לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2009, 21:45
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ואיך נעצרהו הו יוסף הו יוסף, ואיך נעצרהו נעצור את הכדור?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "המרד בכפיר: "לא רוצים ללכת בדרך שמאלנית""

במחבוש נעצרהו הו רבקה הו רבקה במחבוש נעצרהו הו רבקה שלי...

ואיך נחבשהו הו יוסף הו יוסף ואיך נחבשהו הו יוסף שלי?

במגידו נחבשהו הוא רבקה הו רבקה במגידו נחבשהו הו רבקה שלי...

ומה יעשה הוא הו יוסף הו יוסף ומה יעשה הוא יעשה במחבוש?

על מחבלים ישמרהו הו רבקה הו רבקה על מחבלים הוא ישמור..

ומי יביאהם הו יוסף הו יוסף ומי יביאהם, מי יביא את המחבלים לשם?

כפיר יביאהו הו רבקה הו רבקה כפיר יביאהו הו רבקה שלי...

וכמובן שאפשר להמשיך עם החד גדיא הזה אך נבון יותר יהיה
[1] להעניש בחומרה את המורדים הפוליטיים [2] לצמצם למינימום את השימוש בחיילים סדירים לפעולות שיטור כלפי יהודים

ועוד נושא שאיש לא נתן עליו את הדעת: איך זה שיש גדוד שמשון אך אין גדוד יובב?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2009, 11:54
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "במקום לקטלג את זה כעניין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
במקום לקטלג את זה כעניין פוליטי, החיילים היו צריכים לסרב על בסיס סירוב לפעול מול אזרחים,
במדינה מתוקנת יש הפרדה מוחלטת בין הצבא לבין אזרחיו, לשם כך יש משטרה. הצבא צריך להשאר מחוץ לתחום האזרחי.

סירוב מסיבה כזו היה נתפס כיותר לגיטימי, יותר הומוגני, ויותר חכם.

סירוב של מה בדיוק? לא ניתנה עדיין שם פקודה....אין כאן עניין של סירוב, ולא עניין של תחום אזרחי יש כאן רק הפגנה פוליטית בתחומי צה"ל...ממש חיילים למופת....לכלא ומיד.
גם אני ממורמר כבר שנים ועדיין מבצע פקודות כל יום ובוודאי שלא מפגין במדים עוד לפני שבכלל קיבלתי פקודות..
אני לא מבין כלום בעניני ישיבות הסדר ולא בעניני רבנים, לכן אתייחס רק לחיילים עצמם- הם צריכים לקבל את העונש המירבי האפשרי על ההפגנה הזו.

ישן 19-11-2009, 23:25
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אז ככה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "המרד בכפיר: "לא רוצים ללכת בדרך שמאלנית""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
חיילי חטיבת כפיר לא עוצרים. אחרי הסערה שהתעוררה בעקבות הנפת שלטי המחאה נגד פינוי התנחלויות, הכינו חיילים מהחטיבה שלט נוסף. החיילים מדגישים: "אף אחד לא מסית אותנו"

קישור לכתבה

לוקלוק - הערה הבאה מכוונת אליך: אמרת כי מדובר בקבוצת חיילים והתשובה שלי כעת היא כי לא מדובר בקבוצת חיילים, אלא בכדור שלג שהתחל להסתובב במידרון התלול. אם לא נעצור אותו בזמן, המפולת תבוא אחריו.
אמרת גם כי רבנים אינם עומדים מאחורי המעשה - הם אלה שהניעו את התהליך ולא בטוח שהעניין יצא משליטתם.
חוץ מזה - מה רע להרוויח ב-30 יום 30,000 ש"ח. איזה יהודי לא ישמח לקבל סכום כזה?

נכון, כנראה שהתופעה רחבה משחשבתי. מה לעשות, כשהופכים את הצבא לקבלן ביצוע של פעולות נגד אזרחי המדינה שלו - מקבלים צבא ממורמר וכשהצבא ממורמר גם תופעות כאלה קורות.

לא רק אני אמרתי שאין רבנים מאחורי הסיפור הזה, תקרא את הכתבה שצטטת ממנה ומה אומרים החיילים עצמם - תוסיף לזה שחלק ניכר מהחיילים הם בכלל חילונים...

לגבי הסכום 30,000 כבר אמרתי לך את דעתי. במדינה מתוקנת היו עוצרים את הדבר הזה, אלא שדבר דומה הובא פעם לעיון מזוז והוא סגר את התיק מחוסר אשמה.. אז עכשיו הוא תקוע.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-11-2009, 18:43
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
Who starts the fire
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אז ככה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
נכון, כנראה שהתופעה רחבה משחשבתי. מה לעשות, כשהופכים את הצבא לקבלן ביצוע של פעולות נגד אזרחי המדינה שלו - מקבלים צבא ממורמר וכשהצבא ממורמר גם תופעות כאלה קורות.

קודם כל צריך להבחין בין אזורי פעולה שונים. האזורים הללו שייכים מנדטורית לצבא ולכן הצבא מטפל בכל בעייה. הצבא, מן הסתם, מטפל באזורים הללו גם בבעיות בטחון ולא המשטרה או מג"ב. יש חלוקה ברורה של שטחי פעולה.
פינוי מאחזים, כל עוד והחוק הישראלי לא חל על האזורים הללו, נתון בידי הצבא ולא המשטרה שהיא זרוע מבצעת חוקית של מדינת ישראל.
לא ברור לי למה החלטת ש"הצבא קבלן ביצוע". זאת עיוולת לקרוא לצבא קבלן ביצוע ובעצם האמירה אתה נותן הכשר למי שרוצה להתנגד לפעולות קבלן.
הצבא מבצע את החלטות הדרג הצבאי הבכיר שמבצע את החלטות הדרג המדיני. תרצה או לא תרצה אך זאת שרשרת הפקודות.

לא רק אני אמרתי שאין רבנים מאחורי הסיפור הזה, תקרא את הכתבה שצטטת ממנה ומה אומרים החיילים עצמם - תוסיף לזה שחלק ניכר מהחיילים הם בכלל חילונים...

ציטטתי את הנושא משיר ידוע באנגלית [ולא מתוך התנשאות]. מישהו הצית את האש הזאת. היא מתפשטת כמו שריפה בשדה קוצים. זה החל בעת פינוי המאחזים השונים כאשר הצבא חטף חזק מכל המתנגדים.
להזכירך כי מי שעמד אז מאחורי ההתנגדות הזאת היו רבנים ואישי ציבור מקרב חובשי הכיפות דווקא.
מאחר והצבא נקט ביד רכה כלפי המפגינים והעדיף לשחררם ולו בלבד שישמר השקט היחסי, חוטף אותה שבעתיים כמו בומרנג [מה שהפתיע אותי גם אז עד מאד].
הסחף, מתברר תוקף גם חוגים שאינם דתיים, כל מי שחושב שנמצא בקצה השני של המפה מרשה לעצמו להיגרר לפרובוקציות בתוך הצבא והתוצאה, כדור שלג שמתגלגל במורד וסוחף אחריו קיצוניים מכל הזרמים.
ככל הנראה בתי האולפנה האלה גם מימין וגם משמאל מכשירים את השרץ, מבלי לקחת בחשבון את ההשלכות על חוסנה של החברה שלנו.

לגבי הסכום 30,000 כבר אמרתי לך את דעתי. במדינה מתוקנת היו עוצרים את הדבר הזה, אלא שדבר דומה הובא פעם לעיון מזוז והוא סגר את התיק מחוסר אשמה.. אז עכשיו הוא תקוע.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר