לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2005, 12:18
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
רבנים בדימונה נגד הצגה על הומואים

רבנים ואישי ציבור בדימונה קוראים שלא להעלות בתיאטרון העירוני את הצגת תיאטרון "הבימה", "הנאהבים והנעימים". ההצגה, שאמורה לעלות ביום שלישי הבא בעיר, מגוללת את סיפור האהבה בין שני תלמידי הישיבה, זיסל ועזריאל, אשר אינם יכולים לממש את אהבתם האסורה.

"זו לא הצגה חינוכית", התלונן הרב האשכנזי של העיר, יצחק אלפינט. "בעירייה יכלו להביא הצגות אחרות לא פחות טובות וחינוכיות של הבימה, ולא ברור לי למה הם בחרו דווקא בהצגה בעייתית כזו, שמגזר שלם לא יצפה בה. דעתי לא נוחה מעצם העלתה, אבל אין בדעתי לכפות את ביטולה", הדגיש.

תהרב אלפינט אמר למקומון "זמן הנגב", כי בעקבות שיחות עם בכירי העירייה, סוכם כי מעתה ואילך יהיה בוועדה לבחירת הצגות בעיריה נציג דתי שיוכל להביע דעתו.

דובר תיאטרון הבימה, קובי כהן, מסר בתגובה ל"מעריב", כי כל ניסיון לעצור, למנוע או להתערב באומנות בדרכים כאלה - פסול. "חופש היצירה זה אחד העקרונות המרכזיים בחברה דמוקרטית ובוודאי בחברה מערבית, הוסיף.

דובר עיריית דימונה, אבי בן זקרי, אמר ל"מעריב", כי "בעיר ישנו מרקם יחסים עדין בין דתיים לחילוניים. הובהר לרבנים כי המחזה אינו על דוד ויהונתן. הם השיבו שבכל מקרה המחזה אינו לרוחם, אבל אנחנו לא מתכוונים להוריד את ההצגה".

http://news.walla.co.il/?w=//697673

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2005, 20:01
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
המשך לקרטוב של נחת - נורה אדומה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יודע למה הם מזכירים לך? כי על אלה ועל אלה, אינך יודע מאומה..."

תראה אתה נהנה לפחות בזה אשרינו- ואני שמח שגרמתי לך קרטוב של נחת

מיד תתחיל להסביר לי כי המדינה קיבלה עצמאות מהבריטים בסוף שנות העשרים

את מי זה מעניין. יש להם שמלות לכוהני דת שלהם . הם כפו על האנשים את הדת אחרת דינם מוות. (וידוע שהיכן שיש דת יש צרות . ראה ערך דימונה) עד שפלשו האמריקאנים אחרי 11 בספט 2001 .

אבל כרגיל לאשכול אתה לא עונה. ואתה ממש מעורר רחמים. כי אין לך תשובה על כותרת האשכול. ורק אתה רואה שאני כתבתי ( יש לך נורית אדומה !)תחפש בהודעה איזה שהוא אי דיוק ואופס . ואתה יוצא להשתלח.
הפואנטה נכונה!!!!!!! . אבל תמשיך ליהנות אתן לך עוד רגעי אושר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר