לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2010, 15:23
  azaz12 azaz12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.03
אדימקס עושה בעיות בחיבור אלחוטי2 (יש קצת בלגן בנושא הקודם)

שלום לכולם,
יש לי מודם טומסון (הוט) בבית, שאני מחבר אליו ראוטר אדימקס, יש מחשב אחד שמתחבר לראוטר עם כבל רשת, שם האינטרנט עובד קבוע רצוף ותקין, במחשב השני הוא מחובר אלחוטית לראוטר, עם כ. רשת אלחוטי של אדימקס גם כן. אבל, משום מה כמעט תמיד הוא לא מצליח לגלוש עם האדימקס, לשכנים הוא דוקא כן מצליח להתחבר, יש איזה משהו לא תקין ברשת האלחוטית של האדימקס שלי, עכשיו, כשאני מנסה להתחבר הוא כן קולט את הראוטר וכאילו מראה שזה מחובר, אבל זה לא באמת מחובר, יש לראוטר הצפנה מסוג WEP, בזמן שאני לא מצליח לגלוש אני לא מצליח לבצע פינג לאתר חיצוני ובנוסף לא מצליח להיכנס לממשק הפנימי של הראוטר.

Chubby , אני אענה על מה ששאלת:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chuby
מה עוצמת הקליטה שלך ואיזה כתובת אתה מקבל, האם היא מהנתב שלך ? , אתה יכול לראות בנתב ב DHCP CLIENTS
1. וודא בהגדרות הכרטיס שלך שהרשת המועדפת היא שלך ונסה למחוק את של השכן.
2. נסה להגדיר כתובת סטטית בכרטיס הרשת שלך כאשר ה DEFAULT GATEWAY וגם ה PRIMERY DNS הם כתובת הנתב שלך .
3. אחרי ההגדרה במידה ואתה מופיע מחובר , נסה לראות אם אתה מגיע לממשק הנתב כלומר גולש ברשת הפנימית (אתה יכול לבצע את הבדיקה הזו עוד לפני 2)
אם הצלחת בצע בדיקת PING לאתר חיצוני ועדכן אותנו מה קיבלת .

אני מסתכל עכשיו על עוצמת הקליטה והיא לא גבוהה במיוחד, 18mbps ,אבל לפעמים זה גם על 54, בנוסף אני מצליח לגלוש עם קליטה נמוכה בהרבה ברשתות של שכניי היקרים.

אני מקבל כתובת מהנתב שלי,

כתובת IP‏: 192.168.2.100, במחשב הראשון האוקטטה הרביעית היא 103, כל השאר זהה.

שרת DHCP‏: 192.168.2.1 כמו במחשב הראשון, זה שמחובר עם הכבל לנתב.

1.. אני מוגדר כמועדף- אבל עוד פעם, זאת לא הבעיה, אלא שאני כן מחובר אבל לא מצליח לגלוש (לפעמים).

2.לא כ"כ הבנתי, לשים ב DNS, הראשי והמשני את הIP של הנתב? אתה חושב שמספרים אני אצליח לגלוש בזמנים שאני לא רואה אתרים (כרגע זה תקין, לכן אין לי אפשרות לבדוק)? ואם כן, אני אמור לרשום בDNS את הכתובת של הספק שלי, מה הקשר לIP פנימי של הראוטר? אם אני טועה, תקנו אותי, אני לא כזה מומחה

3.כרגע זה עובד לי, אבל ללא הגדרות כשזה סתם נראה מחובר ולא גולש, אני לא מצליח להיכנס לממשק של הנתב וגם לא לבצע פינג לאתר חיצוני.

תודה מראש, לעוזרים, מצטער על האריכות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2010, 22:59
  chuby chuby אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
כך זה אצלי .
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי azaz12 שמתחילה ב "אדימקס עושה בעיות בחיבור אלחוטי2 (יש קצת בלגן בנושא הקודם)"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני מחובר ל 012 אז תשנה את ה DNS בהתאמה , נדמה לי שאתה ב 014
אפשות אחרת ב PREFERRED DNS להגדיר את כתובת הנתב שבמקרה שלך היא 192.168.2.1 , כלומר אצלי הייתי צריך 192.168.1.1 ואז ה DNS המשני מקבל את הערך של ה DNS המועדף .

18mbps הוא קצב שידור לא עוצמת קליטה זה קצב הנתונים המקסימלי בין המחשב לנתב שלך שזה עדיין מהיר יותר מחבילת הגלישה שלך (כאשר העוצמה או איכות האות נמוכים מושפעת גם המהירות )

אם אתה חושב לבצע איפוס לנתב זו אפשרות טובה שסיכוי סביר שתפתור לך את הבעיה , רק תקח בחשבון שאם הנתב לא באחראיות ותווצר בעייה אחרי האיפוס אתה תהיה בבעיה .
תוודא שאתה מבצע את האיפוס כמו שצריך אם יש לך ספק בדוק היטב .

ישנה גם האופציה של עדכון קושחה , מה דגם הנתב ומה גרסת הקושחה שלו .

נערך לאחרונה ע"י chuby בתאריך 27-01-2010 בשעה 23:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר