לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2007, 22:11
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי anticzer שמתחילה ב "נתמ"מ / טמ"מ / מנהל רשת"

לילה טוב ושלום רב,

1. במה הידע שלך גובל בתחום המחשוב?
2. במידה ואין לך כזה, מהן יכולות הלמידה שלך הן בכיתה והן עצמיות?
3. מה אתה רוצה לעשות בעתיד הן במסגרת קבע ארוך טווח (או קצר, למרות שלצאת רנ"ג\סא"ל עם כרס קטנה זה גם לא רע , בד"כ יציעו לך לעבוד אחרי הקבע כתור אע"צ) או בשירות האזרחי?

אם תענה לי על השאלות הללו בצורה מנומקת, אני אוכל לתפור לך את המלצתי בנוגע למסלול בצורה הטובה ביותר.

בנוגע למעבר - תבדוק עם המדריך שלך, מה גם שהייתה לי מכרה (אני לא יודע מה קורה איתה היום, אבל היא עבדה פעם באמדוקס) שעברה לקורס נתמ"מ ממש כמה ימים אחרי שהוא התחיל זה דרש המון בלאגניאדיה וטופסיאדה (מלשון טרמפיאדה וכו') אבל בסוף היא סיימה, עבדה כ- SysAdmin-ית ועברה לאמדוקס, שם השלימה ללמוד דרכי באופן פרטי כמה הסמכות, ומשם אני מאמין שהיא מצליחה, היא רק סיפרה לי שהיה לה קשה בהתחלה כי היא הייתה בעלת יכולת למידה עצמית נמוכה, והיא הייתה צריכה להשלים חומר - אז קח זאת בחשבון.

אה, ובהצלחה בהמשך הדרך בכלל :-).

נ"ב - אם אתה רוצה לעצבן את הסגל שלך, תבקש שיוציאו אותך להשתלמות בנושא CCIE Routing/Security, אני מאמין שזה יעשה את העבודה בלהעיף אותך מקורס מסוים (או בכלל מתחום המחשוב ;-) ).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2007, 00:31
  Tzachi-25 Tzachi-25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.02
כנס

מנהל רשת כמו שאמרו זה יותר בנוגע לתמיכה במשתמשים הרשאות ודברים בסיסיים ביותר, יותר נכון לטיפול בתקלות פרטניות ברמת משתמש הקצה

נתמ"מ נוגע יותר בתחום השרתים ובטיפול ותמיכה בשרתים, כלומר דרג תמיכה יותר גבוה אבל הוא דורש שנה קבע והקורס יותר מאסיבי

טמ"מ שבזה אני הכי פחות מבין זה יותר נוגע לטופולוגיה של הרשת ראוטרים סוויצ'ים vlanים וכ'ו זה נו שא שאותי אישית מעניין אבל בפועל לפחות ביחידה שלי הם דיי פועלים שחורים שכל היום מחברים כאבלים ומטםלים בשרתים שאין להם תקשורת

בכל מקרה אני נתמ"מניק ככה שבכל הנוגע לנתמ"מ אתה מוזמן לפנות אליי ואני יענה לך כל מה שתרצה לדעת
בנוגע למעבר... להגיע לקורס אחרי מנהל רשת אין לי מושג. אני יודע שאחות של חבר שלי הייתה מנחת יישומים בממר"מ ולאחר ותק מסויים (נדמה לי אפילו איך שהיא חתמה קבע לקראת השחרור שלה) הציעו לה הסבה לנתמ"מ אבל בתמורה לקבע נוסף שזה לא ממש משתלם לדעתי...
לעומת זאת ביחידה שלי יש מקרה של מישהי שהוכיחה את עצמה נלחמה ועברה להיות מעין נתממניקית שחרוה כלומר בהסמכה הרשמית היא מנהלת רשת אבל כיום היא מתפדת כמפעילה לכל דבר
אני יגיד לך ככה... צריך לירוק דם בשביל זה אז אם אתה יכול כדאי לך לחסוך את זה ממך... זה גם מקרה מאוד נדיר
ישן 20-08-2007, 06:37
  anticzer anticzer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.07
תודה על ההתייחסות

1. במה הידע שלך גובל בתחום המחשוב?
בשנה האחרונה למדתי PHP, התעסקתי בקידום אתרים ועבדתי אצל טכנאי מחשבים (מהרכבת מחשבים להקמת רשתות וכו').
2. במידה ואין לך כזה, מהן יכולות הלמידה שלך הן בכיתה והן עצמיות?
הייתי תלמיד של 5 יח"ל מתמטיקה ופיזיקה, 7 יח"ל אנגלית (2 יחידות תירגום) במסלול של דוברי אנגלית. אני בן אדם מאד סקרן שלא יכול להפסיק ללמוד ולחפש תשובות ומענות לנושאים שמעניינים אותי, כלומר אני יכול להעיד על עצמי שיש לי יכולות למידה גבוהות בעיקר בגלל שאני מונע מסקרנות ורצון להרחיב אופקים.
3. מה אתה רוצה לעשות בעתיד הן במסגרת קבע ארוך טווח (או קצר, למרות שלצאת רנ"ג\סא"ל עם כרס קטנה זה גם לא רע , בד"כ יציעו לך לעבוד אחרי הקבע כתור אע"צ) או בשירות האזרחי?
באזרחי אני רוצה לעסוק במחשבים כמובן, התחום שאני רוצה להתמקד בו לא ידוע כעת. לעבוד בצד השרת מאד מושך אותי (נתמ"מ), וכל עוד השירות מעניין לא אכפת לי לחתום קבע לשנה+-.

אני כרגע טירון שלא שובץ לשום תפקיד. בשנה האחרונה נלחמתי בעור שיני לקבל זימון למיונים למקצועות המחשב בשאיפה להכנס לתפקיד תוכניתן או נתמ"מ בממר"ם. יש לי נתונים אישיים גבוהים יחסית (קב"א 54 ודפ"ר 70), וקרה שנפלתי בין הכסאות ולא קבלתי זימונים לשום תפקיד בצה"ל למרות שהצבא מתחייב לכך. התקשרתי למקומות שונים, שלחתי מכתבים, קורות חיים ופקסים במשך שנה שלמה אך ללא הועיל ויצאתי מאוכזב וממורמר מההתייחסות של צה"ל למלשבים ומתגייסים חדשים שבסך הכל רוצים "להגדיל ראש" ולתרום כמה שיותר בתחום שהם חזקים בו, ותחום שנחוץ מאד לצה"ל.
אני עוד ממשיך לנסות להתקבל לנתמ"מ בעזרת משפחה וחברים, שימוש בויטמין מסויים שלצערי יש לי חוסר בו ובדרכים לגיטימיות אחרות שבדר"כ לא מניבות פירות.

חשבתי שאולי יהיה לי קל יותר להכנס לתפקיד מנהל רשת ולהתפתח משם, אבל כמו שאני רואה זהו תהליך לא פשוט שלא שווה להסתבך בתוכו כך שהאופציה הטובה ביותר בשבילי היא להמשיך ולהתמקד בנתמ"מ בלי פשרות.
אני יודע שחלקכם תגיבו כי מסע הצלב שלי יהיה לשווא, אבל בשורה התחתונה זה המינימום שמגיע לי בתור אחד שזכויותיו המעטות זכו להתעלמות רועמת מהצבא, ושיש לו את הנתונים האישיים, היכולות והמוטיבציה לשירות בתפקיד.

אני אשמח אם תגדילו ראש יחד איתי ותנסו לעזור לי ונחשוב ביחד מהן האפשרויות שלי ומה אני יכול לעשות הלאה. אל תתביישו, הגעתי למצב שאני מוכן לעשות הכל בשביל התפקיד.

* אני רוצה להוסיף ולשאול, ואל תיתפסו דווקא לשאלה הזאת מתוך כל ההודעה, מהי ההתייחסות של הצבא לבן אדם בעל פרופיל תומך לחימה (64) שלא מתפנה מבסיס הטירונות במטרה לקבל תפקיד מסויים שלא הוצע לו?*

תודה מראש,
תומר

נערך לאחרונה ע"י anticzer בתאריך 20-08-2007 בשעה 06:51.
ישן 20-08-2007, 10:18
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי anticzer שמתחילה ב "תודה על ההתייחסות"

לך על זה.

אם ככה, אני מציע לך גם לפנות לקצונה הבכירה בחיל התקשוב ו\או בבסמ"ח בפרט.

אספר לך בכמה משפטים פשוט משהו שלמדתי: פעם התמיינתי לאיזה מקום עבודה, ולא קיבלו אותי בגלל שהייתה לי בעיה ברגל, ולא רצו לקחת סיכונים, בקיצור זו הייתה התשובה ה"מחופפת" שלהם (בלשון העם = "יאללה יאללה"), יום אחד אמרתי לעצמי (בלב) שעליי להזיז עניינים, אחרת אני אשקע במקום, קבעתי פגישה מהיום להיום עם המנכ"ל הישראלי של החברה, ישבנו קרוב לשעה, שוחחנו, צחקנו, והסברתי לו כמו גדול מה השורה התחתונה של המקרה - יום למחרת קיבלתי חוזה העסקה (למרות שלא הסכמתי בסוף עקב תנאי שכר וכו').

אבל אתה מבין? אתה חייב להעז ולנסות, ותאמין לי שעם כל הכבוד לקצונה בחיל התקשוב, הם לא רה"מ, וגם עם רה"מ נפגשתי ואפשר להיפגש, אז תאמין לי שקל וחומר הם - ברר מי אחראי על תחום המיון לשם, בקש לקבוע פגישה עימו ותתחיל להזיז עניינים. ותדבר גבוה, תראה בטחון עצמי.

טוב, אז בשפת העם, ארד מהכתיבה הדי רשמית ואכתוב לך: 'יאללה' לעבודה.

שיהיה בהצלחה, ותעדכן אותנו מה התקדם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר