור קשיש בא בימים (והולך בלילות, להופעות).
למעשה פיטר רוט ליווה את השירים עם גיטרה חשמלית. אקוסטית למחצה, משהו.
בכל מקרה, לא ציינתי בפניו את העובדה הזו עד ממש לפני ההופעה, לא ברור למה, אבל הוספתי שאין לי בעיה להחזיק איתו ידיים באווירה הרומנטית שתיווצר - המצב קשה, כבר אמרתי?

ההופעה עצמה מורכבת בעיקר משיריו של מאור כהן, מימיו העליזים בזקני צפת, ועד ימינו אנו (ובכל זאת, עבר קצת זמן), ומספר קטן יותר של שירים בביצוע פיטר רוט. בין השירים שאהבנו את הביצועים האקוסטיים שלהם נכללים קרול, שישי-שבת, שיר של יום חולין, לילה עיר ו-מה ידוע על היום הזה, שפתח את ההופעה. הופתענו לשמוע ביצוע של סאן חוזה, שהשתלב מצוין בהופעה. אם כבר מדברים על השירים של מאור כהן, מישהו יכול לפענח לי את המילים של שוביניסט?! "לא אני לא רוצה להיות ברוגז, לא אני לא רוצה לאכול אורז" – מעולם לא התחברתי לשיר הזה, אבל נו, מילא. פיטר רוט ביצע גם את השיר צחוק הגורל, ולבסוף הוא עלה לבמה לבדו וביצע סולו של השיר היא אוהבת.

בסופו של דבר, הביצועים האקוסטיים היו טובים מאוד, סגנון שונה מהגרסאות החשמליות שיוצא לשמוע ברדיו בדר"כ. גם מי שהוא לא פריק של מאור כהן או פיטר רוט יוכל להנות מההופעה, כיוון שהיא מורכבת ברובה משירים מוכרים, בגרסאות חדשות. ניכר ששני האמנים נהנים בעצמם מההופעה, וזה הורגש בפטפוטים שלהם עם הקהל, או בקישוטים שהם הוסיפו במהלך הנגינה.

ההופעה מקבלת 8 מזרקים מתוך 10, ולו רק בשל העובדה שאנוכי בכל זאת טיפוס של חשמליות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הנה תמונה, כי ביקשו ממני לצלם, אבל אין מה לצפות מכישורי הצילום שלי אחרי שאני שותה קצת..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר