לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2010, 10:02
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
עזרה בבניית שאילתא

נתונה טבלה שנקראת WebServicesLog.
הטבלה מכילה בין השאר את הטורים הבאים: ClientID, WebMethodID.
ברצוני לשלוף את הרשימה של 25 ה ClientID שמופיעים הכי הרבה בטבלה, ובצמוד לכל מזהה ClientID,
את ה WebMethodID שמופיע הכי הרבה באותה הטבלה רק בשורות של אותו
ClientID
יש לשים לב שמדובר על ה WebMethodID עצמו, ולא כמה פעמים הוא מופיע. רק ה ID.

בדומה לנ"ל, ישנם טורים נוספים שברצוני לדעת עליהם כמה מופיעים הכי הרבה, כמה מופיעים הכי מעט, ממוצע, וכו', הכל בהתאם לרשימת ה 25 הנ"ל, וכל הנתונים האלה אמורים להישלף באותה שאילתא. להערכתי בהנתן הפתרון לחלק הראשון של השאלה, אפשר יהיה לממש אותו במידה דומה עבור טורים נוספים. אני מציינת זאת כדי לוודא שהפתרון שניתן לא מצומצם ויכול לפעול רק על טור אחד נוסף מלבד ה ClientID.

המון תודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2010, 17:57
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אני חוששת שקראת רק את החצי..."

אז איפה הבעיה? לא הבנתי.

הבנתי שהצורך הוא לשלוף את 25 הלקוחות להם יש הכי הרבה רשומות בטבלה, עם זה הסתדרת? מה השאילתה שכתבת?

אני רואה שאכן לא הבנתי טוב את השאלה, שגיתי בשורה שמתחילה ב"את ה WebMethodID שמופיע", חבל שאת שוברת שורות, תני לשורות לזרום, בקריאה הראשונה קראתי את זה לא ברצף עם השורה שקודמת לה, אז ההקשר יצא לי משובש.

בכל אופן, אני משאיר את שאלתי כאן בתחילת הודעה זו, כיון שזה כנראה בכל זאת חלק חיוני להמשך השאילתה.

את רוצה את ה-WebMethodID שמופיע הכי הרבה פעמים, אבל רק אם זה מופיע אצל 25 הלקוחות שמופיעים הכי הרבה?
אני פשוט כלל לא בטוח שהבנתי טוב את מבוקשך, נסי אולי לנסח זאת בצורה שונה, אולי אבין יותר.
בהנחה שזאת אכן הדרישה, אני לא רואה כרגע אפשרות לבצע זאת בשאילתה אחת (אולי כי עדיין לא ממש כתבתי את השאילתה עצמה), אך בשני שאילתות או אף תוך שימוש בתת שאילתה נראה לי שהכיוון הוא כך:
1. שליפת 25 הלקוחות שמופיעים הכי הרבה.
2. שליפת ה-WebMethodID שמופיע הכי הרבה, אבל רק מתוך התוצאות בשורה הקודמת. אפשר לסנן את בחירת התוצאה בשאילתה זו באמצעות הפונקציה IN.
קוד:
WHERE clientId IN(3,895,6,75)

אני מתעצל לחבר את השאילתה עצמה, בעיקר מחוסר זמן, אני רק קופץ מדי פעם לבדוק ולהגיב בקצרה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר