לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2010, 16:04
  Linkin-Man Linkin-Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
צריך עצה לבחירת מצלמה בור גמור בנושא הזה

שלום לכולם,
הגיע היום והחלטתי שברצוני לעבור למצלמה מקצועית ורצינית ולעזוב את המצלמה הקומפקטית שמוציאה לי תמונות מטושטשות כל הזמן ועושה לי טובה שהיא מצלמת...
אנלא מבין בעניין צילום יותר מדי אז אני יגיד לכם את הדברים החשובים לי זה...
1.צילום לילה ברמה טובה יוצא לי הרבה לצלם במסיבות בחושך בטיולי לילה וכו וחשוב לי העניין של תמונות איכותיות גם בתנאי תאורה חשוכים...
2.זום נורמלי כי דיי עם הכפול 3 שלא נותן לך כלום...
3.משקל סביר
4.חיי סוללה נורמלים...
בואו נגיד סכום השקעה של עד 1000 ש"ח מוכן לרכוש גם יד שנייה אם יש למישהו להציע משהו מעניין...
אשמח גם לקצת חומר בנושא צילום להתחיל להחכים קצת אז אם תוכלו בבקשה לתת לי הפנייה לאיזשהו אתר או מאמר כלשהו בפורום אודה לכם מאוד.
תודה מראש לעוזרים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2010, 17:58
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
רצינות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Linkin-Man שמתחילה ב "צריך עצה לבחירת מצלמה בור גמור בנושא הזה"

הדרישה שלך היא לא רצינית.

אתה מצהיר שאתה "בור בצילום" ובכן.
אם במצלמה קומפקטית שעושה הכל אטומט אתה לא מצליח,הצעתי לך שתבדוק למה זה לא מצליח, אולי כדאי לך לקרוא כמה מדריכים לצילום,ורק אחרי שתדע לצלם עם קומפקטית , תבדוק את האפשרות לשדרג.
אגב לכל המצלמות יש בעיה טכנית לצלם כשחשוך,הבעיב היא יציבות,והפתרון לבעיה זו הוא חצובה או להניח את המצלמה על משטח שלא זז תנסה עם הקומפקטית ותראה שהתוצאה תשתנה לטובה,
לדעתי ככל שתלמד את נושא הצילום ,כך תפיק מהמצלמות הפשוטות יותר, הרבה יותר,בלי הידע הזה אני מסופק אם מצלמה "מקצועית "תשפר את רמת הצילום שלך, וחבל לחשוב צעד אחד קדימה לפני שמוציאים כסף על ציוד שאולי ינוצל לא נכון.

נערך לאחרונה ע"י dany5311 בתאריך 05-01-2010 בשעה 18:09.
ישן 07-01-2010, 12:10
  Linkin-Man Linkin-Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Linkin-Man שמתחילה ב "צריך עצה לבחירת מצלמה בור גמור בנושא הזה"

תודה לכם על ההתיחסות המהירה...
אוקיי עכשיו שאני יודע שמצלמה מקצועית למתחילים רק תתחיל מ-3000 שקל וזה עוד לפני סט עדשות וכו' נוותר על זה...
מה שכן יכול להיות זה מצלמות דמוי SLR שיש להם היום מצבי צילום ידניים ויש כאילו שמוציאות תמונות לא רעות בכלל...
יש לכם המלצה בתחום הזה למצלמה שיכולה להיות מספיקה למתחילים שתתן לי איכות צילום סבירה ולא תמונות מתושתשות כמו שהמצלמה שלי נותנות גם כשהיא בפוקוס מלא על גבי משטח יציב...??
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=736933
סתם להדגמה שמתי כאן מצלמה דמוי SLR שנראה לי שמשם אני באמת צריך להתחיל עד שאני אכנס לתחום הצילום יותר לעומק...
איך המצלמה הזאת בתור מצלמה להתחלה ללימודים עד שנתקדם הלאה ובתקווה גם נגיע לקורס צילום ביום מן הימים??
אם יש לכם המלצות נוספות אני אשמח לשמוע
תודה ויום טוב ניר.

ישן 07-01-2010, 16:20
  High Hopes High Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Linkin-Man שמתחילה ב "תודה לכם על ההתיחסות..."

אני אישית מקווה שלא תצטרך להגיע לקורס צילום ביום מן הימים
אבל אני לא אגיד את דעתי על הקורסים האלה כי יצלבו אותי פה

בכל מקרה זו מצלמה נחמדה מאוד, היא בטוח טובה יותר ממה שכבר יש לך
אבל השיפורים הם בעיקר באיכות התמונה ומהירות התגובה בין תמונה לתמונה
תמונות מטושטשות גם לי יוצאות במצלמת P&S בצילומים בתנאי תאורה לא טובים, אין מה לעשות בקשר לזה.

כשתגדל קצת ותעבוד ותרוויח מספיק, אם תראה שצילום עדיין מעניין אותך, תוכל להתחיל להשקיע סכומים מכובדים יותר במצלמה יותר רצינית

המצלמה ששמת היא לא דמויי SLR, היא מצלמה קומפקטית ולדעתי אין לה הרבה אפשרויות שליטה ידניות
דמויי SLR קצת יותר יקרות ושוב תצטרך תקציב גבוה יותר בשביל לרכוש אחת

אנחנו אוהבים אותך!

www.nirgeiger.com

ישן 15-01-2010, 13:17
צלמית המשתמש של Lisahy
  משתמש זכר Lisahy Lisahy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל Lisahy Facebook profile Follow me...

אם אתה רוצה קצת יותר מכל מה שהמצלמות הקומפקטיות הביאו לך עד כה, לא צריך לקנות מצלמה (או מצלמה ועדשה וכול') ב 3000 מינמום!!!
אני אישית הייתי באותו מצב שלך, חשבתי לקנות את ה SX120, בדיוק כמו שאתה עושה עכשיו
עד שהראו לי את ה SX20 ולפני כמה ימים קניתי אותה, מצלמה מעולה, היא יחסית כבדה, לא משהו רציני
חוץ מזה זום מטורף של 20 (אופטי כמובן..) ויש לך את כל האפשרויות שאתה צריך, מה שיש בדמוי SLR
היא עלתה לי כ- 1700, וגם לי היה התקציב עד 1000 שקל אבל החלטתי להגדיל את הסכום בשביל
ה SX20, תבדוק באינטרנט, תראה חוות דעת גם באנגלית וגם בעברית ותראה שהיא שווה את זה

דוגמה: http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=736539 (הכל 5 כוכבים מתוך 5)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר