לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2010, 20:10
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
ערוץ עשר זאת שוב? הרווק, כדין הישרדות, בלוף אחד גדול?

פורסם היום בעיתון של "ישראל היום" ברכילות על ליאת פרוזון ומסתבר שיש לה רווק משלה צמוד תפסו אותם על חם.
האם ערוץ עשר ממשיך למכור לנו בלוף בנוסף לבלוף בשם הישרדות.
אתם/ן תשפטו לבד. אתם מוזמנים לכתוב את הדעה שלכם.
קישור (רכילות)

לפי דעתי, לא האמנתי לערוץ עשר, אבל זה היה נחמד לשרוף זמן לפעמיים בלראות אותם משחקים x עיגול על גב של בניין בתל אביב, אבל אחרי הפירסום הזה אין מצב, שאני הולך לצפות בתוכנית הזאת או כל ראליטי אחר של ערוץ 10. נמאס מהערוץ הזה ומהתוכניות שלו והלוואי שיורידו אותו מהשידור וכמה שיותר מהר! נסלי תמצא עבודה אחרת בלי בעיה.
נכון אני מדלג על הרכילות בדרך כלל, אבל הכותרת תפסה את עיניי וקראתי רק אותה: "רווקה? רק בטלויזיה"

מעניין יהיה לראות עוד כמה שקרים יש בתוכנית הזאת, בטוח עיתון אחר יתלבש על זה או שיהיה לסיפר המשך בישראל היום.

עריכה: מצאתי שיש להם ניוזלטר, הנה הקישור הישיר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 28-01-2010 בשעה 20:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2010, 21:47
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "ומניין לך שערוץ 10 מודע..."

הם יקחו משהי בלי לברר רקע ואם יש לה חבר? אני בספק מאוד, אם הייתי מרים תוכנית ברמה כזאת הייתי בודק כל פרט שלא יהיו בעיות ועושים זאת באח הגדול עד כמה שרמת התוכנית ירודה. בהישרדות ידיעות אחרונות העמיד את ערוץ 10 במצב הזה וגם רפי גינט עם הבית שלא קיים. באח הגדול לשם הדוגמא רצו לארגן הפגנה פוליטית של האופנועים על הביטוחים וערוץ שתיים גילה זאת ועצר זאת לפני השידור. ככה שאם ערוץ עשר ידע על העניין סבירות טובה מאוד שכן, אך חזר על אותם מקרים של הישרדות ומכר בלוף לקהל שלו שוב.

האח הגדול ידע בדיוק את מי הוא מכניס לתוכנית למשל זאת שהחבר כנסת בן ארי דרש לחקור אותה על דבריה בתוכנית האח הגדול. נראה לך, שערוץ 2 והאח הגדול לא ידע את הדעות שלה לפני כן או מצבה המשפחתי או כל פרט אחר חשוב לפני כניסתה לבית? הם ידעו הכל.

כאשר מרימים עסק הזה חייבים לדעת הכל והם ידעו את הפרט הקטן הזה, אך זה לא הפריע להם עקב המקצוע שלה והגוף שלה לדעתי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:11

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר