לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2009, 17:10
  NevoSsS NevoSsS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
שאלה Fade In Text

למי שאין כוח לקרוא עברו ישר לקטע המודגש למטה

שלום כולם... אני חדש פה בפורום וגם דיי חדש בתוכנה הזאת שניקראת פלאש.. בעקרון הגעתי לפה כי חפשתי באמת פורום של אנשים רציניים ומבינים כי אני ממש צריך עזרה פה..
טוב בעיקרון התעסתי עד עכשיו עכשיו בבנית אתרים.. אם תוכנות פשוטות ואם ידע רחב שלי בhtml... אבא שלי החליט לעשות כמה מצגות באינטרנט בנושאים שהוא מרצה עליהם.. וביקש ממני לעזור לו... אחרי שישבתי איתו החלטנו שכדאי לעשות את זה יותר דינאמי... בעקבות זאת החלטנו לעשות את זה בפלאש...

אני דיי מכיר את התוכנה הישתמשתי בא בעבר... אני יודע AS2 ברמה בסיסית מאוד מאוד.! אני מדבר ברמה של stop(); וon(press וכאלה.. ממש בסיסית... למרות שאני יודע תכנות בסיסי.. אז אם קצת משחק שם הצלחתי להסתדר...

בעקרון ניתקעתי בחלק אחד... אחרי שהצלחתי לשים את הסאונד... שהוא בעצם דיבור.. חשבתי לשים אותו בתוך MC ולפרוס אותו על כל הפריימים... ושם לתזמן את הטקסט שניכנס...
עכשיו הבעיה היא.. שאני לא מצליח לעשות לטקסט fade in זאת אומרת הוא יתחיל ברמה של לא רואים אותו.... ופתאום יופיע...
מבחינת מחשבה זה אמור להיות מאוד בסיס אם הדבר הזה שניקרא motion משהו אני לא בדיוק זוכר... אבל משום מה זה לא הולך לי...
אם למישהו יש תשוב לזה אני ישמח מאוד..!!!
אם אפשר שהתשוב לא תכלול להפוך כל קטע לטקסט לmc או משהו כזה... כי אם זו הדרך היחידה זו הולכת להיות עבודה ממש קשה!!

אני מצטער שאני לא יכול לפרסם פה את קובץ הfla פשוט התוכן בו מאוד רגיש.. ותאכלס אנשים משלמים על זה... אז אני מצטער...

וסליחה על החפירה... מקווה שלמישהו יהיה כוח לקרוא את כל זה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2009, 17:30
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
אני הייתי משתמש פה ב-Classic tween
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NevoSsS שמתחילה ב "Fade In Text"

אולי זו לא השיטה הכי יעילה, אבל זה מה שאני מכיר:

תחילה צור MovieClip המכיל רק את הטקסט ע"י בחירת הטקסט ולחיצה על F8 (אתה יכול לבחור שם למוויקליפ).

עכשיו בחר את המוויקליפ ע"י לחיצה עליו, בחלון Properties שאמור להופיע במסך לך ל-Color Effect ושם בבחירה ב-Style בחר Alpha (הכינוי של פלאש ל"שקיפות", או "אטימות" ליתר דיוק, כמו Opacity בפוטושופ).
גרור את הסקלה ל-0 (כאן אתה מגדיר שלמוויקליפ, או לטקסט המוכל בו, יהיה אטימות 0 בפריים זה - כלומר שקוף לגמרי).

כעת בחר ב-TimeLine את הפריים בו אתה רוצה שהטקסט יהיה אטום במלואו. בחר את פריים 30 בערך, לדוגמה. צור שם קי-פריים חדש (לחיצה ימנית על הפריים --> Insert Keyframe).
בפריים זה לחץ שוב על הטקסט, לך שוב ל-Alpha והפעם הזז את הסקלה ל-100.

עכשיו לחץ לחיצה ימנית על אחד מהפריימים שבין הפריים ב- אלפא 0 לבין הפריים החדש בו אלפא 100. שם ניצור את המעבר ההדרגתי בין 0 ל-100 ע"י בחירת Create Classic tween.

לחץ Ctrl+Enter ותראה אם יש הדרגה. זו אמורה לצאת אנימציה שחוזרת על עצמה - משקוף נהפך לאטום, קופץ להיות שקוף וחוזר חלילה...

אם משהו לא מובן שאל ואני או אחד מחברי הפורום ננסה לעזור. בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר